Forum Flipperowe
Ruszył lokalizator flipperów !!! - Wersja do druku

+- Forum Flipperowe (https://forum.flippery.org.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=92)
+--- Dział: Forum Organizacyjne (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Ruszył lokalizator flipperów !!! (/showthread.php?tid=11)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


- thomy - 06/10/2014

Kaczor88SZN napisał(a):Ale to nic! Wyjechał trup z karaibów, a w jego miejsce pojawił się Scared Stiff ! Stan jak na swój wiek jest znośny, nie miałem dużo czasu wczoraj. 3 kule- 2 PLN. 5 PLN - 3 Kredyty
Mega maszyna pewnie od Marcina z KG :-)


Re: Lista od Bartka Nowaka - theadam - 07/10/2014

Paweł napisał(a):Fantasy Park (Poznań Plaza)

Fantasy Parku to juz dawno w Poznaniu nie ma Sad


- theadam - 08/10/2014

mezik napisał(a):Kraków Stradomska 15 Chmiel beer pub
(...)
Maszyny zadbane, czyste, wypoziomowane, full serwis na miejscu.
(...) Do konca wrzesnia caly dzien grania 20 PLN!

Kurde, byłem w Krakowie na GeeCONie i przy okazji obczajaliśmy krakowskie multitapy. Ale że główna impreza była w Lizardzie to do Chmielu który był na krótkiej liście nie dotarłem, wygrały bliższe miejscówki. Gdyby wiedział, że piwo u Was to tylko dodatek do flipperów, to do rana bym poszedł cisnąć Wink Za rok!


- BRO - 05/11/2014

METALLICA PRO ,MUSTANG PRO lokal czynny od 16 tej codziennie oprócz poniedziałku
wtorek - ustawienia standardowe 3 Bile ,z ex .bilami za 2 zł,(oby dwa)
środa- jeden z fliperów ustawiony na sportowo(3 Bile ,bez ex.bill) za 1 zł,
pozostałe dni :5 Bil za 5 zł,jedna gra
15 Bil za 2x5 zł,3 gry
25 Bil za 3x5 zł,5 gier

Dart KZN Club Srebrzyńska 39 ŁÓDŹ


- Kaczor88SZN - 15/11/2014

Szczeciny, wyjechał z Galaxy Scared Stiff, w jego miejsce wjechał Batman STERN. W Nowym Turzynie w NAsto% (na górze gdzie było kino 5D) stoi Avatar. 2 PLN - 3 kule, 5 PLN 3 Gry


- thomy - 07/12/2014

Katowice Bar Okraglak nastąpiła tradycyjna zmiana maszyny :-) ,Indiana ustapiła miejsca Black Rose
Stan techniczny ideał jak zawsze pozdro Adimex! 5zł 6 kreditos ;-)


- RAV - 07/12/2014

thomy napisał(a):Chmiel wymiata,dobrze że mam blisko ;-)

Do Katowic wrócił PLAYBOY do Cinema City na Gliwickiej,po przeglądzie,działa wreszcie drop target :-) ,LEATHAL zniknął ale on był w opłakanym stanie.
Lethal Weapon niestety nie wrócił, a chciałem trochę potrenować przed jutrzejszą grą, bo zupełnie nie znam flippera. Za to wróciło zacinanie drop targeta w Playboyu, co czyni grę nieco kulawą. Można powiedzieć, że "cycki opadają" Wink


- thomy - 07/12/2014

Niema go?bo 2 tygodnie temu znowu był,ale złom totalny wszystko połamane,szkoda było cokolwiek wrzucać,Playboy też był wyłączony,maszyny muszą mieć serwis niestety tam tego brakuje.


- wojtas00016 - 30/12/2014

Klub Zakrecona bila Poznan, Maverick oraz Police Force a jednak cos mamy w tym Poznaniu Big Grin


- NEX - 30/12/2014

wojtas00016 napisał(a):Klub Zakrecona bila Poznan, Maverick oraz Police Force a jednak cos mamy w tym Poznaniu Big Grin
dodam do lokalizatora, wpisz proszę w jakim stanie są maszyny i ile kosztuje gra


- theadam - 30/12/2014

Dzisiaj tam jade!


- wojtas00016 - 30/12/2014

Maverick w dosc dobrym stanie grywalnosc byla dobra wypoziomowany i wogole z tym ze nie moglem grac za duzo bo bylem na urodzinach kumpeli wiec nie wypadalo heheh police rowniez w dobrym stanie co do ceny to nie pamietam ale Theadam pewnie podzieli sie informacja Big Grin


- theadam - 09/01/2015

Dopiero teraz udalo mi sie zajechac do zakreconej.
Oba stoly 2 PLN jedna gra 5 bil. Sa extra balle, nie ma ball save'a (gralem tylko na Police Force).
Police force w stanie wizualnie kiepskim, stol ma liczne przetarcia - w miejscach gdzie bila bardziej szaleje (np. wlot po prawej stronie na dole przy dolnym wyjsciu z shootout lane) do golej dechy Smile Plastikowa rampa popekana. Gumki , o ile sie w temacie potrafie zorientowac, w stanie akceptowalnym. Wydaje sie, ze wszystkie zarowki swieca, niektore inserty delikatnie wyblakle.
Adres Zakreconej Bili: Ratajczaka 20


- leszek golon - 09/01/2015

Wreszcie po latach fliperowej posuchy w Poznaniu jest na czym zagrać .

Nie ma co narzekać na stan maszyn najważniejsze , że są a może wkrótce trafią się ciekawsze tytuły.

Prośba do ADMINA o korekte w lokalizatorze .Plaza już dawno nieaktualna!


- theadam - 09/01/2015

Nie narzekam, raportuje Smile Dzisiaj byla neicala godzinka na popykanie, nastepnym razem sprobuje Mavericka.