Forum Flipperowe
Ruszył lokalizator flipperów !!! - Wersja do druku

+- Forum Flipperowe (https://forum.flippery.org.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=92)
+--- Dział: Forum Organizacyjne (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Ruszył lokalizator flipperów !!! (/showthread.php?tid=11)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


- theadam - 10/01/2015

Dzisiaj godzinka z hakiem. Maverick byl wylaczony, "bo sie zacina", ale na Police Force zagralem tylko trzy gry - stoi obok palarni (wczesniej bylem w ciagu dnia i bylo puste, dlatego nie zwrocilem uwagi; teraz nie wytrzymalem tego dymu).

Poprosilem wiec o odpalenie Mavericka na wlasne ryzyko. Uczciwie pokazali, ze zacina sie na tym dynksie wybijajcym do gory do rampy. Ale co to jest za gra! Police Force mi nie podszedl, ale Maverick miodzio! Dynamika gry bardzo mi odpowiada, tona drop targetow - super. Niestety stol jest w stanie niegrywalnym Smile

1. Nie dziala dolny pop bumper, wiec na bumperach nic sie nie dzieje (czasem ktorys gorny raz czy dwa odbije, ale spada od razu w dol. Super pops wiec traca sens Sad Do tego czasem bila zacina sie na dolnym pop bumperze - lezy na nim, a ze on nie odbija... Raz zaliczylem tilta probjac uwolnic bile.
2. Nie dziala ten wybijak. Stol po chwili probuje wybic bile i mu sie udaje, wiec pewnie nie dziala "czujnik" ze bila wpadla w dziure. Niestety przy probie wybicia bili resetuja sie wszystkie drop targety, wiec szczegolnie zbicie drop targetow pod tym wybijakiem jest prawie niemozliwe.
3. Na koniec zacielo mi sie przy multiballu - zablokowalem ostatnia bile i... koniec gry. Zrobilem w koncu titta i gra zapetlila sie z wybijaniem probujac wybic te zaciete kule. Niestety nie udalo sie, wiec koniec grania.

Podobno ma wpasc serwis, wiec jest nadzieja Smile

Co do Police Force - to jest kurcze jednak gra ktora mi nie pasuje. Moze jest po prostu dla mnie za trudna. Gra sie jakos tak wolno, nie umiem ubic tych drop targetow, ten gorny lewy hot shot tez jest trudny. No ale jest na razie jedyny stol, takze bede sie pojawial Smile

Wstawicie do lokalizatora? Te szczecinskei stoly tez chyba ciagle niewpisane Tongue


- NEX - 16/02/2015

Troszkę się pogubiłem w tym Poznaniu Wink
@theadam, @leszek golon - możecie wypunktować co jest w jakiej lokalizacji? Wstawię co Lokalizatora.


- theadam - 16/02/2015

NEX napisał(a):Troszkę się pogubiłem w tym Poznaniu Wink

Przytłoczyła Cię informacja o trzech stołach w dwóch lokalach? Wink

1. Raj, ul. Śródka 3 w głebi sali kinowej (Raj to lokal obok Cafe la Ruina).
Lethal Weapon 3.
1 gra - 2 zł
1 gra - 5 bil
Extra Balle, Ball Save domyślnie (nie widzę tego w menu, jak ktoś wie co i jak to proszę odpisać w pomocy technicznej).
Wrzutnik na złotówki (chociaż pewnie w tym tygodniu jeżeli będzie pasował dorzucę elektroniczny na 2 i 5).

2. Zakręcona Bila, ul. Ratajczaka 20

Police Force
Maverick
1 gra - 2 zł
1 gra - 5 bil

Extra Balle, bez ball save'a. Jak byłem to Maverick był niesprawny - włączali ale granie na tym było trochę bez sensu. Podjadę zobaczyć czy naprawili (podobno był zamówiony serwis, więc może już działa wszystko).


- NEX - 17/02/2015

Poznań

dodane: RAJ i ZAKRĘCONA BILA,
usunięte: FANTASY PARK


- RAFAL - 17/02/2015

Przy okazji ja też dorzucę kilka informacji.

Basen Kapry (Pruszków) - Road Show - już go dawno nie ma :-(

Klub Komediowy - zamiana - był No Fear, jest Dracula

Cuda Na Kiju - zamiana - był Indianapolis 500, jest Demolition man i nadal jest Dirty Harry.


Kolejny stół w Poznaniu! - theadam - 23/02/2015

Uwaga, uwaga! (Wiadomość po flipperowej ciszy na forum, wszyscy nagrali się i nagadali w W-wie najwyraźniej Big Grin)

Bardzo dobra wiadomość dla świata flipperowego, a fantastycznie niesamowita dla Poznania!
Jest kolejny stół. Pirates of the Caribbean Sterna z 2006 roku! Widzę, że w rankingu stoi różnie. Na Pinside miejsce 43, na IPDB miejsce 140. Zagrałem z 6 gier - mi się podoba.

Maszyna wydaje się być w pełni sprawna, chociaż mało grałem i nie znam stołu. W każdym razie mechaniczne zabawki działają Smile Po trafieniu statku bila chwile wisi na zamkniętej bramce (5 sekund?) a po zwolnieniu bramki odpalają się solenoidy. Nie wiem czy to celowy efekt, czy jakiś błąd i odpala się ball search, ale uderzenie w statek jest rejestrowane. Rozwaliłem statki, rozwaliłem Krakena - działa Smile

Playfield wygląda troche jak wydrukowany na drukarce i naklejony - nie wiem czy to jakiś odzysk, czy tak ta maszyna wygląda, ale wszystko jest czytelne, lampki raczej świecą.

Wrzutnik na 1, 2 i 5 zł, jedna gra 2 zł. Jedna gra - 3 bile. Krótki ball save (5 sekund?), ale są extra balle i extra kredyty losowane na końcu (jakkolwiek się to nazywa). Udało mi się jeden kredyt wygrać, więc pewnie ustawienia fabryczne 10% Wink

Adres: barak przy rondzie solidarności. To jest taki barak z owocówkami, ale przy wejściu wstawili flippera, podobno tydzień temu. NEX - dopiszesz do lokalizatora?

To jest tutaj: https://www.google.pl/maps/@52.434362,16.938407,3a,75y,121.39h,70.95t/data=!3m4!1e1!3m2!1s57Kr38mgARumLYTQTZZfHw!2e0 (chyba w tej budzie gdzie na zdjęciu była drogeria).


- Radsson - 23/02/2015

Trochę nie fajnie że z owocówkami bo z tym trzeba walczyć aby nakreślić pomiędzy tymi maszynami a fliperami grubą kreskę w swiadomości urzędników. Ciekawe czy jak wpadnie UC to zwiną też flipera razem z owocówkami.


- theadam - 23/02/2015

Urzędnicy rzadko są światli, to prawda, ale w Polsce chyba akurat nigdy fliperki nie były nielegalne jak w USA? Swoją drogą - że też świat pełen jest matołów, którzy mogą w ogóle wpaść na pomysł, że flipper to hazard. Trzeba być nprawdę skończonym idiotą Smile Tzn. rozumiem, że osoba niezainteresowana może się pomylić, ale po chociaż wstępnym zbadaniu tematu?


Re: Kolejny stół w Poznaniu! - leszek golon - 23/02/2015

theadam napisał(a):Uwaga, uwaga! (Wiadomość po flipperowej ciszy na forum, wszyscy nagrali się i nagadali w W-wie najwyraźniej Big Grin)

Bardzo dobra wiadomość dla świata flipperowego, a fantastycznie niesamowita dla Poznania!
Jest kolejny stół. Pirates of the Caribbean Sterna z 2006 roku! Widzę, że w rankingu stoi różnie. Na Pinside miejsce 43, na IPDB miejsce 140. Zagrałem z 6 gier - mi się podoba.

Maszyna wydaje się być w pełni sprawna, chociaż mało grałem i nie znam stołu. W każdym razie mechaniczne zabawki działają Smile Po trafieniu statku bila chwile wisi na zamkniętej bramce (5 sekund?) a po zwolnieniu bramki odpalają się solenoidy. Nie wiem czy to celowy efekt, czy jakiś błąd i odpala się ball search, ale uderzenie w statek jest rejestrowane. Rozwaliłem statki, rozwaliłem Krakena - działa Smile

Playfield wygląda troche jak wydrukowany na drukarce i naklejony - nie wiem czy to jakiś odzysk, czy tak ta maszyna wygląda, ale wszystko jest czytelne, lampki raczej świecą.

Wrzutnik na 1, 2 i 5 zł, jedna gra 2 zł. Jedna gra - 3 bile. Krótki ball save (5 sekund?), ale są extra balle i extra kredyty losowane na końcu (jakkolwiek się to nazywa). Udało mi się jeden kredyt wygrać, więc pewnie ustawienia fabryczne 10% Wink

Adres: barak przy rondzie solidarności. To jest taki barak z owocówkami, ale przy wejściu wstawili flippera, podobno tydzień temu. NEX - dopiszesz do lokalizatora?

To jest tutaj: https://www.google.pl/maps/@52.434362,16.938407,3a,75y,121.39h,70.95t/data=!3m4!1e1!3m2!1s57Kr38mgARumLYTQTZZfHw!2e0 (chyba w tej budzie gdzie na zdjęciu była drogeria).




Adam jak wynalazłeś to miejsce.Jadąc z pracy mijam ten fyrtelek.Jutro zaraz tam wstąpie i pogram na piratach.


- theadam - 23/02/2015

O której będziesz? Śmieszna historia. Siedzimy w biurze i wspólnik rzucił, że "żona z tramwaju zauważyła, że w tej budzie z owocówkami z której się śmialiśmy stoi flipper". 60 sekund później już tam byłem - biuro mam zaraz obok Big Grin

Podeślę Ci numer na priv, można razem pyknąć. Atmosfera jest, cóż, jak to barak-owocówkownia. No ale jest kolejny stół. Jak na razie mój nie sprawdza się rewelacyjnie więc poza Getaway które (jeżeli wszystko dobrze pójdzie) kupię i gdzieś wstawię, to nie będę rozbudowywał bazy maszyn. Wygląda na to, że zwróci się serwis plus zostaną kiesznkowe na piwo Smile Będą oczywiście starał się temat wypromować trochę z właścicielem knajpy i jeżeli się coś ruszy, to może coś tam jesczze będę próbował dostawić.

W każdym razie - jak na razie jest gdzie grać - są trzy miejscówki, nie jest źle. W środę wieczorem będę dłubał jeszcze w LW3 i wtedy już wszystko powinno zaśmigać.


- NEX - 24/02/2015

RAFAL napisał(a):Basen Kapry (Pruszków) - Road Show - już go dawno nie ma :-(
Klub Komediowy - zamiana - był No Fear, jest Dracula
Cuda Na Kiju - zamiana - był Indianapolis 500, jest Demolition man i nadal jest Dirty Harry.
Poprawione.
theadam napisał(a):Adres: barak przy rondzie solidarności. To jest taki barak z owocówkami, ale przy wejściu wstawili flippera, podobno tydzień temu. NEX - dopiszesz do lokalizatora?
Dodane

A co do owocówek to w Hulakuli obok czterech Sternów w tym samym pomieszczeniu stoją 3 albo 4 owocówki (w zasadzie to poza fliperami, owocówkami i jednym stolikiem nic tam więcej nie ma). Owocówki przydają się często do... rozmiany banknotów na bilon Wink


- marcinkg - 02/03/2015

ZMIANY W SZCZECINIE !!!

BAR ROZRYWKOWY META
Ks. Kardynała S. Wyszyńskiego 39
Szczecin

była CORVETTE

jest WHITE WATER
2zl = 1 gra
5zl = 3 gry
1 gra = 5 kul


BAR na ulicy Ludowej (przy stoczni)

był THE GETAWAY

jest DEMOLITION MAN
2zl = 1 gra
5zl = 3 gry
1 gra = 5 kul


flippery 100% sprawne, wypicowane, wszystko świeci i działa


- theadam - 02/03/2015

Kiedy wstawiles tam WhiteWater? W sobote bylem w Szczecinie, aaaaa!


- marcinkg - 02/03/2015

Zmiany byly w czwartek


- Busol - 04/03/2015

Smile