Forum Flipperowe
Ruszył lokalizator flipperów !!! - Wersja do druku

+- Forum Flipperowe (https://forum.flippery.org.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=92)
+--- Dział: Forum Organizacyjne (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Ruszył lokalizator flipperów !!! (/showthread.php?tid=11)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


- jacquesik - 19/06/2012

Confusedhock:


- Paweł - 22/06/2012

usunięty, a szkoda, dostarczył nam sporo frajdy Smile


- L.U.K - 08/07/2012

Odwiedziłem dziś CH Janki - zgodnie z moimi przewidywaniami, maszyny są w jeszcze gorszym stanie niż były Smile praktycznie rzecz biorąc, nie da się grać.


- jacquesik - 09/07/2012

dla wszystkich Flippermaniaków na Helu w Jastarni przy ul.Księdza Bernarda Sychty około numeru 91 w salonie gier odnalazłem maszyne Junk Yard williamsa,
da sie grać łapki słaba i niewypoziomowane szczególnie prawa ,ale co tam.Można grać :-D :-D :-D .\
3 gry 5pln
1 gra 2 pln
1 gra=4 bille
Jutro dam zanć z Władysławowa podobno sa tam aż cztery Flippery Undecided


- jacquesik - 14/07/2012

Władysławowo lato 2012
1)miejscówka

Wychodząc z dworca kolejowego po lewej stronie 30 metrów jest salon gier stoją 4 maszyny
2xThe Addams Family stan średni
The Getaway: High Speed II
World Cup Soccer

2)miejscówka

wychodząc z dworca kolejowego ,ulica na wprost 50 m po lewej stronie,"salon" gier Confusedhock: w garażu !!
Fish Tales-maszyna postawiona prawie w pionie :lol: stroma jak skocznia w Zakopcu\
lipa bo widać pazerność właściciela :-x łapki słabe .
3 bile 2 pln .

3)lokal

idąc od dworca koloejowego ul.Morska z a skrzyżowaniem z ul.Obrońców Helu po prawej.Salon gier .
Congo-
byłem w szoku :evil: tak zdewastowanej maszyny wstawionej w lokalu dawno nie widziałem,backbox porozwarstwiana sklejka ,łapki bez gumek,rampy pospawane i pozmieniane,nic nie świeci,ale wyświetlacz taki jak od sterna Confusedhock:
nie polecam

4) lokal

Też ul Morska 30m ku morzu od salonu z zdemolowanym Congiem
po prawej stronie ulicy
The Champion Pub by Midway
Confusedhock: Confusedhock: :-D :-D :-D
stan-boxer bez jednej ręki ,da sie grać ,widać żę maszyna atrakcyjna ,pierwszy raz grałem na tym tytule i jestem pod wrażeniem :lol: chce!!
zabawna ,wciaga super
z a 5 pln dała 7 gier co było miłe i pozwoliło mi ograć flippera :-D


- avallach - 14/07/2012

mam prosbe do ludzi z warszawy. bede w przyszlym tygodniu w warszawie i chciabym sobie pograc. czy ktos zorientowany rzuci okiem czy podane w lokalizatorze inforkacje sa aktuale(nie chciabym jezdzic po proznicy). mile widziane info odnosinie stanu technicznego.
z gory dzieki.


- Sebastian G - 15/07/2012

Jastrzębia Góra przy ul. Rozewskiej dwa stoją Avatar stan bdb. i Theatre Of Magic z nie działającym DMD ale co tam :mrgreen:


- Jarnie - 15/07/2012

Sebastian G napisał(a):... i Theatre Of Magic z nie działającym DMD ale co tam :mrgreen:

...ma zarabiać :evil: :evil: :evil:


- Paweł - 16/07/2012

avallach napisał(a):mam prosbe do ludzi z warszawy. bede w przyszlym tygodniu w warszawie i chciabym sobie pograc. czy ktos zorientowany rzuci okiem czy podane w lokalizatorze inforkacje sa aktuale(nie chciabym jezdzic po proznicy). mile widziane info odnosinie stanu technicznego.
z gory dzieki.

Generalnie lokalizator aktualny , w Sketchu masz dwie maszynki w bardzo dobrym stanie, W Kosmos Kosmos stoi ładny Star Trek TNG a na Solcu stoi Shadow. Wszystko w centrum wawy.


- Sebastian G - 17/07/2012

Karwia, przy Kopernika -Virtuall Pinball


- Sebastian G - 20/07/2012

Władysławowo róg Morskiej i Hryniewieckiego,salon gier przy wejściu na plażę :

Twister

Getaway (wyłączony)
Dracula
White Water
'The Lost World Jurassic Park'


- m1hau - 29/07/2012

Ustka (salon gier przy promenadzie)
Bram Stoker's Dracula - 2zł 3 kule
The Flintstones - 2zł 3 kule
Gilligan's Island - 2 zł 3 kule

Płock (galeria Mazovia)
Revenge from Mars (na samej górze przy Fantasy Parku) - 2zł jedna gra (5 kul), 5zł - 3 gry
Star Wars Episode I (przy kinie 5D) - 2zł jedna gra (5 kul), 5zł 3gry
Strikes 'N Spares (obok Fantasy Parku) - wygląda na sprawny, ale cały czas zwracał monetę (jak się zorientują to pewnie naprawią)


- m1hau - 07/08/2012

Płock, Stróżewko 35/7
Centrum Zabaw Happy Park
Revenge From Mars - 2zł 5 kul


- Sebo - 29/08/2012

Byłem tam wczoraj już nie istnieje ta miejscówka, były tylko kartki na drzwiach "lokal do wynajęcia".
Ale flippery stały.

NEX napisał(a):[Warszawa]

Kawiarenka internetowa GALAKTYKA
Galeria Ursynów
al. Komisji Edukacji Narodowej 36
piętro I lok. 129
http://www.galaktyka.eu

Obrazek



- Sebo - 29/08/2012

I jeszcze zły news, w knajpie na foksal (Warszawa) już nie ma fliperów :-( .

Byłem dziś.