Forum Flipperowe
THE PINBALL ARCADE - Wersja do druku

+- Forum Flipperowe (https://forum.flippery.org.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=92)
+--- Dział: Flippery inaczej czyli alternatywa dla prawdziwych stołów. (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: THE PINBALL ARCADE (/showthread.php?tid=116)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


- NEX - 28/09/2013

Cytat:September 27, 2013

Table Pack #18: Haunted House™ and Tee’d Off™ has just been released for iOS, Google Play, Amazon and Ouya!

Haunted House™ (1982): was designed by John Osborne and is widely considered an iconic pinball game with its innovative features, beautiful graphics and haunting sound. This was the first table to have a triple level playfield that was accessible by one ball. The three playfield levels represent the cellar, main floor and attic of a haunted house. Players use eight flippers to move their ball through the three floors of spooky fun by shooting up and down ramps, tubes and trap doors that lead from one room to the other. Come inside, but pleased be warned, you’d best not play alone. 6,835 units of the table were produced.

Tee’d Off™ (1993): Designed by Ray Tanzer and Jon Norris, this Gottlieb® table features a humorous golf theme and a mischievous gopher, reminiscent of the movie 'Caddyshack'. Players are challenged with completing rounds of golf in order to activate high scoring multi-ball modes. It has an extensive set of rules and great features such as the roulette Gopher Wheel, a Volcano up-kicker on the playfield and the animated gopher named Gunther, who sits on top of the back glass and shrugs his shoulders in sync with audio that taunts the player. 3,500 units of the table were produced.

The Table of the Month is Elvira and the Party Monsters™. This great table is just for you, this month, for free.

Ani słowa o wersji PC.


- Jaro - 28/09/2013

http://www.youtube.com/watch?v=k832FED9mY8


- VenomPlug - 29/09/2013

Cytat:Ani słowa o wersji PC.

Przełożyli na przyszły miesiąć :evil: .

Na zachętę filmik

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=8j91-AFKyxU[/youtube]


- mucha - 29/09/2013

jak dla mnie "plastik" Undecided


- kane11 - 29/09/2013

Niestety Farsight nie potrafi zrobić dobrej grafiki. Szkoda, że nie stosują digitalizowanych tekstur.


- JED - 04/10/2013

A ja mam wrazenie, ze np. w Terminatorze jest bardziej dopracowana grafika niz w poprzednich stolach...


- VenomPlug - 09/10/2013

JED napisał(a):A ja mam wrazenie, ze np. w Terminatorze jest bardziej dopracowana grafika niz w poprzednich stolach...

Zdecydowanie. Wystarczy porównać do takiego np. Genie, prawie jakby inne studio robiło. Co prawda "czacha" brzydka jak g@**o ale przynajmniej wszystko wyraźne i funkcjonuje, o wiele mniej bugów niż zazwyczaj. Dorzucili Teed'a i nawiedzony domek, oba solidnie zabugowane Sad Tak dla odmiany. Teed jakoś tam przynajmniej wygląda ale HH kompletnie bez klimatu, gdzie te fantastyczne zielone poświaty? Przypomina dziecięcą malowankę...... plastikowa fizyka wyjątkowo mocna daje w d**ę na tym stole, kula w bęben i losujemy.. Lepiej niż w staroświeckiej adaptacji Microsoftu gdzie nic właściwie nie miało sensu (kula miała chyba własny AI) ale wymaga poprawek. Powinni zrobić se miech lub dwa przerwy, naprawić ile się da, wypuścić co mają i taki wariant by się sprawdził o wiele lepiej.


- NEX - 02/11/2013

Kolejny planowany termin czyli 1 listopada także im nie wyszedł...

Cytat:November 2, 2013
It looks like the Steam launch is going to be delayed a few days.
We thought everything was ready to go until we heard this morning that our in-app purchase prices weren't set up correctly in currencies other than US dollars.
The issue has been fixed, but now we're awaiting clearance to release.
We are very sorry for the inconvenience!



- Sebastian G - 02/11/2013

O wersji na 360 -tkę chyba można zapomnieć, już nawet powiadomień nie przesyłają :/


- VenomPlug - 04/11/2013

TPA jest już dostępne na Steamie. ToTAN jako darmówka. Ściągać mości panowie!


- NEX - 06/11/2013

Działa Smile
Niestety mam wrażenie że jedną rzecz skopali. Coś jest nie tak z pracą kamery. Nie na każdym stole ale np na Black Knight przy multiballu kamera głupieje. Na tablecie (Android) jest idealnie, na PC nie jest. Może kwestia ustawień sterowania kamerą (nie grzebałem jeszcze w tych ustawieniach).
Mogli tez pomyśleć nad jakimś połączeniem zakupów w Google Play i na Steamie.

Trzeba jednak przyznać że gra na PA na duzym monitorze w FHD daje dużo frajdy Smile Wczoraj do późnej nocy nie mogłem się oderwać od TOTANa Smile


- Paweł - 07/11/2013

Jako że świerzak jestem w tego typu flipperowych emocjach a tak z boczku przeglądam ten wątek mam pytanie. Jaka konsola będzie najlepsza do Pinball arcade ? PS3 czy Xbox360 ?
Planuję zakup i muszę podjąć decyzję, ewentualnie proszę o inne rozwiązania ponieważ ma to być tylko pod wirtualne flippery. W planie mam aby zrobić blachę z przyciskami itd.


- dyleck - 07/11/2013

Paweł napisał(a):Jako że świerzak jestem w tego typu flipperowych emocjach a tak z boczku przeglądam ten wątek mam pytanie. Jaka konsola będzie najlepsza do Pinball arcade ? PS3 czy Xbox360 ?

PS3. Na X360 od dawna nie ma update'ow, bo wydawca studia Farsight zbankrutował i od około roku mają jazdy prawne a durny Micro$oft nie pozwala na publikację w ich sklepie bezpośrednio przez developerów.

Paweł napisał(a):Planuję zakup i muszę podjąć decyzję, ewentualnie proszę o inne rozwiązania ponieważ ma to być tylko pod wirtualne flippery. W planie mam aby zrobić blachę z przyciskami itd.

Ja planuję za jakiś czas kupić jakiś stary cabinet, spory TV i PCta i zrobić wirtualnego pinballa. Wyszła właśnie wersja na PC, która ma wsparcie dla takich rozwiązań. A że Pinball Arcade jest świetną symulacją, to fan z posiadania takiej zabawki będzie bardzo duży. Smile


- Paweł - 07/11/2013

polecam się do pomocy przy robieniu tej skrzynki!
Jeszcze jedno pytanie, czy opłaca się kupować używaną konsolę PS3, to się bardzo psuje ?


- NEX - 07/11/2013

Paweł,
IMHO nie warto dziś wydawać kasy ani na PS3 ani na Xbox 360. To dosyć stare sprzęty i niebawem zostaną zastąpione przez PS4 oraz Xbox One.

Może lepiej pomyśleć nad rozbudową/zakupem PCa. Na Steamie masz wszystkie stoły które zostały do tej pory wydane (z aktualizacjami tez nie powinni mieć problemu).

A z konsolami cholera wie co będzie dalej gdy ukażą się ich nowe modele (PS4 i Xbox 360). Nie wiem jak jest w przypadku PA ale zazwyczaj to co wydawane jest na konsole jest po prostu droższe niż na PC.

PC to także większe możliwości konfiguracji a i pewnie łatwiej będzie zbudować jakieś "kontrolery".