Forum Flipperowe
THE PINBALL ARCADE - Wersja do druku

+- Forum Flipperowe (https://forum.flippery.org.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=92)
+--- Dział: Flippery inaczej czyli alternatywa dla prawdziwych stołów. (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: THE PINBALL ARCADE (/showthread.php?tid=116)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


- Busol - 04/04/2014

senkju


- Berud - 05/04/2014

jest ankieta który stół ma wyjść pierwszy http://www.polljunkie.com/poll/cdoeff/pinball-arcade-next-table

[ Dodano: 2014-04-05, 16:04 ]
no i następnym stołem będzie highspeed z tego co na facebooku piszoo


- emper0r - 06/04/2014

highspeed, oby tak było Smile Nigdy na nim nie grałem ale widziałem filmiki, nie moge się doczekać Wink


- kane11 - 06/04/2014

Ja czekam na Roadshow i Judge Dredd.


- petercobra - 06/04/2014

Ja czekam niecierpliwie na cabinet support^_^


- NEX - 06/04/2014

A ja na F14 - podobno niebawem powinien się pokazać Smile


- Berud - 11/04/2014

high speed jest już dostępny na wszystkich platformach poza ps4, fajnego multiballa ma.


- VenomPlug - 12/04/2014

Wizualny postęp, dodali efekt wyciemnienia planszy w HS.... no psia krwia w końcu coś się ruszyło w temacie światłości i kolorów (tzn. na PC, PS4 ma od launchu, androind nie). Farsight miał swoje lepsze i gorsze (action 52) momenty ale ci goście umieją słuchać. Kiedyś miałem do nich od groma i trochę pretensji, teraz nie mam prawie żadnych, ta gra idzie do przodu a wybór stołów praktycznie miażdży. Brak poważnych failów/niekompetencji w sezonie 3-cim (drugi był ich pełen), widać parcie na dx11.... jestem na tak.


- JED - 12/04/2014

Mam wrazenie, ze w High Speed jest troche lepsza grafika (iPad), tylko dlaczego CIAGLE nie mozna kupic calego sezonu!? :evil: :evil: :evil:

Codo wyboru stolow, to ja mam mega zarzut: co z EM?


- petercobra - 12/04/2014

Farshit idzie w komercję pełną gębą. Nie słuchają absolutnie nikogo poza działem martetingu, który każe im wyrzucać kolejne stoły zamiast dopracować silnik gry. 90% osób które znam czeka od roku na cab supporta do TPA. Nie ma kontroli oświetlenia, ustawień kamery, fizyki stołu. Nawet durnego dmd nie można przesunąć... Nic co mogłoby poprawić jakość gry. Każdy ma swoje zdanie na ten temat ale póki co TPA to jedynie maszynka do zarabiania pieniędzy...


- piotrekoka - 12/04/2014

Berud napisał(a):high speed jest już dostępny na wszystkich platformach poza ps4, fajnego multiballa ma.

He,na ps4 jest tylko I sezon,a gdzie do high speed Wink


- VenomPlug - 12/04/2014

Cytat:Farshit idzie w komercję pełną gębą. Nie słuchają absolutnie nikogo poza działem martetingu, który każe im wyrzucać kolejne stoły zamiast dopracować silnik gry.
Przelicytowali się z wypuszczaniem co miesiąc i zbyt dużą ilością platform, jak na zespół który składa się bodajże z pięciu chłopa to trochę zbyt duża furmanka. Powinni dać sobie parę miechów na doszlifowanie systemu. Z drugiej jednak strony nie mogę powiedzieć żeby postępu nie było, kiedyś ta gra była zarobaczona jak mało co a wersja PC istniała tylko w sferze science fiction. Jak na tak niszowe studio (to pierwsza ich produkcja która nie jest mega crapem) to jestem pod lekkim wrażeniem. TPA jest dobre jak na swoją ligę, to casualowa zabawka i tak też podchodzi do niej fandom... to kolesie którzy chcą directx 11 i stoły co miesiąc, że Farsight ich tak sobie wychował to swoją drogą. Rzeczy o których wspomniałeś powinny być i basta, pewnie poczekamy sobie.. nie popieram tego modelu marketingu ale przywykłem.


- kane11 - 12/04/2014

Ile kosztują stoły na ps4 dla tych, co mają już na ps3?


- VenomPlug - 13/04/2014

@kane11 Jeżeli oczekujesz zniżki z tytułu posiadania stołów na PS3 to mam złą wiadomość, na PS4 płacisz full fucking price :evil: (Fe Farsight, fe.)


- dyleck - 13/04/2014

JED napisał(a):tylko dlaczego CIAGLE nie mozna kupic calego sezonu!?

Tu akurat możesz mieć pretensje do Apple. Farisght pisał bodajże na swoim FB, że Apple kazał im zaniechać sprzedaży czegoś, czego jeszcze nie posiadają gotowego. I dzięki zgniłemu jabłuszku, możliwość taka została również zdjęta z Androida,  żeby było sprawiedliwie. Wink