Forum Flipperowe
THE PINBALL ARCADE - Wersja do druku

+- Forum Flipperowe (https://forum.flippery.org.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=92)
+--- Dział: Flippery inaczej czyli alternatywa dla prawdziwych stołów. (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: THE PINBALL ARCADE (/showthread.php?tid=116)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


- dyleck - 08/10/2014

Umieścili o nich artykuł na engadget i stąd się wziął nagły skok.


- Busol - 10/10/2014

Po wczorajszej prezentacji Phantoma pojawiły się niepokojące głosy. Podobno podczas streamu chłopaki odpowiedzieli na pytanie co z cabinet support i z tego co widzę na forum TPA okazuje się, że opóxnienie we wsparciu dla cabinte mają przyczyny natury... prawnej...

TO świeża i nie do końca jasna informacja więc czekamy co dalej.


- NEX - 24/10/2014

W międzyczasie wypuścili przeróbkę Haunted House. Pobawiłem się tym wczoraj trochę i jeśli chodzi o grywalność to IMHO niestety żadna rewelacja.

[Obrazek: 153620]


- Sebastian G - 17/11/2014

Certyfikat na X-boxa ONE jest w "finałowym toku" ,pod koniec roku ma być paczka z 1,2,3 sezonem-wreszcie :/
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Właśnie przyszło powiadomienie 27,11,2014


Xbox One

Pinball Arcade has just been released for Xbox One!

The long awaited Xbox One version of Pinball arcade just released and is available now for free with Tales of the Arabian Nights™ included!

The new real lighting implemented in the Xbox One version will blow your mind and immerse you in this large collection of classic tables. We've been working hard to make this version of the Pinball Arcade as stellar as possible by utilizing every ounce of power the Xbox One has to offer.

Season Passes
This release comes with Season One, Two and Three available for purchase. Season packs are a great value, offering $20 in savings when you buy the whole bundle vs individual packs.

Get your free copy of Pinball Arcade on Xbox One here!
Pinball Arcade on Xbox One


- Paskudny - 25/11/2014

Patrzcie co mądre głowy wymyśliły . Jest ktoś w stanie to ogarnąć, przetłumaczyć na nasz ojczysty i zrobić małe faq? Świetnie to wygląda.


- pizmakus - 28/11/2014

Na PS3 można już popykać w BSD i Dinera.


- JED - 28/11/2014

Sciagnalem wlasnie PA na Xbone i jestem zalamany - flippery maja takiego laga, ze ja nie jestem w stanie grac!
Co moze byc tego przyczyna?

Ktos moze mi napisac, jaka jest cena kompletnego table packa w PLN?


- NEX - 28/11/2014

JED napisał(a):Sciagnalem wlasnie PA na Xbone i jestem zalamany - flippery maja takiego laga, ze ja nie jestem w stanie grac!
Co moze byc tego przyczyna?
Może input lag w TV? Jaki masz TV?


- JED - 29/11/2014

Samsung UE7000. LCD.


- NEX - 29/11/2014

JED napisał(a):Samsung UE7000. LCD.
110 ms w trybie klasycznym, 50 ms w trybie gra. W trybie GRA powinno więc być OK.
Zmieniałeś ustawienia na tryb GRA czy próbowałeś tylko na standardowych? Jeśli na standardowych to zmień na GRA i powinno być OK Smile


- JED - 29/11/2014

Dzięki. Sprawdze.


- NEX - 06/12/2014

Kod:
December 5, 2014
We are very proud to announce that Earthshaker will be the next table to join your Pinball Arcade collection!!!



- ALOL997 - 06/12/2014

Zarobili znowu ode mnie kase na Xbox one, o ponownym kupnie przekonały mnie osobne rankingi, a nie to co jest na ps3 4 PC iOS android gdzie ranking jest wspólny i mija się to wszystko z celem i są cheaterzy. Na razie kupiłem pierwszy sezon i bije swoje rekordy powoli jak narazie jestem na większości na pierwszym miejscu na tych stołach co narazie grałem. Mam nadzieje ze w przyszłych aktualizacjach dodadza opcje turniejów tak jak jest na komórkach i na ps3/vita. Muszę się w końcu przełamać i wpaść na jakiś turniej do was i pograć na prawdziwych fliperach 😜


- piotrekoka - 17/12/2014

Witam.Mam pytanko do tych co mają ps4.Możecie zagrać triale w wszystkich sezonach i przejść bezpośrednio do kupna?Mi wyskakuje komunikat.Brak zawartości.Może nie być jeszcze dostępna w sprzedaży lub być już niedostępna.Stoły w sklepiku już są.Na amerykańskim koncie mam to samo.


- kane11 - 17/12/2014

Na europejskim, niby już powinny być, na us store dopiero za tydzień.