Forum Flipperowe
THE PINBALL ARCADE - Wersja do druku

+- Forum Flipperowe (https://forum.flippery.org.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=92)
+--- Dział: Flippery inaczej czyli alternatywa dla prawdziwych stołów. (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: THE PINBALL ARCADE (/showthread.php?tid=116)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


- hitman12 - 25/07/2015

Wyszła wersja 1.40.7,dodano nowy stół Safecracker,niestety rozgrywka jest na czas a sam stół również nie jest rewelacyjny.


- NEX - 27/07/2015

Mnie także ostatnio stół czyli Safecracker jakoś nie przypadł do gustu.
Mam nadzieję że w kolejnym sezonie poprawią się - jest jeszcze naprawdę dużo ciekawych stołów do wydania...


- hitman12 - 27/07/2015

I każdy nowo wydany stół chodzi płynnie a Circus Voltaire,Funhouse i kilka innych starszych przycina na DX11 i jakoś nie mogą tego poprawić.Co do tych nowszych stołów to myślę że już gorszego badziewia od Xenona to chyba nie da się już wydać,ten stół to kompletna porażka.


- NEX - 27/07/2015

Mnie Xenon również nie przypadł do gustu ale akurat ten stół został wydany w wyniku ankiety - zebrał największa ilość głosów a wiec chyba jest niemało osób którym ten fliper po prostu się podoba.

Jest naprawdę wiele stołów na których z chęcią pograłbym - liczę że może któryś pojawi się w 5 sezonie Smile


- hitman12 - 27/07/2015

Pytałem mailem Mike'a z Fairsight czy jest możliwość wydania w przyszłości stołu Revenge From Mars,odpisał że nie mają licencji na maszyny Williams 2000,szkoda bo to bardzo ciekawe flipery.Miejmy nadzieję że w przyszłości będą wypuszczać ciekawsze stoły.


- kane11 - 27/07/2015

Zapytał bys, czy Demolka powstanie na TPA.


- NEX - 27/07/2015

O tak, Demolka mogła by się pojawić Smile

Wczoraj uparłem się aby na TAF wyklikać wszystkie Wizard Goals - udało się choć łatwo nie było.
Myślałem ze znam tę maszynę wystarczająco dobrze. Okazało się że kilku przydatnych akcji nie znałem. Właśnie to szczegółowe poznawanie maszyn jest dla mnie jedną z największych zalet TPA Smile


- hitman12 - 27/07/2015

Wydaje mi się że TAF nie jest emulowany w 100% dokładnie ponieważ kiedy oglądałem filmy z rozgrywki na prawdziwym stole to po utracie bili ruszają się flipery w takt muzyki a w TPA tego nie ma.Natomiast w Future Pinball jest ta funkcja zaimplementowana jednak obecnie nie gram w FP,wszystko niby ładnie chodzi ale fizyka bili i dokładność fliperów sprawiają że odechciewa mi się grać.Przy okazji - mam szczegółowe instrukcje do prawie wszystkich stołów w TPA,opis zasad i strategie gry,jeżeli ktoś jest zainteresowany mogę przesłać.Niestety są po angielsku,cała paczka zajmuje niecałe 2 MB,można bez problemu wysłać mailem.


- Jarnie - 27/07/2015

hitman12 napisał(a):Wydaje mi się że TAF nie jest emulowany w 100% dokładnie ponieważ kiedy oglądałem filmy z rozgrywki na prawdziwym stole to po utracie bili ruszają się flipery w takt muzyki a w TPA tego nie ma.

W wersji na iOS opcja działa, z tym że łapki nie podnoszą sie po każdej stracie bili, tak jak w realnym automacie. Są gorsze błędy np. w CV oraz Black Knight.


- hitman12 - 27/07/2015

A jednak myślę że mogliby to poprawić skoro nawet darmowy FP emuluje dokładniej a TPA uważa się za prawdziwą symulację oryginalnych maszyn.Jednak błąd ten w niczym nie przeszkadza,jedynie defekt kosmetyczny.


- Radsson - 27/07/2015

Hmm u mnie w "realu" nie skaczą po każdej utracie bili. Tylko czasami.W sumie nie wnikałem czy to losowo się włącza czy jest w tym jakaś reguła.


- kane11 - 27/07/2015

Moze zależy to od softu?


- hitman12 - 27/07/2015

Wyszła wersja 1.41.12 - dodano stół The Getaway High Speed 2 oraz Sezon 5 i poprawki w interfejsie.Wszystkie stoły posiadają teraz fizykę fliperów w wersji 3.0,niektóre stoły dostały też poprawki rozgrywki.


- NEX - 12/09/2015

Sezon 5 zaczęli nieźle Smile Getaway a teraz F14 Tomcat :mrgreen:


- hitman12 - 19/09/2015

Wyszła nowa wersja i stół F14 Tomcat,moim zdaniem średniak.Już się wkurzyłem bo nie chodził po odpaleniu w 60 fpsach,okazało się że po updacie gra przestawiła uruchamianie na zintegrowaną grafikę :-)