Forum Flipperowe
THE PINBALL ARCADE - Wersja do druku

+- Forum Flipperowe (https://forum.flippery.org.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=92)
+--- Dział: Flippery inaczej czyli alternatywa dla prawdziwych stołów. (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: THE PINBALL ARCADE (/showthread.php?tid=116)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


- kane11 - 07/06/2012

dyleck napisał(a):Niestety, ale PS3 jest mocno do tyłu w stosunku do platform mobilnych. Czerwiec dotyczy Androida i iOS. Wczoraj zapowiedziano, że na PS3 12 czerwca pojawi się pierwsze DLC (Bride of Pinbot i Medieval Madness) a 26 czerwca drugie (Funhouse, Cirqus Voltaire). Nie sprecyzowano jednak czy będzie to dostęp globalny, czy znowu najpierw USA a potem Europa (gra była w stanach dostępna miesiąc wcześniej, a wszystkiemy winny proces certyfikacji robiony przez SCEE).

Niestety, pomyliłeś sie trochę, 12- do czerwca wychodzi Dlc na Ps vita, natomiast na Ps3 4 nowe stoły pojawią sie dopiero 26 go czerwca.


- dyleck - 07/06/2012

Cytat:Niestety, pomyliłeś sie trochę, 12- do czerwca wychodzi Dlc na Ps vita, natomiast na Ps3 4 nowe stoły pojawią sie dopiero 26 go czerwca.

Tak. Mój błąd.


- avallach - 07/06/2012

super, w takim razie kupuję. dzięki za szybka i profesjonalna odpowiedz.

piotrekoka napisał(a):Na ps3 są narazie cztery które wyszły razem z grą,czyli:Black Hole,Theatre of Magic,Arabian Nights i Ripleys Beleive It or Not.Gierka kosztuje 9,99$ na usa sklepiku,niestety na eurpejskim jeszcze nie ma.I kto wie kiedy będzie,więc proponuje ci założyć konto na usa.Co do innych stołów to jak kolega wyżej, mnie poinformował za co mu dzinks.Kolejne dwa pokażą się w najbliższy wtorek,a kolejne dwa 26.



- Sebastian G - 17/06/2012

Wyszła aktualizacja na Iphona ,dodali Monster Bash i Gorgar ,a jak tam Androidy ? Smile


- NEX - 17/06/2012

Kilka dni temu pojawił się Monster Bash i Gorgar a Fun House został darmowym stołem miesiąca.
Dodatkowo: "Tegra support that shoul increasethe quality of textures". Czyli wreszcie zaczynają wykorzystywać sprzętowe możliwości mocniejszych telefonów.


- avallach - 18/06/2012

Mam pytanie do tych, którzy mają tą grę na ps3. Otóż wczoraj ściągnałem sobie demo Pinball Arcade i od pierwszej sekundy rzuciła mi się w oczy(moim zdaniem) słabsza fizyka gry w porównaniu do Kolekcji Williamsa. Pytanie jest nastepujace: Czy to wina dema, a własciwa gra pod tym wzgledem jest przynajmniej tak samo dobra jak wspomniana wczesniej Williams Collections? Czy ktoś kto grał we wszystkie 3 gry(williams, pinball arcade demo i pinball arcade własciwa gra) moze sie wypowiedziec?? bardzo mi na tym zalezy gdyż, kolekcja bardzo przypadla mi do gustu i ucieszylem sie na mysl ze bede mial okazje pocwiczyc tez na innych stołach. pozdrawiam i dzieki za odpowiedzi


- kane11 - 18/06/2012

Pinabll Arcade najlepiej odwzorowuje fizykę flipera, wychodzą takie same sztuczki, jak na prawdziwym fliperze, moim zdaniem na pewno gra sie lepiej niż w Williamsa.


- avallach - 18/06/2012

Ok dzieki. Jeszcze jakieś opinie?
kane11 napisał(a):Pinabll Arcade najlepiej odwzorowuje fizykę flipera, wychodzą takie same sztuczki, jak na prawdziwym fliperze, moim zdaniem na pewno gra sie lepiej niż w Williamsa.



- Sebastian G - 18/06/2012

Dla mnie różnica jest minimalna na korzyść Pinball Arcade ,przy kolekcji Williamsa mam odczucie przesuwającej się plamki na ekranie a nie toczącej się bili :-( Ja jestem jednak zwolennikiem kolekcji Zen Pinball, tutaj fizyka bili jest o wiele lepiej odwzorowana.


- avallach - 18/06/2012

no tak ale w zen pinball nie ma prawdziwych stołów...
Sebastian G napisał(a):Dla mnie różnica jest minimalna na korzyść Pinball Arcade ,przy kolekcji Williamsa mam odczucie przesuwającej się plamki na ekranie a nie toczącej się bili :-( Ja jestem jednak zwolennikiem kolekcji Zen Pinball, tutaj fizyka bili jest o wiele lepiej odwzorowana.



- piotrekoka - 19/06/2012

Co do zena i lepszej fizyki to bym się zastanawiał.Ładnie poździerałem paluchy w pinbala od zen,i nie powiem bo mi się podobał.Ale zdecydowanie dla mnie lepszy jest arcade.No ale tu już wchodzi kwestia gustu,nie ma ci się oszukiwać i wykłócać które stoły są lepsze ;-).No i racja,tu mamy prawdziwe stoły i będziemy ich jeszcze mieli dużo więcej!


- piotrekoka - 20/06/2012

Wie ktoś może czy na usa pss,dwa stoły czyli; Medieva i Bride of PinBot są tylko na Vita czy i na ps3?


- kane11 - 20/06/2012

Powinny pojawić się za tydzień, na US Pss.


- piotrekoka - 25/06/2012

Jak jutro nie będzie nowych stołów to ich pozabijam :evil:


- kane11 - 25/06/2012

Noo, lecą trochę w kulki ;-)