Forum Flipperowe
Elvira and the Party Monsters KOMPLETNY REMONT - Wersja do druku

+- Forum Flipperowe (https://forum.flippery.org.pl)
+-- Dział: Warsztat (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=107)
+--- Dział: Poradniki, pomysły, ciekawostki, renowacje stołów, mody (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Wątek: Elvira and the Party Monsters KOMPLETNY REMONT (/showthread.php?tid=1225)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


- theadam - 31/03/2015

Zapomniales o naked modzie, znowu do drukarni... Wink


- snowvictim - 31/03/2015

Nie no super jest ale taki prymitywny. Bardzo po amatorsku zrobione, cieniowanie słabe, i wręcz takie wulgarne. Już wolę taką. :-D


- snowvictim - 31/03/2015

Hahahahahaha......... kur** krzywo. Wycięte pięknie, perfekcyjnie dopasowane, a tu sprawdzam z insertem i lipa. Nie do wiary... Dobrze, że trzeci druk mam gratis, na coś się przyda. Tym razem biorę z cięciem na plotterze.

Myślałem jeszcze nad tym drukiem sitowym ale nie wiem, najpierw zrobię ten druk bo mam za darmo i tak. Do trzech razy sztuka :mrgreen:

@Edit Żeby nie było, z tym gratisem to mam robociznę za friko i tak muszę zapłacić za ekspres i kolory. :-(


- Radsson - 31/03/2015

Jak już przykleisz ty wyślij do Diabła na profesjonalne lakierowanie. Grzech mieć rozkręcony idealny stół i smutną folią oklejać kiedy możesz mieć soczysty klar.


- leszek golon - 31/03/2015

Radsson napisał(a):Jak już przykleisz ty wyślij do Diabła na profesjonalne lakierowanie. Grzech mieć rozkręcony idealny stół i smutną folią oklejać kiedy możesz mieć soczysty klar.

To wyślij do Diabła nie bierz dosłownie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


- theadam - 31/03/2015

Lakieruj! Przecież lakier wygląda obłędnie. Może wstawisz ten stół gdzieś w W-wie? Tongue Albo w Poznaniu? Big Grin


- snowvictim - 31/03/2015

Nie mam forsy na lakierowanie, poza tym czy nie chodziło tu o clearcoat?


- theadam - 31/03/2015

Tak, chodzilo o clear coat. 2Pac. Lakier bezbarwny dwuskładnikowy Smile


- snowvictim - 31/03/2015

No to to to tak (!?), ale nadal muszę się bawić tym oklejaniem. Już serio zacznę kombinować chyba z tym drukiem sitowym :-x :-x :-x


- jacquesik - 31/03/2015

Theadam mam pytanie czy widziałeś już pokrytą naklejke clearcoat-em?
może już lakierowałeś ?


- theadam - 31/03/2015

Nie i nie. Z tego co wiem to nie jest to zwykla naklejka tylko winyl - chyba lakier dwuskladnikowy tego nie przezre? Kalkomanii nie przezera? Chyba ze to nie to sugerujesz.


- Diablo - 31/03/2015

snowvictim napisał(a):Nie mam forsy na lakierowanie, poza tym czy nie chodziło tu o clearcoat?
Dostaniesz zniżke wielkanocną ...
Lakierowanie lakierowanie chyba nie zostaje mi ńic innego jak po świetach wrzucić na forum krok po kroku etapy lakierowania , wbrew pozorom nie jest to takie łatwe w skrócie lakierowanie 5 warst trwa 15-18 dni .. Srednio 3 dni na odparowanie lakieru Miedzyczasie wychodzą drobne ubytki ktorych wcale nie bylo widać , ale to już temat na kolejny temat
Kolejne deski do lakieru. last Hero , gilligans oraz zluszczony Last Hero lakieruję po świetach, dołącze zdjęcia opis i sposób wypełniania ubytków .


- jacquesik - 31/03/2015

Diablo lakierowałeś już naklejke na całym blacie?
przecież to juz lipą wjeje :-)
-1 jedna elvira na świecie


- mezik - 31/03/2015

A moze pora pomyslec o druku na desce?


- jacquesik - 31/03/2015

;-), czekam kiedy Jaro druknie.