Forum Flipperowe
Chmiel Mezika - dzięki - Wersja do druku

+- Forum Flipperowe (https://forum.flippery.org.pl)
+-- Dział: Miejsca i Spotkania (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=93)
+--- Dział: Społeczność (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=30)
+--- Wątek: Chmiel Mezika - dzięki (/showthread.php?tid=1404)

Strony: 1 2 3


Chmiel Mezika - dzięki - Busol - 10/08/2015

W tym miejscu chciałem serdecznie podziękować koledze Mezikowi za superfajną godzinę jaką dane mi było spędzić w Chmielu.
Miejscówkę znałem tylko ze zdjęć a to nie oddaje tego co w rzeczywistości.
Na kimś z pustyni fliperowej (Szczecin) takie miejsce robi wrażenie. Dodatkowo dzieci zachwycone, nie wiedziały co fajniejsze w Krakowie czy smok czy flipery u wujka Smile

Gdyby ktoś się wahał - to nie wahać się tylko wpisać na listę obowiązkowych punktów wycieczki obok Wieliczki, Wawelu czy innych Rynków Smile

Dzięki.
Następnym razem wybiorę się bez auta i dzieci Smile


- theadam - 10/08/2015

No miejscówka zdecydowanie zasługuje na większą sławę i frekwencję! Bylem tylko raz na kilka godzin - zdecydowanie za krotko. Jesienia planuje rewizyte.


- dyleck - 11/08/2015

Tak, potwierdzam. To jest zdeycodwanie numer jeden jeśli chodzi o flipperowe miejsce w Polsce.


- NEX - 11/08/2015

dyleck napisał(a):Tak, potwierdzam. To jest zdeycodwanie numer jeden jeśli chodzi o flipperowe miejsce w Polsce.
Podpisuję się pod tym. Największa ilość maszyn, super atmosfera i klimacik. Drugiego takiego miejsca w PL niestety nie ma a szkoda.

Posty nie na temat wydzieliłem aby nie zaśmiecać fajnego tematu


- mezik - 11/08/2015

ja mam chyba tylko 8 maszyn z top 100 Smile a o pierwszej 10 to moge zapomniec


- mezik - 11/08/2015

Dzieki za te slowa Smile interes slaby ale przynajmniej misja spoleczna spelniona Smile
Przyjezdzajcie grajcie swiat flipperowy finansowo wspomagajcie Smile
Mozna tez wplacac na konto jak na radio maryja. Bezinteresownie wspomagac sluszna sprawe Big Grin


- mezik - 11/08/2015

o kurde jednak mam 15 maszyn z top 100 Big Grin najwyzej stoi Shadow 28 miejsce Big Grin


- thomy - 11/08/2015

aż zerkłem, a nr 23 i 24 ? :-)


- mezik - 11/08/2015

faktycznie funhouse 24 Big Grin a 23 juz niema wiec funhouse najwyzej


- RAFAL - 11/08/2015

Widzę że gadka o Chmielu przeniosła się do Printimusa :mrgreen:

U Mezika byłem tylko 1 raz.

Klimat średniowiecznych piwnic Krakowa bardzo mi pasujeSmileWink i te 20 fliperów w jednym miejscuSmile)! MIODZIK
Może flipery nie top 10(?!chyba nie to jest najważniejsze MezikWink), ale większość to moim zdaniem bardzo fajne maszynkiSmile
Atmosfera zajebista :-D

Szkoda że otwarte dopiero od 16 ;-)


- mezik - 11/08/2015

jak by od 10 rano ustawialy sie kolejki zeby pograc to bym otwieral wczesniej.


- NEX - 11/08/2015

Znów musiałem poprzenosić posty ;-) Jak na razie (pewnie na chwilę) mamy tematyczny porządek Smile


- pizmakus - 12/08/2015

Dla równowagi ktoś musi ponarzekać. Miejscówka super, maszyny wypas ale... piwerko słabo klepie :mrgreen:


- mezik - 12/08/2015

napij sie 4 komesow twardzielu. przyjdzie taki zamawia korneliusy a potem sie dziwi ze trzezwy Big Grin


- pizmakus - 12/08/2015

Wyzwanie? :-D
Nie masz w karcie pastewnych kolneliusow c'mon.