Forum Flipperowe
Spontaniczne resety w systemach WPC. - Wersja do druku

+- Forum Flipperowe (https://forum.flippery.org.pl)
+-- Dział: Warsztat (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=107)
+--- Dział: Poradniki, pomysły, ciekawostki, renowacje stołów, mody (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Wątek: Spontaniczne resety w systemach WPC. (/showthread.php?tid=1603)

Strony: 1 2 3


- Pinball Wizard - 15/01/2016

Miło mi, ale może pytania zmobilizowały mnie do głębszych analiz. A może głębiej nie potrzeba? Sam nie wiem.


- Jarnie - 15/01/2016

Pinball Wizard napisał(a):A nie mówiłem, że będzie krótko? Właśnie dopisałem ostatnie akapity i teraz udaję się na zasłużony odpoczynek.

BTW jaki miał być następny temat?

Ja poproszę teorię lamp matrix i switch matrix...

Jeśli można 😀


- Pinball Wizard - 15/01/2016

OK. Sugestia ląduje w pliku "to do". Pasi?


- hudyglowa - 09/02/2016

Przeczytałem cały opis. Ostatnio miałem klienta który narzekał na resety. Teraz dopiero przypomniało mi się że wyświetlacz nie był w najlepszym stanie. Jutro jadę zamontować nowy wyświetlacz, mam nadzieję że pomoże.
Po raz kolejny, dzięki za radę!


- mezik - 09/02/2016

U mnie dzisiaj odkrylem ze za resety odpowiada chyba slabo osadzony procesor... Jak popukam poslutkam to smiga. Mozliwe to?


- Pinball Wizard - 09/02/2016

hudyglowa napisał(a):Przeczytałem cały opis. Ostatnio miałem klienta który narzekał na resety. Teraz dopiero przypomniało mi się że wyświetlacz nie był w najlepszym stanie. Jutro jadę zamontować nowy wyświetlacz, mam nadzieję że pomoże.
Po raz kolejny, dzięki za radę!
Wiesz, co kliknąć :->


- Pinball Wizard - 09/02/2016

mezik napisał(a):U mnie dzisiaj odkrylem ze za resety odpowiada chyba slabo osadzony procesor... Jak popukam poslutkam to smiga. Mozliwe to?
Owszem, nawet bardzo.


- mezik - 09/02/2016

ty zaczales temat wiec nie da sie kliknac pomogl Sad a mi pomogl bardzo, wspaniala lektura, wiele rzeczy mi naswietlila/wyjasnila. Dzieki!


- Pinball Wizard - 09/02/2016

NEX! Zrobisz coś z tym?! Cry


- NEX - 09/02/2016

Pinball Wizard napisał(a):NEX! Zrobisz coś z tym?! Cry
Niestety pomimo chęci nic nie mogę zrobić. Moduł "pomógł" jest tak skonstruowany że tylko autor tematu może przyznawać punkty osobom które w tym temacie wypowiedziały się. I nie ma tu żadnych możliwość konfiguracji tego inaczej.
Będę myślał jak inaczej to rozwiązać - gdyby ktoś miał jakieś sugestie/pomysły to prośba o info.


- theadam - 09/02/2016

Podbij Pinball Wizardowi statsy na bazie Wink


- Pinball Wizard - 09/02/2016

Poza tym wspomniany moduł działa chyba jedynie w dziale Awaria! bo nie widzę takiego przycisku mimo, ze założyłem ten wątek.

EDIT
Jednak starcze oczy są mało spostrzegawcze, przycisk oczywiście jest, tylko nie tam, gdzie go szukałem :oops:


- leszek golon - 14/02/2016

Pinball Wizard napisał(a):A nie mówiłem, że będzie krótko? Właśnie dopisałem ostatnie akapity i teraz udaję się na zasłużony odpoczynek.

BTW jaki miał być następny temat?


Panie Czarodzieju coś się dzieje w następnym temacie ????? :roll:


- Pinball Wizard - 15/02/2016

Proszę mnie nie popędzać. Cierpliwości. :-x


- leszek golon - 15/02/2016

Pinball Wizard napisał(a):Proszę mnie nie popędzać. Cierpliwości. :-x

SORKI

:oops: :oops: :oops: