Forum Flipperowe
[Warszawa] Idę na Flippery - Wersja do druku

+- Forum Flipperowe (https://forum.flippery.org.pl)
+-- Dział: Miejsca i Spotkania (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=93)
+--- Dział: Społeczność (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=30)
+--- Wątek: [Warszawa] Idę na Flippery (/showthread.php?tid=207)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


- NEX - 17/03/2015

theadam napisał(a):@Nex ten Start Trek w Kosmos Kosmos rozumiem ze juz nie stoi?
Nie ma już tego lokalu, nie ma też ST.
Wszystko co w tej chwili jest ogólnie dostępne w Warszawie zostało umieszczone w Lokalizatorze.
Na razie nie za wiele ale jest szansa że sytuacja ulegnie poprawie Smile


- theadam - 24/03/2015

Bylem w czwartek wieczorem w Warszawie pocisnac w Demolition Man i Dirty Harry. Niestety Dirty Harry juz nie ma, podobno zepsul sie czy cos. Demolition Man stal. Troche go z kumplem ogralismy i jest kolejny milosnik flipperow. Gral pierwszy raz w zyciu! Nawet nie wiedizal co to jest Wink Spodobalo sie jednakowoz i mam nadzieje ze mamy kolejnego wkreconego Big Grin


- NEX - 24/03/2015

theadam napisał(a):Bylem w czwartek wieczorem w Warszawie pocisnac w Demolition Man i Dirty Harry. Niestety Dirty Harry juz nie ma, podobno zepsul sie czy cos.
Pytałem, podobno DH stoi tam gdzie stał.
Wiesz że CnK to w zasadzie dwa lokale oddalone od siebie o jakieś 5 metrów z osobnymi wejściami. DM stoi w jednym a DH w drugim.


- theadam - 24/03/2015

NEX napisał(a):Wiesz że CnK to w zasadzie dwa lokale oddalone od siebie o jakieś 5 metrów z osobnymi wejściami. DM stoi w jednym a DH w drugim.

A to barman byl niegarniety bo pytalem i mowil ze nie ma. Nie wiedzialem, ze to obok to tez Cuda na Kiju. Nastepnym razem.


- NEX - 28/03/2015

Idziemy do CnK, tak mniej więcej około 19:30


- emper0r - 04/06/2015

Hej,

Wiecie może czy flipery z HulaKula będą stały gdzieś w Warszawie?
Pograłbym...


- NEX - 04/06/2015

Prawdopodobnie od września w nowej lokalizacji HK.


- emper0r - 29/06/2015

O, miło.
A słuchajcie, na Nowym Świecie podobno są jakies 2 knajpy z flipperami i w jednej z nich jest taki szybki, mroczny krwawy stół tylko nie pamiętam jak sie nazywa. Stoi tam dalej ? Z reszta sprawdze w lokalizatorze też.


- jakubce - 10/07/2015

Witam,
Jutro (11-07-2015) Cuda na Kiju (Demolka lub DH).
20.30 - 22.00

Zapraszam maniaków flipperów.
Jest nas więcej.

Side Tournament.
Chrobry na lockbar.

I do pierwszej skuchy.

Zapraszam.
Kuba


- RAFAL - 12/07/2015

Byłem w Cuda na kiju w podanym terminie i grałem sam...Sad

Nie ładnie Kuba tak nabierać maniaków...


- jakubce - 12/07/2015

Rzeczywiście byłem trochę wcześniej i musiałem w miarę szybko wyjść.
Moja wina.


- dyleck - 06/09/2015

Dzisiaj od 17 spontaniczne spotkanie u Pawła w Górze Kalwarii. Kto idzie?


- mezik - 06/09/2015

Spontanicznie warszawa przyjezdza do krakowa na lige Smile


- dyleck - 06/09/2015

No cóż, cała nie przyjeżdża, bo niektórym nie po drodze. Tongue


- mezik - 06/09/2015

Nikomu z warszawy nie jest po drodze Smile zycie to sztuka wyborow. Trzeba grac w krakowie bo miejscowka kiedys zniknie. Dwa trzy lata i znowu bedzie pustynia. A przy okazji wiem ze bedzie miejscowka z max 4 flipperami w rynku Smile