Forum Flipperowe
Flippery w Warszawie - Wersja do druku

+- Forum Flipperowe (https://forum.flippery.org.pl)
+-- Dział: Miejsca i Spotkania (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=93)
+--- Dział: Społeczność (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=30)
+--- Wątek: Flippery w Warszawie (/showthread.php?tid=2147)



Flippery w Warszawie - NEX - 11/10/2017

Zaczyna być coraz ciekawiej. Jak sobie patrze w lokalizator to wreszcie można powiedzieć że w Warszawie mamy na czym grać Smile

Oczywiście pierwsze, najważniejsze skrzypce gra Pinball Station - ponad 30 maszyn w jednym miejscu - takiej miejscówki w Warszawie nie było nawet w złotych latach fliperów Smile
Ale poza PS mamy tez kilka innych lokalizacji. Jest przecież HulaKula z Metallicą, AC/DC i Star Trekiem, w Cudach na Kiju stoi Terminator, na Bemowie stoją Piraci z Karaibów i SW Epizod 1, w Blue City Walking Dead, w Bobby Burgerze Mousin Around a teraz pojawił się Handar z Gra o Tron, KISS i Metallica.

Pamiętam jak parę lat temu na stronę główna wrzuciłem tekst w którym cieszyłem że że w Warszawie wreszcie są 3-4 flippery gdy jeszcze kilka lat wcześniej nie było ani jednego.

Jest dobrze a może będzie jeszcze lepiej Smile


Re: Flippery w Warszawie - leszek golon - 11/10/2017

NEX napisał(a):Zaczyna być coraz ciekawiej. Jak sobie patrze w lokalizator to wreszcie można powiedzieć że w Warszawie mamy na czym grać Smile

Oczywiście pierwsze, najważniejsze skrzypce gra Pinball Station - ponad 30 maszyn w jednym miejscu - takiej miejscówki w Warszawie nie było nawet w złotych latach fliperów Smile
Ale poza PS mamy tez kilka innych lokalizacji. Jest przecież HulaKula z Metallicą, AC/DC i Star Trekiem, w Cudach na Kiju stoi Terminator, na Bemowie stoją Piraci z Karaibów i SW Epizod 1, w Blue City Walking Dead, w Bobby Burgerze Mousin Around a teraz pojawił się Handar z Gra o Tron, KISS i Metallica.

Pamiętam jak parę lat temu na stronę główna wrzuciłem tekst w którym cieszyłem że że w Warszawie wreszcie są 3-4 flippery gdy jeszcze kilka lat wcześniej nie było ani jednego.

Jest dobrze a może będzie jeszcze lepiej Smile



Szczęściarze,u nas kompletna posucha :evil: Było biednie jest jeszcze gorzej.


RE: Flippery w Warszawie - NEX - 13/06/2021

Odświeżę wątek - w Warszawie jest już ponad 80 flipperów w 19 lokalizacjach Smile
Przy okazji chciałbym podziękować Cino i Namore za regularne dodawanie kolejnych miejscówek oraz aktualizowanie już istniejących.


RE: Flippery w Warszawie - NEX - 22/12/2022

Ponownie odświeżę wątek - w Warszawie jest już 128 flipperów w 28 lokalizacjach.

Można pograć na większości nowych maszyn Sterna (mam na myśli te z LCD).
Dostępne są: Rush, Mandalorian, Godzilla, Avengers, Jurassic Park, Deadpool, Stranger Things, Iron Maiden, Guardians of The Galaxy, Star Wars, The Beatles, Aerosmith, Batman 66.
Brakuje: 007, Led Zeppelin, Turtles, Elviras House of Terror, Black Knight, The Munsters (niedawno jeszcze stał w jednej lokalizacji).
Najbardziej popularną maszyną w Warszawie jest Star Wars Sterna (5 lokalizacji).
Klasyki stoją tylko w 2 lokalizacjach (w Pinball Station oraz w Retro Underground).

Aktualna Flipperowa Mapa Warszawy prezentuje się mniej więcej tak:



[Obrazek: wawa_pin.jpg]