Forum Flipperowe
[oddzielony z wątku] [K] Kupię Attack from Mars - Wersja do druku

+- Forum Flipperowe (https://forum.flippery.org.pl)
+-- Dział: Hyde Park (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=109)
+--- Dział: Off Topic (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: [oddzielony z wątku] [K] Kupię Attack from Mars (/showthread.php?tid=2761)

Strony: 1 2 3


[oddzielony z wątku] [K] Kupię Attack from Mars - Krzychu - 16/04/2020

(06/04/2020, 16:27)skyline napisał(a): za 20 tys ,to chetnie ze trzy sztuki przytule Smile
Kolego skyline, to załóż oddzielny temat, bo takie komentarze przez wiele osób są uważane za niegrzeczne.


RE: [K] Kupię Attack from Mars - NEX - 17/04/2020

Krzychu, post skyline nie łamie Regulaminu.

Komentowanie postów w dziale Giełda (tak samo jak we wszystkich pozostałych działach) NIE jest zabronione. Umieszczając jakikolwiek post (także post typu kupię/sprzedam) należy się liczyć z tym, że może on zostać skomentowany przez innych użytkowników - taka jest zasada działania for.

Jeśli ktoś chce umieścić ogłoszenie kupię/sprzedam a nie życzy sobie aby było ono komentowane to może skorzystać z platform ogłoszeniowych (np. OLX).


RE: [K] Kupię Attack from Mars - Pinball Wizard - 18/04/2020

Ale Krzychu nie twierdzi, że post Skyline łamie regulamin. Twierdzi, że może być uznany za niegrzeczny. I ja też tak twierdzę.


RE: [K] Kupię Attack from Mars - NEX - 18/04/2020

No cóż, jeden uzna za niegrzeczny, innemu nie przeszkadza - kwestia gustu.


RE: [K] Kupię Attack from Mars - Jarnie - 18/04/2020

Dyskusja nabiera tempa...


RE: [K] Kupię Attack from Mars - NEX - 18/04/2020

(18/04/2020, 19:13)Jarnie napisał(a): Dyskusja nabiera tempa...

...i coraz mniej związana jest z tematem wątku czyli kupnem flippera. Aby nie zaśmiecać tamtego wątku, posty które nie nawiązują do tematu przenoszę do działu OT.


RE: [K] Kupię Attack from Mars - Jaro - 18/04/2020

Pinball Wizard napisał(a):Ale Krzychu nie twierdzi, że post Skyline łamie regulamin. Twierdzi, że może być uznany za niegrzeczny. I ja też tak twierdzę.
Wizard, nie jesteś sam w takiej opinii. Więc, administratorze ogarnij się trochę!!!

PS.
Możesz dać mi bana.


RE: [K] Kupię Attack from Mars - NEX - 18/04/2020

(18/04/2020, 22:54)Jaro napisał(a): Więc, administratorze ogarnij się trochę!!!

Jaro przeczytaj jeszcze raz na spokojnie ten wątek Wink Napisałem, że post Marcina nie łamie Regulaminu (bo nie łamie) a to  czy jest grzeczny czy niegrzeczny to kwestia gustu. Co tu Twoim zdaniem wymaga "ogarnięcia"?


RE: [oddzielony z wątku] [K] Kupię Attack from Mars - Jaro - 19/04/2020

Ogarnięcia wymaga to, że jest tu nas coraz mnie,a nie coraz więcej.

PS.
Czytaj opis, bo już kiedyś napisałeś, że opis nie ma nic wspólnego z główny wątkiem.


RE: [oddzielony z wątku] [K] Kupię Attack from Mars - NEX - 20/04/2020

(19/04/2020, 00:16)Jaro napisał(a): Ogarnięcia wymaga to, że jest tu nas coraz mnie,a nie coraz więcej.

Poświęciliśmy z Czarkiem kilkaset godzin aby postawić na nogi i zmodernizować ten serwis zarywając przez to nie jedną noc i marnując nie jeden weekend. Niestety dwie osoby cudów nie zdziałają i nagle nie pojawią się tu setki nowych użytkowników (choć - patrząc na statystyki - nowi jednak pojawiają się i to całkiem często).

Zajrzeć od czasu do czasu po to aby sobie pokrytykować, ponarzekać i pomarudzić jest łatwo, trudniej wymyślić coś ciekawego a jeszcze trudniej to zrealizować poświęcając na to własny czas...


RE: [oddzielony z wątku] [K] Kupię Attack from Mars - Jarnie - 20/04/2020

Niestety forum umiera. Strona naszych sąsiadów z DE oferuje dużo więcej treści, ofert, porad itp. Użycie translatora jest banalnie proste, co sprawia że sporo użytkowników korzysta z konkurencyjnego portalu.


RE: [oddzielony z wątku] [K] Kupię Attack from Mars - NEX - 20/04/2020

(20/04/2020, 11:06)Jarnie napisał(a): Niestety forum umiera. Strona naszych sąsiadów z DE oferuje dużo więcej treści, ofert, porad itp.  Użycie translatora jest banalnie proste, co sprawia że sporo użytkowników korzysta z konkurencyjnego portalu.

No cóż, Jarek masz rację - polskie forum flipperowe nigdy nie dorówna niemieckiemu - wiele razy ten temat poruszaliśmy. W DE jest nieporównywalnie więcej ludzi insertujących się flipperami, miejsc, maszyn, turniejów... wszystkiego co z flipperami związane.

Ja osobiście nie zaglądam tam po to aby sobie pogadać gdyż nie znam niemieckiego a translator owszem jest banalny ale z tłumaczeniem bywa różnie. Do odczytu owszem nadaje się ale do pisania raczej nie (używając translatora do pisania czasem można wyjść na idiotę).


RE: [oddzielony z wątku] [K] Kupię Attack from Mars - Jarnie - 20/04/2020

Nie zgadzam się, jeden z naszych kolegów radzi sobie nieźle z translatorami i ma na swoim koncie kilka popularnych wątków

Poza tym większość użytkowników dobrze operuje angielskim, co bardzo ułatwia konwersacje


RE: [oddzielony z wątku] [K] Kupię Attack from Mars - NEX - 20/04/2020

Translator jest dobry do czytywania. Do pisania nadaje się słabo CHYBA, ŻE jako tako znasz dany język - przynajmniej na tyle aby sprawdzić i poprawić ewentualne bzdury jakie wstawi translator.

(20/04/2020, 14:19)Jarnie napisał(a): Nie zgadzam się, jeden z naszych kolegów radzi sobie nieźle z translatorami i ma na swoim koncie kilka popularnych wątków

Poza tym większość użytkowników dobrze operuje angielskim, co bardzo ułatwia konwersacje


Masz na myśli Xianka? Z tego co napisał to uczy się niemieckiego, więc to chyba zły przykład.


(20/04/2020, 14:19)Jarnie napisał(a): Nie zgadzam się, jeden z naszych kolegów radzi sobie nieźle z translatorami i ma na swoim koncie kilka popularnych wątków

Poza tym większość użytkowników dobrze operuje angielskim, co bardzo ułatwia konwersacje


Nie wydaje mi się aby Niemcy (jak zresztą i każda inna nacja) na własnym forum zamiast we własnym jeżyku zaczęli nagle pisać po angielsku po to aby łatwiej im się było dogadać z Polakami Wink Pewnie gdy ktoś poprosi o pomoc to oczywiście ją uzyska ale to będą wyjątki a nie reguła.


Istnienie polskiego forum jest ważne. Niejedna osoba trafiła na turnieje właśnie dzięki temu forum i pewnie jeszcze niejedna trafi. Wątpię aby ktoś trafił na polski turniej dzięki... forum niemieckiemu.

Inna sprawa - już widzę jak na niemieckim forum pogadasz sobie o lokalizacjach maszyn w Polsce Wink Napisz, że byłeś wczoraj w Hali Gwardii i zauważyłeś dwie nowe maszyny - szybciutko Cię tam pogonią  Wink
A mnie o wiele bardziej interesuje to co dzieje się w Pinball Station, Hali Gwardii czy w Zagrywkach niż w Fuldzie, Pinball Universe czy innych niemieckich lokalizacjach.

Ja osobiście na niemieckie forum najczęściej zaglądam gdy szukam informacji o jakimś niemieckim turnieju.

Bardzo mnie cieszy że nasi zachodni sąsiedzi mają tak świetnie działające forum ale nigdy nie zastąpi ono naszych polskich serwisów.

I na koniec najważniejsze: każdy ma wybór - jeśli ktoś chce udzielać się tylko na forach zagranicznych to jest to jego prywatna sprawa. Ważne aby ten wybór mieć.


RE: [oddzielony z wątku] [K] Kupię Attack from Mars - Jarnie - 21/04/2020

Mógłbym postawić Ci zarzut zaklinania rzeczywistości, ale spytam wprost: dlaczego pisze tu tak znikoma ilość osób ?