Forum Flipperowe
Kupno flippera (allegro, ebay...) - Wersja do druku

+- Forum Flipperowe (https://forum.flippery.org.pl)
+-- Dział: Giełda (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=106)
+--- Dział: Kupię, Sprzedam, Zamienię, Wypożyczę (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Kupno flippera (allegro, ebay...) (/showthread.php?tid=457)



- snowvictim - 19/01/2018

Pinball Wizard napisał(a):A może Ci ją upuści na stopę? Mnie się wydawało, że cenę się opuszcza a upuścić można np. młotek, ale być może ja się nie znam.

Urzekł mnie tamten wątek :lol:


- Jarnie - 19/01/2018

Pinball Wizard napisał(a):dioda2000, a możesz mi wyjaśnić, dlaczego dopisałeś sobie pod nickiem słowo NAPRAWIACZ (sprytnie w miejsce avatara)? Nie masz takiej rangi na tym forum, co nie znaczy, że nie możesz jej mieć. Przedtem jednak musimy zweryfikować Twoje kwalifikacje.

Dioda2000 jest kozak w temacie, poradził sobie z brakującymi segmentami 6-pozycyjnego wyświetlacza Williams sys. 7

I pare innych rzeczy też wie.... :!:


- Radsson - 19/01/2018

https://www.olx.pl/oferta/automat-do-gry-flipper-CID99-IDrttez.html

Dobra cena.


- snowvictim - 19/01/2018

Pewnie PinballStation chwyci i zrobi z tego stół czy coś :-P


- thomy - 19/01/2018

Radsson może ktoś zera zapomniał wpisać?, niemożliwe.


- snowvictim - 19/01/2018

Znalazlem ogloszenie na 20 flipperów w stanie kolekcjonerskim, w tym CC, MM, TOTAN, MB, AFM, IJTPA, CV, TOM, TZ, SS, TAF, i inne jakieś popularne za prawie 300k PLN. :lol: No, chyba trzeba dom zastawić :-P


- pizmakus - 19/01/2018

Miała być pergola ale pojawił sie ninja :-D


- Jarnie - 19/01/2018

snowvictim napisał(a):Znalazlem ogloszenie na 20 flipperów w stanie kolekcjonerskim, w tym CC, MM, TOTAN, MB, AFM, IJTPA, CV, TOM, TZ, SS, TAF, i inne jakieś popularne za prawie 300k PLN. :lol: No, chyba trzeba dom zastawić :-P

Pokaż to ogloszenie...


- hopper - 21/01/2018

Jarnie napisał(a):
snowvictim napisał(a):Znalazlem ogloszenie na 20 flipperów w stanie kolekcjonerskim, w tym CC, MM, TOTAN, MB, AFM, IJTPA, CV, TOM, TZ, SS, TAF, i inne jakieś popularne za prawie 300k PLN. :lol: No, chyba trzeba dom zastawić :-P

Pokaż to ogloszenie...

oto wielka tajemnica

http://www.flippermarkt.de/community/forum/showthread.php?t=192258


- Jarnie - 21/01/2018

Tak czy inaczej sprzedane...


- snowvictim - 21/01/2018

Widziałem je też na innym portalu niż FlipperMarkt, tylko tam nie był za 90k EUR lecz za 70k.


- dioda2000 - 21/01/2018

Pinball Wizard napisał(a):dioda2000, a możesz mi wyjaśnić, dlaczego dopisałeś sobie pod nickiem słowo NAPRAWIACZ (sprytnie w miejsce avatara)? Nie masz takiej rangi na tym forum, co nie znaczy, że nie możesz jej mieć. Przedtem jednak musimy zweryfikować Twoje kwalifikacje.

Do "Pinball Wizard" witam, posiadam w swojej kolekcji kilkanaście flipperów (1 kupiony od Marcina) i chyba nawet się poznaliśmy przy zakupie u ciebie, sam ogarniam elektronikę programowanie EPROM-ów jestem na etapie budowy własnego flippera na ARDUINO MEGA 2560 piszę oprogramowanie itp. nie będę wymieniał bo to bez sensu, wiem że też masz bardzo dobrą wiedzę w tym temacie, ale to że nie udzielam się zbytnio na forum to wynika tylko z braku czasu, a tematy w których równie dobrze mógłbym pomóc są już czasami rozwiązane zanim coś zdążyłem napisać lub są czasami stekiem bzdur w których nawet nie chce mi się pisać bo jeśli osoba która chce coś naprawić a nie wie co to jest miernik lub lutownica to po co w ogóle zaczynać konwersację, bo to może doprowadzić do skutków nieodwracalnych w maszynie (oderwane i przepalone ścieżki, przegrzane elementy itp.) status NAPRAWIACZ wpisałem dlatego że jeśli ktoś chciałby pomocy z to chętnie pomogę jak ostatnio jednej osobie z Bytowa. Więc jeżeli kogoś to irytuje to mogę zlikwidować ten podpis, oczywiście nie mam nic do nikogo i szanuję twoją osobę, ja gdybym miał więcej czasu to na pewno więcej bym się udzielał na forum, a na koniec z zawodu jestem elektronikiem/programistą. :-D
Pozdrawiam


- Pinball Wizard - 21/01/2018

Wszystko jasne. Skąd jednak przyszło Ci do głowy, że rangę (forumową) można nadać sobie samemu? Jeśli chcesz dołączyć do grupy NAPRAWIACZE, to nie widzę problemu, wydaje mi się jednak, że taka przynależność zobowiązuje do udzielania porad na forum, a z tym u Ciebie, jak sam piszesz, nie jest najlepiej. Wobec powyższego mam dylemat, czy Cię zaprosić do grupy, czy nie.


- dioda2000 - 21/01/2018

Pinball Wizard napisał(a):Wszystko jasne. Skąd jednak przyszło Ci do głowy, że rangę (forumową) można nadać sobie samemu? Jeśli chcesz dołączyć do grupy NAPRAWIACZE, to nie widzę problemu, wydaje mi się jednak, że taka przynależność zobowiązuje do udzielania porad na forum, a z tym u Ciebie, jak sam piszesz, nie jest najlepiej. Wobec powyższego mam dylemat, czy Cię zaprosić do grupy, czy nie.

Może nie jestem obeznany z pewnymi zasadami na forum więc podpis wziął się stąd że są użytkownicy tak zatytułowani bo znają się na naprawach flipperów i chcą pomagać innym więc ja też się znam i też chcę komuś pomóc dlatego tak się podpisałem, ale nie wiedziałem że to jest RANGA, chciałbym oczywiście należeć do takiej rangi więc podpis za chwilę zostanie usunięty, jeżeli uznasz że mogę taki status mieć to proszę, nic tu nie zrobiłem specjalnie itp. tylko z niewiedzy, ponadto potrafię wiele usterek elektronicznych naprawić i umiem czytać schematy, jeżdżę na imprezy RETRO GAMES ze swoimi automatami bo też jestem pasjonatem flipperów, czego dowodem są moje wywiady w TV itp., podeślę ci na priv. linki do wywiadów.
Pozdrawiam :mrgreen:


- Pinball Wizard - 21/01/2018

Zatem witaj w grupie.