Forum Flipperowe
Kupno flippera (allegro, ebay...) - Wersja do druku

+- Forum Flipperowe (https://forum.flippery.org.pl)
+-- Dział: Giełda (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=106)
+--- Dział: Kupię, Sprzedam, Zamienię, Wypożyczę (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Kupno flippera (allegro, ebay...) (/showthread.php?tid=457)



- obcy8 - 12/08/2013

Witam

dostałem adres strony od jednej z osób która pytała o automat do gry twilight zone aby wyjaśnić kilka spraw :
1. nie znam się na automatach
2. nie cytuje prywatnej korespondencji i nie przekręcam jej treści jak MUCHA
3. NIE SPRZEDAJĘ CWANIAKOM KTÓRZY MYŚLĄ O OKAZJI ŻYCIA
----kiedy przyjechać daję 3 tyś gotówką
4. Panowie nie ma okazji!!!

pozdr


- obcy8 - 12/08/2013

mucha napisał(a):w odpowiedzi na zapytanie ile chce, jest: "jak najwięcej, a automat i tak jedzie za granicę" :-)



Witam

jak najwyższa , ale chyba automat jedzie za granicę

pozdr

W dniu 2013-08-11 20:24:08 użytkownik Allegro powiadomienia@allegro.pl> napisał:
no_header Wiadomość od: fly1977 (256)
Strona z przedmiotem: automat do gry TWILIGHT ZONE USA
Treść wiadomości
Witam.
Jaka cena pana interesuję za flippera??

Pozdrawiam.


trzeba czytać ze zrozumieniem , ale to widzę szkoła wyższa :-D


- Jaro - 12/08/2013

obcy8 napisał(a):Witam

dostałem adres strony od jednej z osób która pytała o automat do gry twilight zone aby wyjaśnić kilka spraw :
1. nie znam się na automatach
2. nie cytuje prywatnej korespondencji i nie przekręcam jej treści jak MUCHA
3. NIE SPRZEDAJĘ CWANIAKOM KTÓRZY MYŚLĄ O OKAZJI ŻYCIA
----kiedy przyjechać daję 3 tyś gotówką
4. Panowie nie ma okazji!!!

pozdr

Jak już jesteś tak miły i poinformowałeś nas o tym fakcie, to może też dodaj, kto był tak miły i poinformował Cię o istnieniu tej super tajnej strony.
Albo lepiej nie, większość z nas domyśla się.


- printimus - 12/08/2013

obcy8 napisał(a):jak najwyższa , ale chyba automat jedzie za granicę

szybka sugestia - skoro Pan się nie zna na flipperach to proszę nie dziwić się, że ludzie chcieliby np. przetestować sprzęt (czyli na nim pograć). sam nie jestem zainteresowany tym modelem, ale jak da Pan ludziom taką opcję to sytuacja będzie klarowna.


- obcy8 - 12/08/2013

printimus napisał(a):
obcy8 napisał(a):jak najwyższa , ale chyba automat jedzie za granicę

szybka sugestia - skoro Pan się nie zna na flipperach to proszę nie dziwić się, że ludzie chcieliby np. przetestować sprzęt (czyli na nim pograć). sam nie jestem zainteresowany tym modelem, ale jak da Pan ludziom taką opcję to sytuacja będzie klarowna.

rozumiem, ale to nie sklep , ciekawe co odpowiedziałby każdy z Was 40 osobom bo tyle maili otrzymałem że chcą przyjechać i oglądnąć i pograć 40 tu oglądaczy a pewnie 2-3 poważnych kupców , dziś będzie mechanik od takiego sprzętu i powie mi co i jak ( sam nie wiedziałem że taki unikat) , a poza tym chyba każdy chce sprzedać za jak najwyższą cenę ( towar jest wart tyle ile ktoś chce zapłacić ) a tu widzę sami znawcy typu nigdy nie grałem ale chyba automat przereklamowany i nie wart takiej ceny dla jednego nie watr dla jednego wart , a oferent jest z Danii
tyle w temacie


- NEX - 12/08/2013

obcy8 napisał(a):40 tu oglądaczy a pewnie 2-3 poważnych kupców ,

Hmmm.... nie sądzę aby ktoś z tego forum jechał (nawet 10 km) aby obejrzeć maszynę której nie chce kupić ponieważ prawie każdy grał na niej wiele razy (TZ były na dwóch sezonach ligi i kilku Mistrzostwach Polski czyli na jakiś dwudziestu paru zawodach). Jeśli ktoś chciał poświecić swój czas to po to aby sprawdzić stan flipera przed ewentualnym zakupem (w przypadku tak wiekowych maszyn jest to oczywiste)
Jeśli masz jakaś super ofertę z zagranicy i ktoś chce kupić "w ciemno" to śmiało - łap okazję Wink

obcy8 napisał(a):( sam nie wiedziałem że taki unikat)

Nie jest to żaden unikat (wyprodukowano tego bardzo dużo >15.000 egzemplarzy)

obcy8 napisał(a):a tu widzę sami znawcy typu nigdy nie grałem ale chyba automat przereklamowany i nie wart takiej ceny
Moim zdaniem nie jest wart. Grałem na kilku egzemplarzach TZ i jest to IMHO przeciętna maszyna. Kilka osób z tego forum było/jest właścicielami TZ, kilkadziesiąt osób grało na min w przeróżnych zawodach czy u znajomych (a jeszcze wcześniej w punktach)


- KubaS - 12/08/2013

obcy8 napisał(a):
printimus napisał(a):
obcy8 napisał(a):jak najwyższa , ale chyba automat jedzie za granicę

szybka sugestia - skoro Pan się nie zna na flipperach to proszę nie dziwić się, że ludzie chcieliby np. przetestować sprzęt (czyli na nim pograć). sam nie jestem zainteresowany tym modelem, ale jak da Pan ludziom taką opcję to sytuacja będzie klarowna.

rozumiem, ale to nie sklep , ciekawe co odpowiedziałby każdy z Was 40 osobom bo tyle maili otrzymałem że chcą przyjechać i oglądnąć i pograć 40 tu oglądaczy a pewnie 2-3 poważnych kupców , dziś będzie mechanik od takiego sprzętu i powie mi co i jak ( sam nie wiedziałem że taki unikat) , a poza tym chyba każdy chce sprzedać za jak najwyższą cenę ( towar jest wart tyle ile ktoś chce zapłacić ) a tu widzę sami znawcy typu nigdy nie grałem ale chyba automat przereklamowany i nie wart takiej ceny dla jednego nie watr dla jednego wart , a oferent jest z Danii
tyle w temacie

To normalne, że każdy chce sprzedać za jak najwyższą cenę ale sytuacja wktórej podbijają ją trzy osoby o zerowej liczbie komentarzy śmierdzi ściemną i sztucznym windowaniem... Jak wspomniano, normalne jest również ze zainteresowani zanim wyłożą grubą kasę chcieliby przedmiot zobaczyć w realu i sprawdzić czy nie ma defektów (to awaryjny automat i nie nie jestem nim osobiście zainteresowany) - jeśli napływa zbyt dużo taki prośb to odmowa jest zrozumiała ale impertynencki ton ("to nie salon gier") nie świadczy o sprzedającym dobrze. Ciekawa jest również kwestia własnośći o której wspomniał Printimus.


- Diablo - 12/08/2013

Z innej beczki jaka była oferta na Unikat Fire , aukcję anulowano ,


- Siwy - 12/08/2013

najwyższa była 1225 ale 10 minut przed końcem aukcji sprzedawca wycofał oferty i anulował aukcję,
teraz już się nie dowiemy ile w tych dziesięciu minutach cena poszłaby do góry a pewnie by jeszcze poszła Wink


- obcy8 - 12/08/2013

KubaS napisał(a):
obcy8 napisał(a):
printimus napisał(a):
obcy8 napisał(a):jak najwyższa , ale chyba automat jedzie za granicę

szybka sugestia - skoro Pan się nie zna na flipperach to proszę nie dziwić się, że ludzie chcieliby np. przetestować sprzęt (czyli na nim pograć). sam nie jestem zainteresowany tym modelem, ale jak da Pan ludziom taką opcję to sytuacja będzie klarowna.

rozumiem, ale to nie sklep , ciekawe co odpowiedziałby każdy z Was 40 osobom bo tyle maili otrzymałem że chcą przyjechać i oglądnąć i pograć 40 tu oglądaczy a pewnie 2-3 poważnych kupców , dziś będzie mechanik od takiego sprzętu i powie mi co i jak ( sam nie wiedziałem że taki unikat) , a poza tym chyba każdy chce sprzedać za jak najwyższą cenę ( towar jest wart tyle ile ktoś chce zapłacić ) a tu widzę sami znawcy typu nigdy nie grałem ale chyba automat przereklamowany i nie wart takiej ceny dla jednego nie watr dla jednego wart , a oferent jest z Danii
tyle w temacie

To normalne, że każdy chce sprzedać za jak najwyższą cenę ale sytuacja wktórej podbijają ją trzy osoby o zerowej liczbie komentarzy śmierdzi ściemną i sztucznym windowaniem... Jak wspomniano, normalne jest również ze zainteresowani zanim wyłożą grubą kasę chcieliby przedmiot zobaczyć w realu i sprawdzić czy nie ma defektów (to awaryjny automat i nie nie jestem nim osobiście zainteresowany) - jeśli napływa zbyt dużo taki prośb to odmowa jest zrozumiała ale impertynencki ton ("to nie salon gier") nie świadczy o sprzedającym dobrze. Ciekawa jest również kwestia własnośći o której wspomniał Printimus.

rozumiem ze masz automat automaty w domu , chętnie przyjdę do Cie z 50 kolegami , pogramy sobie może piwko postawisz? kiedy można przyjechać ?
napisałem jak jest co wymagacie Księgi Wieczystej na potwierdzenie własności maszyny?
goście wyprowadzili się z mieszkania bez płacenia za 2 miesiące i bez kontaktu to rozumiem że każdy uczciwy Polak wiesza zdjęcie flipera w swoim mieście na słupach i szuka właściciela?
ciekawe jak odpowiesz na moją propozycję pogrania u Ciebie tylko nie w inpertynenckim tonie


- dyleck - 12/08/2013

obcy8 napisał(a):rozumiem ze masz automat automaty w domu , chętnie przyjdę do Cie z 50 kolegami , pogramy sobie może piwko postawisz? kiedy można przyjechać ?
napisałem jak jest co wymagacie Księgi Wieczystej na potwierdzenie własności maszyny?
goście wyprowadzili się z mieszkania bez płacenia za 2 miesiące i bez kontaktu to rozumiem że każdy uczciwy Polak wiesza zdjęcie flipera w swoim mieście na słupach i szuka właściciela?
ciekawe jak odpowiesz na moją propozycję pogrania u Ciebie tylko nie w inpertynenckim tonie

Kolego, nie znasz się na automatach to się przestań wymądrzać. Te maszyny się psują to raz, a do tego bardzo wiele z nich była naprawiana przez "majstrów" i może się np. okazać że zamiast kostek są kable polutowane na stałe. Jak kupujesz używany samochód to też bierzesz w ciemno bez oglądania i jazdy testowej? Zarejestrowałeś się tu tylko po to by krzyczeć? To może odpowiesz skąd się wzięły te 3 osoby z zerowymi komentarzami, które tak mocno podbijają cenę? Jak chcesz ode mnie kupić Demolition Man za 20000 PLN (bo tyle mi kiedyś zalicytowało 20 osób z zerem komentarzy na allegro), to zapraszam do mnie pograć. Zapewniam że maszyna jest w stanie idealnym (i to akurat prawda). I podtrzymuję że automat jest dla mnie przeciętny, ale to jest kwestia gustu. I zanim napiszesz, że trzeba czytać ze zrozumieniem, to wiedz że warto też pisać w sposób to umożliwiający. Fakt że nie stosujesz zasad interpunkcji zdecydowanie tego nie ułatwia. Masz kupca z zachodu to sprzedawaj i spieprzaj stąd, bo tu naprawdę nikt z furiatami mieć do czynienia nie chce.


- NEX - 12/08/2013

@obcy8,
przed chwilą usunąłem jak wiesz jeden Twój post - na tym forum zachowanie jakie reprezentujesz nie jest mile widziane.

Myślę że swoim zachowaniem oraz wyjaśnieniami dotyczącymi kwestii własności flipera zniechęciłeś już wszystkich potencjalnych nabywców zaglądających na to forum a skoro nie znasz się na flipperach i nie jesteś ich pasjonatem to zakładam nic Cię tu już nie trzyma.


- Siwy - 12/08/2013

obcy8 napisał(a):[...]
napisałem jak jest co wymagacie Księgi Wieczystej na potwierdzenie własności maszyny?
goście wyprowadzili się z mieszkania bez płacenia za 2 miesiące i bez kontaktu [...]
2 miesiące czynszu = TWILIGHT ZONE
chyba nieźle wypasione to mieszkanie Smile

a poważnie to jeśli ktoś po dwóch miesiącach nie płacenia wyprowadził się i zostawił taki sprzęt to wątpię aby planował Cię przekręcić. Na Twoim miejscu bałbym się sprzedawać coś tak wartościowego nie należące do mnie.
O kupnie nawet nie wspominam.


- NEX - 12/08/2013

Forum nie służy do bluzgania ani do osobistych wycieczek!
Posty w stylu opisanym powyżej będą lądowały w koszu!



- mucha - 12/08/2013

obcy8 napisał(a):Witam

dostałem adres strony od jednej z osób która pytała o automat do gry twilight zone aby wyjaśnić kilka spraw :
1. nie znam się na automatach
2. nie cytuje prywatnej korespondencji i nie przekręcam jej treści jak MUCHA
3. NIE SPRZEDAJĘ CWANIAKOM KTÓRZY MYŚLĄ O OKAZJI ŻYCIA
----kiedy przyjechać daję 3 tyś gotówką
4. Panowie nie ma okazji!!!

pozdr

napiszę jeszcze raz może NEX teraz nie usunie :mrgreen: , co cię w moim cytacie tak zbulwersowało ?? bo nie bardzo rozumiem, to że ja napisałem że automat jedzie za granicę, a ty napisałeś że chyba jedzie ?? bo jeżeli tak, no to moim zdaniem zalogowałeś się tylko żeby się awanturować