Forum Flipperowe
Kupno flippera (allegro, ebay...) - Wersja do druku

+- Forum Flipperowe (https://forum.flippery.org.pl)
+-- Dział: Giełda (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=106)
+--- Dział: Kupię, Sprzedam, Zamienię, Wypożyczę (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Kupno flippera (allegro, ebay...) (/showthread.php?tid=457)



- Sebastian G - 28/03/2014

Smile))


- mezik - 28/03/2014

Ja pisalem do niego sms-a wczoraj. Dzis rano pyta czy dam xxx bo ktos mu daje yyy wiec powiedzialem ze xxx moge dac.


- jacquesik - 28/03/2014

No to ty podkupiłeś, :mrgreen: ja dawałem YYY :mrgreen:
Pal maszyne i zasuwaj po nie


- NEX - 28/03/2014

mezik napisał(a):Jungle lord
O kurde! Ten tytuł to prawdziwa perełka Smile IMHO obok BK najlepsza maszyna z tamtego okresu!
jacquesik napisał(a):No to ty podkupiłeś,
Nieładnie, nieładnie :mrgreen:


- mezik - 28/03/2014

sprzedajacy zapytal czy zaplace xxx. Ja sam bym tego nie zaproponowal. Osobiscie jak cos sprzedaje i umowie sie z kims na jakas kwote to sie tego trzymam. No moze jak bym robil milionowe interesy to zachowalbym sie troszke inaczej ale w tej sytuacji...


- Diablo - 28/03/2014

No tak ...... , wieszaj kartkę na drzwiach i jedz po sprzet , żebym nie leżał chory w łóżku to kupił bym tego staruszka, nim uprzedzi was kolejny kolekcjoner z Czestochowy.
Daleko nie ma ....


- Squall - 28/03/2014

Diablo a ty nie jesteś kolekcjoner i handlarz? Pytam z ciekawości, bo co chwila wymyślasz na allegro fajne rzeczy - widzę, że tym razem playfieldy sprzedajesz Wink


- NEX - 28/03/2014

Squall napisał(a):Diablo a ty nie jesteś kolekcjoner i handlarz?
:mrgreen:


- Jaro - 28/03/2014

Tak, playfield od earthshaker'a. Wcześniej buda i poszczególne płyty.
Diablo, co ty zrobiłeś z najlepszą maszyną wszechczasów!!! :mrgreen:
Takich rzeczy się nie wybacza :evil: :evil: :evil:


- Diablo - 28/03/2014

Jaro napisał(a):Tak, playfield od earthshaker'a. Wcześniej buda i poszczególne płyty.
Diablo, co ty zrobiłeś z najlepszą maszyną wszechczasów!!! :mrgreen:
Takich rzeczy się nie wybacza :evil: :evil: :evil:
.
Widziałeś jego stan ? Że się wypowiadasz ? Nie miał nic wspólnego flipperem
Nawet kolega Chmiel próbował go zreanimować i przywrócić do uźywania , po dwóch miesiącach flipper wrócił do mnie i skończył jako dawca , dzieki temu uroatował 3-4 maszyny przed takim samym losem


- thomy - 28/03/2014

Jak ktoś coś ciekawego wystawia maszyne/graty to wrzucajcie jakieś info/link czasem tu na forum może ktoś z tutejszych by był zainteresowany ? :-P


- pizmakus - 28/03/2014

Diablo napisał(a):...po dwóch miesiącach flipper wrócił do mnie i skończył jako dawca , dzieki temu uroatował 3-4 maszyny przed takim samym losem
Dzięki przeszczepionej z niego plycie glownej BG smigają jak złe Smile
Aha, tilt najprawdopodobniej też z niego siedzi w Draku.


- Jaro - 28/03/2014

Tylko widzę, że tych dawców jest znacznie więcej niż jeden earthshaker, bo aktualnie jest 6 różnych aukcji z gołymi playfieldami.
Ale tak to jest, jak bierze się wszystko co ma 4 nogi i na drzewo nie spier......, a dopiero później myśli co się z tym zrobi.
:lol: :lol: :lol:


- Berud - 28/03/2014

Kto zgarnal jungle lords ? I ciekawe co w nim padło.


- thomy - 29/03/2014

cofnij stronke to się dowiesz :-)