Forum Flipperowe
Kupno flippera (allegro, ebay...) - Wersja do druku

+- Forum Flipperowe (https://forum.flippery.org.pl)
+-- Dział: Giełda (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=106)
+--- Dział: Kupię, Sprzedam, Zamienię, Wypożyczę (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Kupno flippera (allegro, ebay...) (/showthread.php?tid=457)



- Siwy - 11/02/2015

to ja już chyba recydywa Smile


- theadam - 11/02/2015

Siwy napisał(a):odkąd to dla Ciebie argument?? :-D

Dokladnie o tym pomyslalem, zwlaszcza, ze domga sie zdjec trzeciego egzemplarza Tongue I to bez zgody autora Wink


- Diablo - 11/02/2015

👆


- NEX - 11/02/2015

Jarnie napisał(a):ile chcesz zapłacić za F-14 w takim stanie :?:
3,5k to po prostu IMO za dużo jak za ten rocznik. Za tyle można już trafić DMD. Tomcat to bardzo udana maszyna ale z drugiej strony to żaden unikat - zrobiono ich pond 14500 sztuk.


- Jarnie - 12/02/2015

wiem ile zrobiono Tomcatów i za ile można kupić flipera...

spodziewałem się odpowiedzi na pytanie...


- NEX - 12/02/2015

Jarek wiem Ty że wiesz w zasadzie wszystko o fliperach - i pisze to bez cienia ironii. Pisałem na forum publicznym więc dla wszystkich - stąd info o samej maszynie Smile
Co do ceny. Myślę (choć oczywiście mogę się mylić) że F14 w niezłym stanie można trafić o 800-1000 mniej niż tamta oferta. Jak już mówiłem nie spieszy mi się wiec mogę sobie poczekać i poszukać na spokojnie.


- theadam - 12/02/2015

Jako osoba kompletnie nowa w świecie flipperów i na forum to chciałem ponarzekać na kwestię cen Wink
Jak zabierałem się za kupno flippera to każdy tylko doradzał jak to i tamto jest drogo i się nie opłaca. Do czasu, aż nie przychodzi do rozmowy o własnych maszynach. Wtedy okazuje się, że ceny o 50% wyższe niż z Allegro są spoko Smile

Fajnie by było kupić flippera za te 2,5 tys., może macie jakieś swoje tajne dojścia Smile Ja ostatecznie kupiłem trzy maszynki i czekam na dostawe, ale ceny raczej nie były okazyjne. Uznalem, ze dalsze czekanie na Getaway za 1000 EUR mija sie z celem, kupilem mniej topowe maszynki w podobnej cenie.

Wydaje mi sie, ze ostatnio drastycznie wzroslo zainteresowanie flipperami, wiec popyt na rynku jest duzy. Ceny po prostu wzrosly.


- NEX - 12/02/2015

theadam, oczywiście masz racje że ceny ostatnio poszły w górę co nie znaczy że maszyny klasy Getaway w cenie 6,5k będą rozchodzić się jak ciepłe bułeczki. Jeśli ktoś jest mocno napalony na daną maszynę a wydatek 6,5k jest dla niego akceptowalny to czemu miałby nie kupić. To sprawa pomiędzy nim a sprzedającym - skoro obaj akceptują daną kwotę to chyba OK.
Powiem Ci tylko że nadal można trafić okazję - akurat znam przypadek gdy ktoś parę tygodni temu kupił Getawaya w cenie kilkukrotnie niższej niż... tysiąc euro Wink

Jak już wspomniałeś o swoich zakupach to pochwal się jakie maszyny nabyłeś Smile


- theadam - 12/02/2015

Kupiłem Lethal Weapon 3, Fish Tales i Space Jam.
Czekam na transport od Marcina Wink Jak dojadą wrzucę foty z miniturnieju dla znajomych u mnie w domu Big Grin

LW3 będzie stał w Raju na Śródce (kino/knajpa/kawiarnia poznanska), FT u mnie w domu az sie nie znudzi - wtedy poszukam jakiegos lokalu do wstawienia. Wstepnie ustalilem, ze Space Jam odkupi ode mnie kumpel, jak nie to zobaczymy co z nim zrobie.

Gdzie wy kurcze te tanie Getawaye i inne znajdujecie? Dosyc regularnie wloskiego i niemieckiego ebaya ogladam Smile


- leszek golon - 12/02/2015

[quote="theadam"]Kupiłem

LW3 będzie stał w Raju na Śródce



Kiedy start???


- theadam - 12/02/2015

Jak dojedzie od Marcina. Mam nadzieje, ze w przyszlym tygodniu. Pinball wizard cos tam jeszcze dlubie.


- leszek golon - 12/02/2015

W takim razie cierpliwie czekam Cry daj znać jak już będzie aktualne :-P


- Pinball Wizard - 12/02/2015

theadam napisał(a):..Pinball wizard cos tam jeszcze dlubie.
Właśnie skończyłem. Marcin jeszcze wymienia żarówki i jazdaaa...


- ADIMEX - 13/02/2015

theadam napisał(a):Gdzie wy kurcze te tanie Getawaye i inne znajdujecie? Dosyc regularnie wloskiego i niemieckiego ebaya ogladam Smile
Witam, jesli chcesz getawaya to mam cena dla ciebie ok 3500 zł.


- RAFAL - 14/02/2015

Ja też bym chciał Getaway :-D :-P

Jakby ktoś miał fajny fliper do sprzedania to proszę o info.