Forum Flipperowe
Kupno flippera (allegro, ebay...) - Wersja do druku

+- Forum Flipperowe (https://forum.flippery.org.pl)
+-- Dział: Giełda (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=106)
+--- Dział: Kupię, Sprzedam, Zamienię, Wypożyczę (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Kupno flippera (allegro, ebay...) (/showthread.php?tid=457)



- theadam - 14/02/2015

Nie ma problemu z Get Away, jest problem z Get Away w dobrej cenie Tongue


- RAV - 14/02/2015

theadam napisał(a):Nie ma problemu z Get Away, jest problem z Get Away w dobrej cenie Tongue
Ale 3500 zł zaproponowane przez Adama to bardzo dobra cena! Jeżeli to ten egzemplarz, na którym Mario robi po kilkadziesiąt loopów - brać!


- theadam - 14/02/2015

Edycja: Właśne się zorientowałem, że komentarz wygląda jakbym się zdziwił, że 3500 to dobra cena. Poniższe "tak?" dotyczyłą deklaracji, że egzemplarz jest sprawdzony Smile Poniżej oryginalny komentarz Smile
---
Tak? No wlasnie czekam na foty Smile Pierwszy stół (LW3) dzisiaj wstawiony do Raju - jutro zmienie ustawienia na 2x 1 PLN za 5 bil. Space Jam jutro wedruje do kumpla do domu, Fish Tales zagneizdzi sie na jakis czas u mnie (jak na razie miazga - cisne bez przerwy). No to jest powod, zeby brac kolejna maszynke Smile Widziales ten egzemplarz?


- leszek golon - 14/02/2015

[quote="theadam"] Pierwszy stół (LW3) dzisiaj wstawiony do Raju - jutro zmienie ustawienia na 2x 1 PLN za 5 bil.
W którym miejscu stoi???.Byłem dzisiaj ok 17 i nie mogłem go znależć.Pare złotówek bym dorzucił :-P


- NEX - 14/02/2015

RAV napisał(a):Ale 3500 zł zaproponowane przez Adama to bardzo dobra cena! Jeżeli to ten egzemplarz, na którym Mario robi po kilkadziesiąt loopów - brać!
Dokładnie. Dobra cena i pewny sprzedawca.


- theadam - 15/02/2015

leszek golon napisał(a):W którym miejscu stoi???.Byłem dzisiaj ok 17 i nie mogłem go znależć.Pare złotówek bym dorzucił :-P

Raj, obok Cafe La Ruina. Kino-restauracjo-kawiarnia. W sali kinowej stoi Smile Tam seanse sa 2-3 w tygodniu ale nei w kazdy tydzien. Nastepnym razem zapytaj o toalete, po drodze na pewno spotkasz flippera Wink Daj tez znac jak sie bedzie zbieral to wbije troche darmowych kredytow jezeli akurat bedzie mi pasowalo podjechac. Bedzie okazja pogadac i sie poznac.


- theadam - 15/02/2015

A na GetAway jestem w zasadzie zdecydowany, czekam tylko na jakeis info od sprzedawcy. Dzisiaj Space Jame wyjeżdża z salonu, więc robi się miejsce Smile

Jade właśnie ustawić Lethal Weapon na wrzutki w Raju. Wpisze ktoś w loalizator flipperów?

Sala kinowa Raj (obok Cafe La Ruina)
Śródka 3, Poznań
2 zł za 1 grę 5 bil. 5 zł 3 gry.
Wrzutnik na razie tylko na jednozłotówki, ale temat ogarnę Smile Zrobiłem nawet inserta z instrukcjami po polsku Tongue


- leszek golon - 15/02/2015

theadam napisał(a):A na GetAway jestem w zasadzie zdecydowany, czekam tylko na jakeis info od sprzedawcy. Dzisiaj Space Jame wyjeżdża z salonu, więc robi się miejsce Smile

Jade właśnie ustawić Lethal Weapon na wrzutki w Raju. Wpisze ktoś w loalizator flipperów?

Sala kinowa Raj (obok Cafe La Ruina)
Śródka 3, Poznań
2 zł za 1 grę 5 bil. 5 zł 3 gry.
Wrzutnik na razie tylko na jednozłotówki, ale temat ogarnę Smile Zrobiłem nawet inserta z instrukcjami po polsku Tongue


Dzisiaj popołudniu go przetestuje :lol: :lol: :lol:


- theadam - 15/02/2015

Mialem maly problem z wyoziomowaniem. Daj znac, gdyby sie zle gralo - tak czy siak bede jeszcze z tym walczyl, ale informacja zwrotna zawsze w cenie. O ktorej mniej wiecej chciales byc?


- leszek golon - 15/02/2015

Będe ok 17


- theadam - 15/02/2015

Jak mi sie uda i bede to zagadam Smile


- Diablo - 15/02/2015

Jak by ktoś chciał taką kasetkę to mam kilka z 80 % rabatem od ceny na allegro
http://allegro.pl/fliper-kuwetka-pojemnik-na-pieniadze-bilon-i5094389283.html#thumb/2


- ADIMEX - 15/02/2015

Nie to inny egzemplarz , zrobie foty to se zobaczycie ( po co pisac pierdoły jak wyglada )a cena ok 3500 czyli moze byc 3700 albo 3200 to sie zobaczy.


- RAFAL - 15/02/2015

ADIMEX,
Witam
Jeśli Getaway jest wdobrym stanie to ja mogę dać 3700Wink

Pozdrawiam


- theadam - 15/02/2015

Ej, ja kupuje! Wink