Forum Flipperowe
Kupno flippera (allegro, ebay...) - Wersja do druku

+- Forum Flipperowe (https://forum.flippery.org.pl)
+-- Dział: Giełda (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=106)
+--- Dział: Kupię, Sprzedam, Zamienię, Wypożyczę (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Kupno flippera (allegro, ebay...) (/showthread.php?tid=457)



- Kriszna - 27/11/2015

Dzięki,A co zrobiłbyś w mojej sytuacji mając takie możliwości jak ja?Kolego Jakubce,przecież ładnie napisałem i używałem spacji,o co caman? :mrgreen:


- Radsson - 27/11/2015

Masz ciśnienie na tą konkretną maszynę czy na EM po prostu ? U nas wyskakuja działające sprzęty po kilka stòwek (ostatnio nawet wrzuciłem tu linka) od czasu do czasu a w Niemczech tez za 300-400eu można już wyrwać EMa w miarę na chodzie także jeżeli nie marzysz o tej konkretnej maszynie to odpuść i poczekaj aż wyskoczy coś w lepszym stanie w tej cenie.


- Jarnie - 27/11/2015

Kriszna napisał(a):Dzięki,A co zrobiłbyś w mojej sytuacji mając takie możliwości jak ja?

Ja bym pojechał, wyciągnął kopertę z 500PLN, wręczył sprzedającemu i zabrał maszynę....


- jakubce - 27/11/2015

Poczekaj ze 2 miesiące - będzie na OLX w ZAMIENIĘ/ODDAM ZA DARMO


- NEX - 27/11/2015

Jarnie napisał(a):Ja bym pojechał, wyciągnął kopertę z 500PLN, wręczył sprzedającemu i zabrał maszynę....
... i na darmo zrobiłbyś 300km Wink

mezik napisał(a):Wspanialomyslnie zaproponowalem 500 zl ale koles twardo ze 700 wiec pozegnalem sie i pojechalem na turniej Smile pptem pomysla ze w sumie dobrze ze sie niezgodzil na 500 bo to warte max 300Smile tyle w temacie



- jakubce - 27/11/2015

A ludzie pytają po co Admin ????


- Kriszna - 27/11/2015

Za darmo to raczej koleś tego nie odda,ale warto miec marzenia.Za 500 to koleś tego nie chce oddac,proponowałem mu ostatecznie 600 a on się uparł na 700.Kto to kuźwa jest? :-P


- Jarnie - 27/11/2015

NEX napisał(a):
Jarnie napisał(a):Ja bym pojechał, wyciągnął kopertę z 500PLN, wręczył sprzedającemu i zabrał maszynę....
... i na darmo zrobiłbyś 300km Wink

mezik napisał(a):Wspanialomyslnie zaproponowalem 500 zl ale koles twardo ze 700 wiec pozegnalem sie i pojechalem na turniej Smile pptem pomysla ze w sumie dobrze ze sie niezgodzil na 500 bo to warte max 300Smile tyle w temacie

Telefoniczna propozycja to nie to co kasa na stole.... 8-)

Ale co ja się tu mądrzę przed handlarzem..... :mrgreen:


- Radsson - 27/11/2015

279 przedmiotòw na allegro tego użytkownika hmm coś mi podpowiada że to może być handlarz... Ktòry hmm sam zapłacił za to 700 i poniżej tej ceny nie odda.


- NEX - 27/11/2015

Jarnie napisał(a):Telefoniczna propozycja to nie to co kasa na stole.... 8-)
Przez telefon raczej nie oglądał :mrgreen:
mezik napisał(a):Ostudze wasz zapal tym zgnilkiem. Ogladalem go wczoraj.



- jakubce - 27/11/2015

Jakby tam był jakiś potencjał to już by go dawno na necie nie było.
Chyba rzeczywiście szrot.


- Jarnie - 27/11/2015

Mezikowe "wczoraj" było miesiąc temu.... Sprawdź o ile spadła cena wywoławcza przez ten czas.

On jest do zabrania za 500 PLN i koniec kropka.... Tyle, że ja nim nie jestem zainteresowany.

Kriszna pytał, ja mu odpowiadam a czy ktoś się ze mną w tej kwestii zgadza niespecjalnie mi zależy....


- Kriszna - 29/11/2015

Zgadza się Jarnie,500 to adekwatna cena tego paździerza ale ten handlarz jest uparty na 700,myśli że posiada białego kruka.Niech se kupi koło i ............


- Jarnie - 29/11/2015

Zmięknie, to tylko kwestia czasu....


- Kriszna - 29/11/2015

Nie wydaje mi się.Dzisiaj ponownie napisałem do niego z propozycją 500.Odpisał mi abym go nie męczył.Że jak go nie sprzeda to go rozbierze i sprzeda na części,płonne marzenia moim zdaniem.Skoro nie może go pogonic za 700 w całości to tym bardziej nie sprzeda go rozkrojonego.