Forum Flipperowe
Kupno flippera (allegro, ebay...) - Wersja do druku

+- Forum Flipperowe (https://forum.flippery.org.pl)
+-- Dział: Giełda (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=106)
+--- Dział: Kupię, Sprzedam, Zamienię, Wypożyczę (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Kupno flippera (allegro, ebay...) (/showthread.php?tid=457)



- Pinball Wizard - 20/03/2016

Gdyby nie handlarze trudno było by kupić jakąkolwiek maszynę.


- NEX - 20/03/2016

E tam. Znam co najmnij kilka osob ktore kupily kilka sztuk na raz dla siebie. Trafili dobra okazje to kupili a maszyny maja do dzis.


- mezik - 20/03/2016

sprawne czy do grubej roboty PAKIET ?


- NEX - 20/03/2016

I takie i takie.
Czy gdyby w związku z Waszym ogłoszeniem na FB p skupie maszyn, zgłosił się ktoś kto chciałby sprzedać powiedzmy 10 sztuk maszyn z DMD, niektóre podwójne czy nawet pojtójnie (powiedzmy 5 które masz i 5 takich jakich Ci brakuje) za 20k PLN to co nie wziąłbyś "pakietu"? ;-)


- mezik - 20/03/2016

oczywiscie ze bym wzial Big Grin


- Pinball Wizard - 20/03/2016

Ty handlarzu! :-P


- Jarnie - 20/03/2016

Urodziła się już jakaś konkluzja tych rozważań pakietowych.... :?:


- marcinkg - 20/03/2016

Haha

Dlatego moim zdaniem dyskusje na temat tego kto jest graczem, kolekcjonerem 1 lub 100 sztuk, sprzedającym, kupujacym, handlarzem, operatorem, importerem, odrestauratorem (nie mam pojęcia czy jest to w słowniku), naprawiaczem, organizujacym turnieje czy właścicielem muzeum są trochę bez sensu.

W każdej chwili nawet "tylko gracz" który gardzi pozostałymi chyba że dadzą mu grać za rozsądną cenę caly dzien na swoich maszynach może stać się kolekcjonerem 1 sztuki, a później handlarzem bo ją sprzeda.

Nie rozumiem też dyskusji i hejtowania wysokiej ceny i słabego stanu maszyny ogłoszenia znalezionego w necie ... W wiekszosci przypadków nikt tego na oczy nie widzial. Wystawia to właściciel wiec jak tego nie ukradł to może się cenić jak żyd za matkę. Jeżeli wystawia ktoś za 5000 coś wartego 1000 to w najgorszym wypadku tego nie sprzeda ale to już jego problem.

Wtedy wystawiłem pakiet tanio bo mi stał na środku w magazynie i liczyłem ze ktoś to mi szybko zabierze z oczu po niskiej cenie porównując do cen na rynku europejskim. Chętnych było mnóstwo łącznie z Panią z Szwecji która dzwoniła do mnie co tydzień pytając o jakiekolwiek maszyny. Ale jak nie było "odważnego" na przyjazd w ciemno tylko każdy chciał 30 zdjęć każdej sztuki z każdej strony yo odechciało mi się sprzedaży tanio :-)

Ja pakiety najlepiej z histori swoich zakupów wspominam :mrgreen:


- Radsson - 21/03/2016

marcinkg napisał(a):Haha

Dlatego moim zdaniem dyskusje na temat tego kto jest graczem, kolekcjonerem 1 lub 100 sztuk, handlarzem, operatorem, importerem, odrestauratorem (nie mam pojęcia czy jest to w słowniku), naprawiaczem, organizujacym turnieje czy właścicielem muzeum jest trochę bez sensu.

W każdej chwili nawet "tylko gracz" który gardzi pozostałymi chyba że dadzą mu grać za rozsądną cenę caly dzien na swoich maszynach może stać się kolekcjonerem 1 sztuki, a później handlarzem bo ją sprzeda.

Wtedy wystawiłem pakiet tanio bo mi stał na środku w magazynie i liczyłem ze ktoś to mi szybko zabierze z oczu po niskiej cenie porównując do cen na rynku europejskim. Chętnych było mnóstwo łącznie z Panią z Szwecji która dzwoniła do mnie co tydzień pytając o jakiekolwiek maszyny. Ale jak nie było "odważnego" na przyjazd w ciemno tylko każdy chciał 30 zdjęć każdej sztuki z każdej strony yo odechciało mi się sprzedaży tanio :-)

Ja pakiety najlepiej z histori swoich zakupów wspominam :mrgreen:

+1 ^ :-)


- Andrew - 24/03/2016

Stoi u mnie w robocie Shaq Ataaq - właściciel chce 2 tysie ale myśle ze po znajomosci za 1,5 sprzeda. Sprzęt jest w 92% sprawny (pierdoły do naprawy)


- Krzychu - 24/03/2016

Jestem zainteresowany.


- Andrew - 25/03/2016

Oki, jest 5 zgłoszeń. Pierwszej osobie przekazuje kontakt do właściciela, jak się nie dogadają przekazuję kontakt kolejnej osobie z kolejki, itd.


- Radsson - 07/04/2016

No dobra przyznać się kto zgarnął Tłajlajta :mrgreen:


- theadam - 07/04/2016

Gdziecojak? Big Grin


- pakord - 07/04/2016

Nie ja,choć czekałem z odpalonym silnikiem w samochodzie....ten drugi pin ze zdjęcia poszedł przy okazji...