Forum Flipperowe
Remont Revenge From Mars - Wersja do druku

+- Forum Flipperowe (https://forum.flippery.org.pl)
+-- Dział: Warsztat (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=107)
+--- Dział: Poradniki, pomysły, ciekawostki, renowacje stołów, mody (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Wątek: Remont Revenge From Mars (/showthread.php?tid=548)

Strony: 1 2 3 4


- Diablo - 06/07/2013

No chlopaku dałeś czadu .


- mucha - 06/07/2013

Diablo napisał(a):No chlopaku dałeś czadu .


:mrgreen:



Paweł napisał(a):dziękuję, galeria wystarczy , do czego są podłużne elementy (4sztuki) bo nie bardzo rozumiem

Paweł, jeżeli chodzi tobie o elementy "J" i "K", to są poprzeczki które leżą na glebie łączące te "trójkąty" :-) a są 4 dlatego że dwa muszą być mniejszej średnicy, żeby mogły się wsunąć w dwa pozostałe, żeby była możliwość regulacji długości, mam nadzieje że zrozumiale napisałem :mrgreen:


- Paweł - 07/07/2013

ok , tak myślałem że coś w tym stylu będzie , jutro jadę do kumpla spawać stolik Smile


- mucha - 07/07/2013

powodzenia, zajebista sprawa taki stolik ;-)


- marcinkg - 18/02/2014

dopiero teraz pierwszy raz znalazlem ten temat (chyba dlatego ze to bylo w lipcu wtedy kiedy nie wiem jak sie nazywam), super robota !!!


- Squall - 18/02/2014

Ja mam problem z moim Revengem - coś nie tak z pc karta graficzka, procek lub coś innego.
Gra się resetuje co chwila jak tylko lekko ruszy sie puszką w której jest PC. Ma wpaść jakiś elektronik i zobaczymy co i jak


- mucha - 18/02/2014

marcinkg napisał(a):dopiero teraz pierwszy raz znalazlem ten temat (chyba dlatego ze to bylo w lipcu wtedy kiedy nie wiem jak sie nazywam), super robota !!!

:mrgreen: :mrgreen:


Squall napisał(a):Ja mam problem z moim Revengem - coś nie tak z pc karta graficzka, procek lub coś innego.
Gra się resetuje co chwila jak tylko lekko ruszy sie puszką w której jest PC. Ma wpaść jakiś elektronik i zobaczymy co i jak

Mam nadzieję że nic poważnego, bo dostać komputer do Pin2000 ciężka sprawa, ja akurat tydzień temu sprzedałem cały komputer od RFM, Undecided


- Berud - 18/02/2014

świetna robota, też dopiero teraz odkryłem ten temat.


- mucha - 18/02/2014

zbieram już siły i materiały na następny remont, ale to już będzie grubo 8-)


- Jarnie - 01/05/2015

mucha napisał(a):drobne elementy plastikowe czyściłem w myjce ultra dźwiękowej,

rozważam zakup myjki ultradźwiękowej i pożyczyłem na próbę, niestety efekt nie powala, słupki brudne po trzykrotnym myciu 480 sek.

myjka pojemności 700 ml i mocy 50 W

czy ktoś jeszcze ma doświadczenia z tym urządzeniem..? kwestia zwiększonej mocy i pojemności wanny poprawi efekt...?


- mezik - 01/05/2015

Ktore slupki? Star posty plastykowe czy metalowe slupki


- Jarnie - 01/05/2015

star posty


- mezik - 01/05/2015

Ja szoruje w rekach szczotka po uprzednim namoczeniu Smile


- Jarnie - 01/05/2015

do tej pory robiłem tak samo, ale myślałem, że oszczędzę czasu zakupując zaawansowane technicznie urządzenie... Undecided


- Pinball Wizard - 01/05/2015

Myjka jest dobra tylko trzeba stosować dobry płyn do myjki.