Forum Flipperowe
PLF - dyskusja ogólna - Wersja do druku

+- Forum Flipperowe (https://forum.flippery.org.pl)
+-- Dział: Turnieje i imprezy flipperowe (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=97)
+--- Dział: Archiwum Turniejowe (Sezony 2011 - 2022) (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=119)
+---- Dział: Sezon 2013 (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=103)
+----- Dział: 2013 - PLF oraz Imprezy Krajowe (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=25)
+----- Wątek: PLF - dyskusja ogólna (/showthread.php?tid=72)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


- Paweł - 08/03/2012

wróciłem z rozjazdów, dziś wieczorem podsumuję wszystkie wyniki


- Prezes - 08/03/2012

Znów wygrał Nowak, Daniel Nowak. On jest jak Niemcy w piłce, trawestując:
Flippery to taka gra gdzie się metalową kulką trafia w różne cele i wygrywa Daniel Nowak; no chyba że się ściągnie zaciężne siły z zagranicy... :mrgreen:

Sebastian G napisał(a):I jakie wyniki?



- JAM - 08/03/2012

Sebastian G napisał(a):I jakie wyniki?

Prezes napisał(a):Znów wygrał Nowak, Daniel Nowak. On jest jak Niemcy w piłce, trawestując:
Flippery to taka gra gdzie się metalową kulką trafia w różne cele i wygrywa Daniel Nowak; no chyba że się ściągnie zaciężne siły z zagranicy... :mrgreen:

Tylko nie Niemcy!!!!
Ja tylko pociągnął Smile


- jacquesik - 10/03/2012

Paweł napisał(a):wróciłem z rozjazdów, dziś wieczorem podsumuję wszystkie wyniki



Podsumowałeś? :roll: kiedy możemy sie spodziewać wyników na stronie!


- Andrew - 11/03/2012

Coś mało aktualne dane na tych stronkach - admin jak tam żyjemy Smile


- NEX - 11/03/2012

Andrew napisał(a):Coś mało aktualne dane na tych stronkach - admin jak tam żyjemy Smile
Jeśli swoim pierwszym postem na forum chciałeś przywitać się ze wszystkimi to troszkę pomyliłeś watki, lepiej to było zrobić tu: http://forum.flippery.com.pl/viewtopic.php?t=12&start=30


- NEX - 16/04/2012

Widzę że kolejny turniej w Mysłowicach okazał się mega sukcesem Smile Gratulacje.

Mario, tak sobie jednak myślę że może chociaż jedną edycję w piwniczce zorganizowałbyś w sobotę? Może na przykład tę za 2 miesiące? Ja (i zapewne wiele innych osób) z wielką chęcią pojawiłbym się u Ciebie jednak powrót w poniedziałek nad ranem dla osób pracujących w tygodniu uniemożliwia udział w imprezie.
Sobota to co innego - można spokojnie dotrzeć w niedziele nad ranem do domu nie stresując się tym iż za kilka godzin trzeba iść do pracy.


- Jaro - 18/04/2012

Turniej w sobotę??? - jestem za, oczywiście jeżeli będzie taka możliwość. Ostatni turniej koniec ok. 22 z minutami ;-) . Powrót do Warszawy 2.30 w nocy. Więc poniedziałek jest wyrwany z życia. No i kierowca gra na sucho :mrgreen: .


- Paweł - 18/04/2012

sobota czy niedziela jak dla mnie to obojętne Smile
Patrzę na tabelę i Daniel odjechał ale walka o 2 i 3 miejsce jest bardzo otwarta Smile


- Squall - 20/04/2012

Jestem zdecydowanie za SOBOTAMI!
Myślę, że można otworzyć ankietę i zrobić głosowanie - i SOBOTA wygra.

Przez to, że gramy w Niedzielę, wielu zawodników się nie pojawia na czym tracą zawody.

Sobota to idealny dzień dla większości i nie może być takie sytuacji, że zawody organizuje się pod jedną osobę Smile Danielku nie zabij mnie, ale wielu z nas poświeca się dla flipperów, robi urlopy, kombinuje czy jeździ 500 km jak Marcin chociażby.

W niedzielę można odpocząć i podczas zawodów nie stresować się tym, że idzie się do pracy w poniedziałek itp. Takie jest moje skromne zdanie. Proszę o rozpatrzenie tej prośby może chociaż na połowę zawodów w tym roku.


- Prezes - 20/04/2012

Nic dodać, nic ująć - mądre i słuszne słowa, POPIERAM ! ale dodam, że niestety jeśli chodzi o Sketch to sobota odpada, oni się nie zgodzą/nie mogą. Natomiast Mariusz chyba może? :lol:


Squall napisał(a):Jestem zdecydowanie za SOBOTAMI!
Myślę, że można otworzyć ankietę i zrobić głosowanie - i SOBOTA wygra.

Przez to, że gramy w Niedzielę, wielu zawodników się nie pojawia na czym tracą zawody.

Sobota to idealny dzień dla większości i nie może być takie sytuacji, że zawody organizuje się pod jedną osobę Smile Danielku nie zabij mnie, ale wielu z nas poświeca się dla flipperów, robi urlopy, kombinuje czy jeździ 500 km jak Marcin chociażby.

W niedzielę można odpocząć i podczas zawodów nie stresować się tym, że idzie się do pracy w poniedziałek itp. Takie jest moje skromne zdanie. Proszę o rozpatrzenie tej prośby może chociaż na połowę zawodów w tym roku.



- Squall - 20/04/2012

No to można zrobić kompromis, żeby nie robić rewolucji w tym roku.
Kolejne turnieje za zgodą większości i Maria oczywiście - w SOBOTY, ale tutaj proszę o głosy pozostałe osoby oraz organizatora, bo nie chcę się za niego wypowiadać.

Uważam, że będzie to fair zmiana.


- mucha - 20/04/2012

Głównie z powodu niedziel nie byłem jeszcze na żadnym turnieju Undecided


- NEX - 20/04/2012

mucha napisał(a):Głównie z powodu niedziel nie byłem jeszcze na żadnym turnieju Undecided
Podobnie jak i ja i... zapewne jeszcze wiele innych osób.
Pobudka o 6 rano niedzielę, 4h w podroży, 12-14h na turnieju, 4h w podroży powrotnej potem... 3h snu i do pracy.
Jak dla mnie zbyt to meczące dlatego już na samym początku sezonu odpuściłem sobie klasyfikację generalna Ligi w tym roku.

Wiadomo że w Sketchu raczej soboty nie przejdą (podobnie jak w innych tego typu lokalach). Moje pytanie odnośnie sobót skierowane było do Mariusza, z tego co kojarzę w tamtym roku Mario organizował turnieje w soboty.


- MARIO - 20/04/2012

Dla mnie soboty też są wygodniejsze tylko ta kwestia była już poruszana na początku tego wątku i były zdania podzielone więc dostosowałem się do większości i organizuję turnieje
w niedzielę. Dla mnie nie ma problemu może być SOBOTA :-) .


Ps Pytanko dla wszystkich fliperowiczów - ze względu na napięty terminarz tegorocznych rozgrywek i mam nadzieję wyjazdem na jakieś zagraniczne imprezy PROPONUJĘ Sierpień 2 lub 3 tydzień do rozegrania WIELKIEGO TURNIEJU O PUCHAR POLSKI w centrum KATOWIC
PROSZĘ O WYPOWIEDZI NA TEN TEMAT KTO BĘDZIE MÓGŁ UCZESTNICZYĆ???

Proszę o wstępne deklaracje kto by był gdyż od tego zależy czy uda się to zorganizować w tym roku ;-)