Forum Flipperowe
Liga Printimus Elite and Classic 2014 - Wersja do druku

+- Forum Flipperowe (https://forum.flippery.org.pl)
+-- Dział: Turnieje i imprezy flipperowe (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=97)
+--- Dział: Archiwum Turniejowe (Sezony 2011 - 2022) (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=119)
+---- Dział: Sezon 2014 (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+----- Dział: 2014 Imprezy Krajowe (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=31)
+----- Wątek: Liga Printimus Elite and Classic 2014 (/showthread.php?tid=811)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


- Prezes - 11/03/2014

woki napisał(a):
Cytat:nigdy nie jadłem nic wegańskiego
bardzom ciekaw - chętnie spróbuję Wink

Ja tam jadłem, ale to tak jak przy normalnym jedzeniu. Raz bywa dobre a raz mizerne - zależy od knajpy.

Wybieram się na turniej w sobotę samochodem, mogę jechać przez Kraków. Jeśli ktoś jest chętny zapraszam. Wyjazd z Krakowa o 10:00

Marcin testował, a i na ich FB widziałem sporo i moich znajomych (prawdziwych nie facebookowych).

Dobry człek z Ciebie, gracz zresztą też :mrgreen:


- NEX - 11/03/2014

Ja tam nie trafiłem na jakoś szczególnie smaczne jedzenie wegańskie (mowie o tym co serwują w tego typu knajpach). Zazwyczaj wszystko jest jakieś mdłe i mało wyraziste.
A co do pączków to ceny wyższe niż u Bliklego ;-)


- Prezes - 11/03/2014

jesteś NIE do pobicia! ale się uśmiałem Wink
jak tylko coś ja napiszę, albo jest coś pozytywnie lub nawet tylko info. o Bytomiu, to Ty już; nie, NIE, NIE !!! i litania, epistoły, argumenty nie do pobicia, armaty, atak etc. :lol: komedia :mrgreen: i to wyborna :!:

to może tak: uważam, że flipper F14 Tomcat to doskonała maszyna ! ;-)
co Ty na to?

AHA! WAŻNE!: opłata za udział w turnieju/ach przez dotpay kosztuje 4% !
Do jutra (środy 12.03) do 23:59 będzie włączony przelew - wtedy bez dodatkowych opłat !!!


- printimus - 11/03/2014

NEX napisał(a):Ja tam nie trafiłem na jakoś szczególnie smaczne jedzenie wegańskie (mowie o tym co serwują w tego typu knajpach). Zazwyczaj wszystko jest jakieś mdłe i mało wyraziste.
A co do pączków to ceny wyższe niż u Bliklego ;-)

Jadłem i tu i tu. Wolę te z Zielonego Talerza. Różnica w cenie minimalna - u Bliklego jakiś czas temu widziałem po 3,40 zł.

[ Dodano: 2014-03-11, 14:52 ]
Prezes napisał(a):to może tak: uważam, że flipper F14 Tomcat to doskonała maszyna ! ;-)
co Ty na to?

Na pewno bardzo szybka. Ale czy doskonała? Mnie nie przekonuje. Osobiście wolę Gilligan's Island od F14.


- Prezes - 11/03/2014

printimus napisał(a):
NEX napisał(a):to może tak: uważam, że flipper F14 Tomcat to doskonała maszyna ! ;-)
co Ty na to?

Na pewno bardzo szybka. Ale czy doskonała? Mnie nie przekonuje. Osobiście wolę Gilligan's Island od F14.

Nie zabijaj mnie śmiechem Wink Zemsta Nexa może być straszna i będziemy musieli uciekać Black Birdem (szybszy niż F14) na wyspę Gilligana. A i tam trafi Nex kulą w krater i dojdzie do erupcji :-P Mamy przechlapane - LAWĄ ! Cry :!:


- woki - 11/03/2014

Pozwólcie Panowie że Was pogodzę. Przynajmniej spróbuję...
W sobotę zjem to wegańskie i powiem Wam czy było dobre czy nie. Wtedy jeden z Was (Nex/Prezes) będzie mógł spokojnie powiedzieć "k... a nie mówiłem" SmileSmileSmile
W kwestii F-14 to właśnie go kupiłem i w poniedziałek będę go miał u siebie. Zagram se i powiem wam czy fajna czy nie. I znów któryś będzie mógł powiedzieć ...
Co do Was panowie, to bardzo lubię czytać Wasze przekorne teksty bo to jest chyba właśnie istota forum: by każdy pisał co myśli.


- Prezes - 11/03/2014

Wszystko prawda, wszystko zgoda ! Jak się wreszcie kiedyś napiję, to najpierw za Twoje zdrowie (choć wtedy Nex pewnie powie, żeś mnie przekupił, żeś wystarczająco zdrowy, albo że picie za czyjeś zdrowie jest niezdrowe, albo czego mój umysł nie ogarnia, bo jest za wolny Wink I graty z okazji zakupu ! mam nadzieję, że na chwilę zawita do Chmielu (?)

pokój między chrześci... eee znaczy wyznawców srebrnej a szalonej kuli ;-)

ps. napisz mi na priva co sobie życzysz z wegańskich pyszności/ohydy


- NEX - 11/03/2014

Prezes napisał(a):jak tylko coś ja napiszę, albo jest coś pozytywnie lub nawet tylko info. o Bytomiu, to Ty już; nie, NIE, NIE !!! i litania, epistoły, argumenty nie do pobicia, armaty, atak etc. :lol: komedia :mrgreen: i to wyborna :!:
Prezes napisał(a):Zemsta Nexa może być straszna i będziemy musieli uciekać Black Birdem (szybszy niż F14) na wyspę Gilligana. A i tam trafi Nex kulą w krater i dojdzie do erupcji :-P Mamy przechlapane - LAWĄ ! Cry :!:
Prezes napisał(a):(choć wtedy Nex pewnie powie, żeś mnie przekupił, żeś wystarczająco zdrowy, albo że picie za czyjeś zdrowie jest niezdrowe, albo czego mój umysł nie ogarnia, bo jest za wolny Wink
Nie odpisywałem Tobie tylko wyraziłem swoje zdanie w kwestii jedzenia wegańskiego czyli ustosunkowałem się do wypowiedzi Printimusa i Wokiego. OD TEGO JEST FORUM DYSKUSYJNE!
Nie wiem jakim cudem odebrałeś to jako atak na Twoja osobę i nie wiem co Tobą kierowało aby tak zajadle zaatakować mnie w swoich 3 kolejnych postach.
Przychodzi mi na myśl tylko jedno: cierpisz na jakieś urojenia prześladowcze i powinieneś czym prędzej udać się do specjalisty.

woki napisał(a):W kwestii F-14 to właśnie go kupiłem i w poniedziałek będę go miał u siebie.
Gratuluję! Ciesze się że udało Ci się sfinalizować tę transakcję :-D


- Prezes - 11/03/2014

NEX napisał(a):
Prezes napisał(a):Nie odpisywałem Tobie tylko wyraziłem swoje zdanie w kwestii jedzenia wegańskiego czyli ustosunkowałem się do wypowiedzi Printimusa i Wokiego. OD TEGO JEST FORUM DYSKUSYJNE!
Nie wiem jakim cudem odebrałeś to jako atak na Twoja osobę i nie wiem co Tobą kierowało aby tak zajadle zaatakować mnie w swoich 3 kolejnych postach.
Przychodzi mi na myśl tylko jedno: cierpisz na jakieś urojenia prześladowcze i powinieneś czym prędzej udać się do specjalisty.

[quote="woki"]W kwestii F-14 to właśnie go kupiłem i w poniedziałek będę go miał u siebie.
Gratuluję! Ciesze się że udało Ci się sfinalizować tę transakcję Smile

tylko dziwnym trafem zwykle jak coś napiszę, albo Printimus to Ty już śpieszysz zanegować...
bywam regularnie, wydawało mi, że widywałem tam i Ciebie, podobnie jak Napoleona, Kim Ir Sena, Pol Pota, Tamerlana oraz Mussoliniego...


- NEX - 11/03/2014

Prezes napisał(a):tylko dziwnym trafem zwykle jak coś napiszę, albo Printimus to Ty już śpieszysz zanegować...
Na tym polega idea forum dyskusyjnego że ludzie wymieniają się (często odmiennymi) poglądami. Jeśli każde przedstawienie poglądów które nie są po twojej myśli uważasz za atak na Twoją osobę to dam Ci rade: odpocznij sobie od forum kilka tygodni i pogadaj o swoich lękach z jakimś specem bo takie zachowanie kogoś w Twoim wieku jest zachowaniem co najmniej dziwnym...


- Prezes - 11/03/2014

NEX napisał(a):
Prezes napisał(a):tylko dziwnym trafem zwykle jak coś napiszę, albo Printimus to Ty już śpieszysz zanegować...
Na tym polega idea forum dyskusyjnego że ludzie wymieniają się (często odmiennymi) poglądami. Jeśli każde przedstawienie poglądów które nie są po twojej myśli uważasz za atak na Twoją osobę to dam Ci rade: odpocznij sobie od forum kilka tygodni i pogadaj o swoich lękach z jakimś specem bo takie zachowanie kogoś w Twoim wieku jest zachowaniem co najmniej dziwnym...

nooo dobra :oops:
ale jak z tym F14 ? :-P


Re: 15.03 dwu turnieje w Bytomiu-23 maszyny i nawet 12h gran - Sebastian G - 11/03/2014

Prezes napisał(a):Jungle Queen
Coś nowego doszło ,fajnie .


Re: 15.03 dwu turnieje w Bytomiu-23 maszyny i nawet 12h gran - printimus - 11/03/2014

Sebastian G napisał(a):
Prezes napisał(a):Jungle Queen
Coś nowego doszło ,fajnie .

Dzisiaj został także naprawiony Shadow. Juz divertery ramp działają. W zasadzie wygląda że jest gotowość pelna na 15go.


- Prezes - 11/03/2014

i jeszcze dowiozę cudem odzyskaną po długiej walce bilę ceramiczną do TLZ (pozdrowienia dla Pawła Nowaka)
także bez CIENIA pychy rzec mogę, że WSZYSTKIE 23 maszyny będą hulać aż miło ! :-)


- printimus - 12/03/2014

Prezes napisał(a):i jeszcze dowiozę cudem odzyskaną po długiej walce bilę ceramiczną do TLZ
także bez CIENIA pychy rzec mogę, że WSZYSTKIE 23 maszyny będą hulać aż miło ! :-)

I co my mówimy tą kulką niedowiarkom?
Że nam i im chodzi przecież o dobro naszego klubu...