Forum Flipperowe
Liga Printimus Elite and Classic 2014 - Wersja do druku

+- Forum Flipperowe (https://forum.flippery.org.pl)
+-- Dział: Turnieje i imprezy flipperowe (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=97)
+--- Dział: Archiwum Turniejowe (Sezony 2011 - 2022) (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=119)
+---- Dział: Sezon 2014 (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+----- Dział: 2014 Imprezy Krajowe (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=31)
+----- Wątek: Liga Printimus Elite and Classic 2014 (/showthread.php?tid=811)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


- DAL.CG - 12/03/2014

Prezes napisał(a):...martwi mnie cisza na niebie... czyżby poleciał do tych braci co z USA przylecą ? :mrgreen:
Korzystając ze słownika napisałbym tak: szukasz guza; narażasz się; nadstawiasz karku; ryzykujesz; wystawiasz się; podkładasz się :-P


- Prezes - 13/03/2014

a nader wszystko PROWOKUJĘ ! Wink


- thomy - 13/03/2014

Prezes napisał(a):
thomy napisał(a):widze pełna profeska :-) ,ja dziś już wiem że nie dam rady...,o 15ej musiał bym sie zwijać co jest bez sensu,no nic do następnego udanej impry :-(

hmmm... z drugiej strony to 3 godziny grania
może wpadniesz choć na granie poza turniejem? zapraszamy BARDZO serdecznie !
To ja jestem bez cateringu i nieturniejowo ;-)


- NEX - 13/03/2014

Prezes napisał(a):a nader wszystko PROWOKUJĘ ! Wink
Dobrze że przynajmniej publicznie się do tego przyznajesz.
Wolałbym jednak abyś zaprzestał dalszego prowokowania do kłótni, podburzania jednych na drugich oraz prostackiego nabijania się z nazwisk innych użytkowników.
Rozumiem różnice zdań, żywiołowe dyskusje ale Ty zaczynasz przekraczać granice których kulturalny człowiek przekraczać nie powinien.


- Prezes - 13/03/2014

Na paluszkach, po cichutku ciiii póki admin (zły) śpi... Wink
Ja się zwykle przyznaję do błędów i powiedzieć przepraszam potrafię. Ale teraz nie będę, co więcej wyłożę Ci, a przede wszystkim innym, skąd takie zachowanie, taka perfidia i złość (BTW: sugeruję więcej dystansu do siebie, choć rozumiem, że przy dużych szybkościach to trudne Wink.

1. Bezpośrednią przyczyną była niekulturalna odmowa wrzucenia najświeższej informacji o turnieju w Bytomiu na stronę tę. Konrad umieszczał wszystkie moje artykuły, za co nie raz mu dziękowałem, a że kosztowało go to nieco pracy proponowałem nawet by się podpisywała jako współpraca (nie chciał). Tym razem grzecznie zapytałem czy może wrzucić w weekend. Odpisał krótko w żołnierskich słowach: nie. W wojsku nie byłem więc pytam: mam rozumieć, że to nie kwestia czasu? - no answer. OK - poprosiłem kogo innego i jest.

2. Wcześniej, z okazji turnieju w Krakowie przygotowałem artykuł - info. dla mediów. Poprosiłem by Konrad i to wraz z moją zapowiedzią turnieju w KRK je umieścił na stronie. Nie zrobił tego - całą zapowiedź wyrzucił, nawet mnie o tym nie uprzedzając. No to pytam i się dowiaduję, że dlatego iż propaguję w nim nachalnie turnieje w Bytomiu! A było 1, słownie JEDNO, zdanie, brzmiało ono: Sezon otworzył turniej w bytomskim klubie Printimus Pinball, gdzie w tym roku odbędzie się najwięcej zawodów – jeszcze nie mniej niż dziesięć. (całość miała 2590 znaków!) I tu cytat z rozmowy tel. z F14: "Sumienie mi nie pozwala". Jak widać i admini mogą się powołać na klauzulę sumienia...

3. Publiczne oskarżenie mnie na forum, że jakoby wyłącznie ja odpowiadam ja za to, że Marcin Dylewski się wycofał z działalności stowarzyszeniowej i kandydowania na nowego prezesa PSF-u! To jest szczyt wszystkiego w sytuacji, kiedy ja zobowiązałem się i ustaliłem z nim, że nie będę kandydował, oddam na niego głos i wszystkich moich "popleczników" o to poproszę, czyli zwycięstwo miałby w kieszeni. Ba! byłby jak w demokracji ludowej jedynym kandydatem...Przy czym nie mam ŻADNYCH pretensji do Marcina!

4. Oskarżanie mnie publiczne, że nie promuję PSF-u. W wolnej chwili zbiorę napisane przeze mnie artykuły i udzielone wypowiedzi dla mediów o PSF-ie i tu przedstawię. To są dziesiątki materiałów :!: , a inne działania przemilczę.

I tu taka dygresja:
- przez lata pracowałem za darmo na rzecz stowarzyszenia i mistrzostw Polski, w zamian bywałem: oskarżany, krytykowany, pomawiany, wyśmiewany i to nawet publicznie itp. przez co po niektórych. a więc ŹLE !
- niewiele krócej Marcin Krysiński łożył na nagrodę główną na mistrzostwa: 6 x 2500 zł = 15.000 zł dał. + pi razy drzwi drugie tyle na opracowanie druków i ich druk. SUMA ok. 30.000. Za to bywał jak i ja czyli patrz wyżej. czyli też ŹLE !!!
- a pojawia się ktoś z zewnątrz i ściąga do Polski Sterny (i SUPER! - to mówię ja, nie kpię!). Rzecze wprost: robię na tym biznes i wszystko co robię jest temu podporządkowane. I dobrze i jasne. Proponuję mu by coś ufundował na nagrody za turnieje na jego maszynach, w formie podziękowania z korzystanie z tej strony do promocji swej działalności, na co on pisze tu, że to PSF winien mu dziękować... Zaproponowałem by choć na swoich maszynach dał jakieś info. o PSF-ie (zresztą Konradzie i Ty o tym do mnie mówiłeś) cisza. I Konrad pisze do mnie: Co najwyżej możemy go o to grzecznie prosić. Ja nie zamierzam już. A bardzo zadowoleni co po niektórzy pędzą wrzucać kasę/nabijać mu kabzę i niejako mówią: super, to jest to, dziękujemy, o to chodziło więc ŚWIETNIE! Morał z tego płynie taki: Myśl tylko o sobie, każ płacić SŁONO to... może ktoś to doceni ;-)
miłego dnia
PS. o co to to nie! - kto mówił, że ja jestem kulturalny !? co jak co ale na tego typu pomówienia nie pozwolę - kawał CHAMA ze mnie i tyle :-P

[ Dodano: 2014-03-13, 07:16 ]
thomy napisał(a):
Prezes napisał(a):
thomy napisał(a):widze pełna profeska :-) ,ja dziś już wiem że nie dam rady...,o 15ej musiał bym sie zwijać co jest bez sensu,no nic do następnego udanej impry :-(

hmmm... z drugiej strony to 3 godziny grania
może wpadniesz choć na granie poza turniejem? zapraszamy BARDZO serdecznie !
To ja jestem bez cateringu i nieturniejowo ;-)

super ! :mrgreen:
do 15:00 ? to możesz przyjść po 10:00 i od tej pory pograć. zapłaciłeś za grę ?


- printimus - 13/03/2014

Wiesz Łukasz - mnie się to też tak widzi. Mała korekta do Twoich wyliczeń: dodaj koszt zeszłego sezonu to ok. 8000 (bez druków) - serwis, obsluga, sprzątanie (w tym okolic budynku z petów, puszek i butelek) części, nagrody (może tego nie było widać ale na nagrody poszło ok. 2000 zl.). Nie liczyłem wydatków na prąd, artykuły higieniczne, itd.
Rozumiem, że te dziadowskie kwoty, które z tego wszystkiego wynikają to pikuś, gdyż główni adwersarze nie dość, że maszyn mają więcej i lepsze to jeszcze dysponują świetnym lokalem, gdzie można palić do woli, pić ile wlezie, nie płacić podatków itd, a te marne kilkadziesiąt tysięcy złotych, o których wspominasz to oni na karmę dla swoich złotych rybek wydają...
Ale cieszę się, że padło zdanie o sumieniu. Przyda się w kontekście, który jest dużo bardziej bulwersujący niż te dziadowskie wydatki.


- Prezes - 13/03/2014

Nie opowiadaj! ile może kosztować druk jak się ma drukarnię? i papier, przecież to grosze są.
prąd - wolne żarty, w stosunku do kosztów jakie biorą maszyny drukarskie.
Nie musiałeś dawać nagród czy ich fundować (jak chcę piwa to se kupię, jak chcę flippera też), a dyplomy mają wszyscy w d... plakaty się nie nadają nawet zamiast srajtaśmy, a zakładki książkowe niepotrzebne, bo nikt nie czyta, a jeśli tak to z laptopa czy czytnika, to co ma se na nim położyć zakładkę :lol: pocztówki? po jakiego grzyba w dobie esów i emali? jakie trofea za parę stów? puchary można po 9,99 kupić zrobić grawerkę i jest super!
itd itd.
żeby było jasne - jaja sobie robię :mrgreen: , niemniej wszystko - i wiele innych bredni -co wyżej napisane słyszałem lub czytałem... Confusedhock:


- NEX - 13/03/2014

Prezes napisał(a):Bezpośrednią przyczyną była niekulturalna odmowa wrzucenia najświeższej informacji o turnieju w Bytomiu na stronę tę. Konrad umieszczał wszystkie moje artykuły, za co nie raz mu dziękowałem, a że kosztowało go to nieco pracy proponowałem nawet by się podpisywała jako współpraca (nie chciał). Tym razem grzecznie zapytałem czy może wrzucić w weekend. Odpisał krótko w żołnierskich słowach: nie. W wojsku nie byłem więc pytam: mam rozumieć, że to nie kwestia czasu? - no answer. OK - poprosiłem kogo innego i jest.
Po pierwsze: kilka tygodni wcześniej napisałem Ci że wtedy po raz ostatni wrzucam materiały które przysyłasz w piątek wieczorem z prośba o wrzucenie w weekend. Gdy po raz kolejny zrobiłeś to samo - otrzymałeś krótką, zwięzła i jasna odpowiedź.
W samym słowie "nie" dopatrujesz się braku kultury?????
Po drugie: masz takie same uprawnienia do edycji artykułów na stronie głównej jak ja. Sam mogłeś w każdej chwili wrzucić ten artykuł. Od chyba 2 lat tłumaczysz się ze nie potrafisz ale obiecujesz cały czas że kiedyś się nauczysz. Umieszczanie artykułów jest proste jak budowa cepa, zakładam wiec że to po prostu lenistwo i wykorzystywanie innych.
Po trzecie: uważasz że samo słowo "nie" było niewystarczającym wytłumaczeniem tego że nie chciałem poświęcić kolejnego weekendu na publikowanie Twoich artykułów, że powinienem wytłumaczyć się lepiej...tak?. A kim Ty do cholery jesteś że muszę się Tobie tłumaczyć z tego w jaki sposób spędzam weekendy?????????
Prezes napisał(a):2. Wcześniej, z okazji turnieju w Krakowie przygotowałem artykuł - info. dla mediów. Poprosiłem by Konrad i to wraz z moją zapowiedzią turnieju w KRK je umieścił na stronie. Nie zrobił tego - całą zapowiedź wyrzucił, nawet mnie o tym nie uprzedzając. No to pytam i się dowiaduję, że dlatego iż propaguję w nim nachalnie turnieje w Bytomiu! A było 1, słownie JEDNO, zdanie, brzmiało ono: Sezon otworzył turniej w bytomskim klubie Printimus Pinball, gdzie w tym roku odbędzie się najwięcej zawodów – jeszcze nie mniej niż dziesięć. (całość miała 2590 znaków!) I tu cytat z rozmowy tel. z F14: "Sumienie mi nie pozwala". Jak widać i admini mogą się powołać na klauzulę sumienia...
Po pierwsze przysłałeś DWA materiały. Pierwszy dotyczący Krakowa - wrzuciłem od razu, drugi zatytułowany był jako "Informacja prasowa". Dla mnie "informacja prasowa" to oficjale oświadczenia dla mediów.
Po pierwsze - uznałem że nie masz prawa wydawać sam w imieniu Stowarzyszenia takich oświadczeń.
Po drugie - opisałeś tam szczegółowo bytomskie turnieje a o innych (np o międzynarodowym turnieju pod patronatem IFPA czyli PPO) ani słowa. Odpowiedziałem Ci grzecznie że sumienie nie pozwala mi na wrzucenie tego na stronę.

Przypominam że sam mogłeś to zrobić w każdej chwili gdyż wszystkie potrzebne uprawnienia posiadasz.
Prezes napisał(a):3. Publiczne oskarżenie mnie na forum, że jakoby wyłącznie ja odpowiadam ja za to, że Marcin Dylewski się wycofał z działalności stowarzyszeniowej i kandydowania na nowego prezesa PSF-u! To jest szczyt wszystkiego w sytuacji, kiedy ja zobowiązałem się i ustaliłem z nim, że nie będę kandydował, oddam na niego głos i wszystkich moich "popleczników" o to poproszę, czyli zwycięstwo miałby w kieszeni. Ba! byłby jak w demokracji ludowej jedynym kandydatem...Przy czym nie mam ŻADNYCH pretensji do Marcina!
I zapewne nic w zamian nie chciałeś.....?
Na wybór na Prezesa miałeś małe szanse - jesteś skrócony ze zbyt wieloma ludźmi.

Wracając do tego co napisałeś powyżej. Tak naprawdę nigdzie tego wprost nie napisałem - skoro tak odebrałeś moją uwagę to znaczy że jednak poczuwasz się do winy....

Przypomnę że Ty napisałeś wprost (zanim jak Ci odpisałem) że Marcin zrezygnował ponieważ w "grupie warszawskiej" są jakieś tarcia i kłótnie. Było to totalna bzdurą i wyjątkowo prostacką próbą skłócenia ludzi. Zarówno Marcin jak i inne osoby z Warszawy i okolic wspólnie organizują PPO, spotykają się w Hula Kuli i poza nią.
Prezes napisał(a):4. Oskarżanie mnie publiczne, że nie promuję PSF-u. W wolnej chwili zbiorę napisane przeze mnie artykuły i udzielone wypowiedzi dla mediów o PSF-ie i tu przedstawię. To są dziesiątki materiałów :!: , a inne działania przemilczę.
Bardziej promujesz PP niż PSF i to widać gołym okiem. Piszesz tylko o Bytomiu, pomijając wszystkie inne (często dużo większe) imprezy.
Prezes napisał(a):a pojawia się ktoś z zewnątrz i ściąga do Polski Sterny (i SUPER! - to mówię ja, nie kpię!). Rzecze wprost: robię na tym biznes i wszystko co robię jest temu podporządkowane. I dobrze i jasne. Proponuję mu by coś ufundował na nagrody za turnieje na jego maszynach, w formie podziękowania z korzystanie z tej strony do promocji swej działalności, na co on pisze tu, że to PSF winien mu dziękować... Zaproponowałem by choć na swoich maszynach dał jakieś info. o PSF-ie (zresztą Konradzie i Ty o tym do mnie mówiłeś) cisza. I Konrad pisze do mnie: Co najwyżej możemy go o to grzecznie prosić. Ja nie zamierzam już. A bardzo zadowoleni co po niektórzy pędzą wrzucać kasę/nabijać mu kabzę i niejako mówią: super, to jest to, dziękujemy, o to chodziło więc ŚWIETNIE!
Łukasz, nie rozumiem o co Ci chodzi. Skoro sam piszesz że wszyscy są zadowoleni to po po raz kolejny jątrzysz w tym temacie i na jaką cholerę po raz kolejny czepiasz się ludzi którzy sprowadzili do polski nowe Sterny??? Tak bardzo przeszkadza Ci że w Warszawie mamy zarabiste miejsce w którym, możemy się spotkać, pograć na fliperach, wypić piwo, miło spędzić czas???
Nie raz wpadałem do HK i na miejscu spotykałem znajomych - jak za starych czasów Smile
Do tego możemy rozegrać sobie turniej, mini ligę. Ludzie których tak atakujesz zapewnili nam podczas turnieju serwis oraz przestawienie maszyn w fajne miejsce.
Cenowo wyszło nieźle - za 30 PLN można było nagrać się od 13 do 20.
Prezes napisał(a):kto mówił, że ja jestem kulturalny !? co jak co ale na tego typu pomówienia nie pozwolę - kawał CHAMA ze mnie i tyle :-P [/size]
Przyjmuje do wiadomości. Na forum jednak proszę abyś zachowywał się kulturalnie. Posty nawołujące do kłótni, obrażające innych (np prostackie przekręcanie nazwisk), celowe duble tematów - będą usuwane.


- Berud - 13/03/2014

tak czytam ostatnie strony tego wątku i trochę nie ogarniam, po co siać ferment? czy to nie jest rozmowa bardziej prywatna?


- NEX - 13/03/2014

Berud, masz rację - to nie powinno mieć miejsca. Przez jakiś starałem się ignorować zaczepki ale ileż można...

Prezes napisał(a):a nader wszystko PROWOKUJĘ ! Wink
Prezes napisał(a):martwi mnie cisza na niebie... czyżby poleciał do tych braci co z USA przylecą ? :mrgreen:
Prezes napisał(a):jak tylko coś ja napiszę, albo jest coś pozytywnie lub nawet tylko info. o Bytomiu, to Ty już; nie, NIE, NIE !!! i litania, epistoły, argumenty nie do pobicia, armaty, atak etc. :lol: komedia :mrgreen: i to wyborna :!:
Prezes napisał(a):Zemsta Nexa może być straszna i będziemy musieli uciekać Black Birdem (szybszy niż F14) na wyspę Gilligana. A i tam trafi Nex kulą w krater i dojdzie do erupcji :-P Mamy przechlapane - LAWĄ ! Cry :!:
Prezes napisał(a):(choć wtedy Nex pewnie powie, żeś mnie przekupił, żeś wystarczająco zdrowy, albo że picie za czyjeś zdrowie jest niezdrowe, albo czego mój umysł nie ogarnia, bo jest za wolny Wink



- Berud - 13/03/2014

już nie zwalaj wszystkiego na Prezesa Smile
ja tam lubię zaczepiać i trollować na forum ale nie robić sobie jakieś wyrzuty czy przekształcać to wszystko w jakieś internetowe waśnie.


- Prezes - 13/03/2014

a świstak zawija w sreberka
a lemur .... !!!


- Busol - 13/03/2014

Tak jako dodatek chciałem tylko powiedzieć, jako obserwator kompletnie z zewnątrz, że dopiero po ostatnim poście prezesa zrozumiałem o co się kłócicie.

Printimus OK


- mezik - 13/03/2014

Ktos tu ma za duzo czasu wolnego w internetach Smile

Mysle tutaj o linku lemur


- Prezes - 13/03/2014

Busol napisał(a):Tak jako dodatek chciałem tylko powiedzieć, jako obserwator kompletnie z zewnątrz, że dopiero po ostatnim poście prezesa zrozumiałem o co się kłócicie.

Printimus OK

toś mnie ubawił! dziękuję :mrgreen:

Gofer! tylko mi bez takich!!! szukałem goferów znalazłem lemura Wink a serio to znam tego lemura od dawna i lubię, była okazja to po niego sięgnąłem. i jak widać spełnił swą funkcję :-D
Hast la vista (nie windowsy vista!)