Forum Flipperowe
Liga Printimus Elite and Classic 2014 - Wersja do druku

+- Forum Flipperowe (https://forum.flippery.org.pl)
+-- Dział: Turnieje i imprezy flipperowe (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=97)
+--- Dział: Archiwum Turniejowe (Sezony 2011 - 2022) (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=119)
+---- Dział: Sezon 2014 (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+----- Dział: 2014 Imprezy Krajowe (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=31)
+----- Wątek: Liga Printimus Elite and Classic 2014 (/showthread.php?tid=811)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


- Prezes - 16/03/2014

BYŁO super! :mrgreen: , mimo że grałem fatalnie
dziękujemy wszystkim - zwłaszcza nowym! i tym co pierwszy raz byli w Bytomiu (klubie, nie mieście Wink
więcej jutro

PS. Berkud chyba porzuciłeś nieruszoną lasagne (?; ) ale kto ją przytulił Wink
PS2. Gofer Ty nie wiesz co... Wink! zwł. jak pada - ku przestrodze: duet


- Berud - 16/03/2014

Prezes napisał(a):BYŁO super! :mrgreen: , mimo że grałem fatalnie
dziękujemy wszystkim - zwłaszcza nowym! i tym co pierwszy raz byli w Bytomiu (klubie, nie mieście Wink
więcej jutro

PS. Berkud chyba porzuciłeś nieruszoną lasagne (?; ) ale kto ją przytulił Wink
PS2. Gofer Ty nie wiesz co... Wink! zwł. jak pada - ku przestrodze: duet
Też mi się bardzo podobało, miło było was w końcu poznać, w ogóle świetnie zorganizowany turniej.. aż się zaskoczylem pozytywnie.

Lazania nie moja bo ja wegetarianin jak moje nazwisko (zbieg okoliczności) i jadłem tylko z zielonego talerza.

Ciekawe na ilu maszynach by się skończył turniej gdyby nie było Pana Mirka też jestem zaskoczony jak te wszystkie naprawy szybko mu szły.


- Prezes - 16/03/2014

Berud napisał(a):
Prezes napisał(a):BYŁO super! :mrgreen: , mimo że grałem fatalnie
dziękujemy wszystkim - zwłaszcza nowym! i tym co pierwszy raz byli w Bytomiu (klubie, nie mieście Wink
więcej jutro

PS. Berkud chyba porzuciłeś nieruszoną lasagne (?; ) ale kto ją przytulił Wink
PS2. Gofer Ty nie wiesz co... Wink! zwł. jak pada - ku przestrodze: duet
Też mi się bardzo podobało, miło było was w końcu poznać, w ogóle świetnie zorganizowany turniej.. aż się zaskoczylem pozytywnie.

Lazania nie moja bo ja wegetarianin jak moje nazwisko (zbieg okoliczności) i jadłem tylko z zielonego talerza.

Ciekawe na ilu maszynach by się skończył turniej gdyby nie było Pana Mirka też jestem zaskoczony jak te wszystkie naprawy szybko mu szły.

się radujemy że się podobało! :mrgreen:
a bo wiesz tak było to coś podpisane chyba/ a to świetne z Twym nazwiskiem, zobowiązuje Wink
aaa tak na połowie Wink serwisant MUSI być na każdym turnieju, tylko NIE jak są nowe maszyny
cdn...

[ Dodano: 2014-03-16, 09:00 ]
thomy napisał(a):Byłem,widziałem,pograłem,wprawdzie nieturniejowo i na lajcie ale było mega,macie wybuchową mieszanke tytułów,te klasyki miazga reszta też,-ten od klimy :-)

:lol: :lol: :lol: !!!
rozumiem że najbliższym turnieju będziesz?

a Ty to ten wysoki człowiek w bluzie jasno brązowej?

zaGRAMY w kwietniu. w tym miesiącu również turniej w Mysłowicach u Maria. tenże Mario rzucił pomysł w sob. u nas (Bytom), w niedzielę u niego (lub na odwrót). naszym zdanie fajna idea. co na to przyjezdni, zwł. W-wa i inne dalekie rejony? oczywiście chodzi o spanie na Śląsku.

PS> jaka klima? zepsułeś ją? Wink


- thomy - 16/03/2014

taa ten wysoki w brązowym!,postaram sie być,klima działa full - troche z gospodarzem pokręciłem pilotem ale wszystko pod kontrolą ta branża nie jest mi obca :-)


- Prezes - 16/03/2014

thomy napisał(a):taa ten wysoki w brązowym!,postaram sie być,klima działa full - troche z gospodarzem pokręciłem pilotem ale wszystko pod kontrolą ta branża nie jest mi obca :-)

no to gra i trąbi zespół Kombi !
K O N I E C Z N IE ! i to już turniejowo !
tak właśnie sobie pomyślałem Wink i dzienks za help ten

nawiasem mówiąc: wiecie co "grywalnego" działo się pod bokiem?: http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,15630939,IEM_Katowice__Polacy_z_szansa_na_wielkie_zwyciestwo_.html?bo=1#BoxSlotII3img

[ Dodano: 2014-03-16, 15:44 ]
Berud napisał(a):
Prezes napisał(a):
mezik napisał(a):Ja pilem w UK SZHAKA ze zmielonym batonem snickersa byl spoczko Wink

co też Ty pijasz... Undecided
i później dziwić się, że tak się zachowujesz :mrgreen:
Właśnie ...nawet Google nie wie co to, co to?

a poznałeś w sobotę tego co to konsumuje? chyba teraz Cię to nie dziwi... :-P


- RAV - 16/03/2014

Prezes napisał(a):BYŁO super! :mrgreen: , mimo że grałem fatalnie

Dołączam się: wszystko było super. A wyniki... pewnie byłoby "jeszcze bardziej fajniej" przy dobrych osiągnięciach, ale tak naprawdę to przyjeżdżamy ponapier*ć na flipperach do upadłego i cel został osiągnięty Smile


- Prezes - 16/03/2014

RAV napisał(a):
Prezes napisał(a):BYŁO super! :mrgreen: , mimo że grałem fatalnie

Dołączam się: wszystko było super. A wyniki... pewnie byłoby "jeszcze bardziej fajniej" przy dobrych osiągnięciach, ale tak naprawdę to przyjeżdżamy ponapier*ć na flipperach do upadłego i cel został osiągnięty Smile

Wink tośmy radzi, będzie lepiej - zobaczysz
a może się jakoś opisać? imię przypomnieć?

a co powiecie na turniej w niedzielę ? komu NIE PASUJE ?


- thomy - 16/03/2014

Spacer po tytułach :-P

https://www.youtube.com/watch?v=YwU4QM4Voxc


- leszek golon - 16/03/2014

thomy napisał(a):Spacer po tytułach :-P

https://www.youtube.com/watch?v=YwU4QM4Voxc


Ładny zestawik : Jest coraz lepiej do następnego turnieju panu Marcinowi pewnie coś przybędzie (na rynku pokazało się troche sprzętu) :-P


- woki - 16/03/2014

To teraz ja swoje 3 grosze.
Byłem, pograłem do bólu, podobało mi się!
Przeszkadzał mi trochę system grania tzn. na początku nie mogłem zakumać o co chodzi (losowanie maszyn, pojedynki, punktacja, strategia na klasykach, zasady poszczególnych mini turniejów itp.) Ale po kilkukrotnym wyjaśnieniu mi niuansów zatrybiłem i uznałem system za bardzo sprawiedliwy. I tutaj wielkie ukłony dla Prezesa za cierpliwość przy tłumaczeniu mi niektórych rzeczy po kilka razy (wymagam kształcenia ustawicznego co może irytować kształcących). Wydawało mi się że trudno będzie organizatorom utrzymać dyscyplinę przy takim systemie ale Panowie Marcin i Łukasz faktycznie z tym sobie radzą świetnie. Troszkę nie spodobało mi się stwierdzenie że niedograne kolejki będą wpisane walkowerem (sam miałem niedograne bo jeden partner jadł, drugi grał inną kolejkę więc zagrałem z trzecim żeby nie marnować czasu no i miałem dwie niedograne) ale komunikat został podany grzecznie a cel doskonale rozumiem bo po jakimś czasie wszystko się samo wyprostowało – tzn. każdy dograł i było OK. Turniej od strony organizacyjnej perfekt. Gratulacje dla organizatorów.
Co do oceny samego systemu jest niezły ale jednak wolę ten tradycyjny jakim gramy w Krakowie.
Lokal przyjemny: czysto, nowocześnie, obsługa na poziomie słowem - wysoki standard. Fakt że ma swoje minusy ale są one nie do poprawienia ze względu na charakter tego lokalu. To co mnie przeszkadzało (to nie zarzuty tylko moje prywatne odczucia):
30 maszyn w jednej sali grających na raz po kilku godzinach staje się nie do zniesienia (następnym razem zaopatrzę się w stopery) po 10 kolejce zaczął mnie boleć łeb i musiałem spacyfikować się prochem. - przydało by się miejsce gdzie można odpocząć. Dodatkowo brak miejsca gdzie można na chwilkę wygodnie rozprostować kości (fotel, sofa, cokolwiek). Atmosfera mocno formalna, powiedziałbym tak: są to bardziej zawody niż impreza ale nie jest to mocno uciążliwe. Jeśli ktoś nastawia się na imprezę to raczej nie polecam. I to tyle minusów.
Plusy: Duży parking, czystość, miła obsługa, dobre jedzenie (wegańskie super!!!), świetna organizacja, duuuużo maszyn w większości dobrze przygotowanych, klasyki w rewelacyjnym stanie, profesjonalne podejście organizatorów do sytuacji konfliktowych (jak piliśmy piwo to poproszono nas by to robić przy stołach jadalnych i nie przesadzić z ilością OK, podobnie było kiedy zapędziłem się do flipera z napojem w ręce to również grzecznie zwrócono mi uwagę) W skrócie: są zasady, można je nagiąć i każdy to rozumie ale nie przeginać. Jeszcze raz chylę czoła przed organizatorami.
Po tym co widziałem uważam że każdy normalny człowiek, który wie po co tam jedzie, pozna zasady jakie tam panują i stara się sam je uszanować, zostanie również uszanowany i będzie czuł się tam dobrze. Tak też i ja się czułem za co dziękuję jeszcze wszystkim uczestnikom i organizatorom.
Na pewno jeszcze kiedyś wpadnę do Bytomia.
PS. Dokupowanie kuponów na klasyka i dodatkowy kupon za koszulkę mi się też nie podoba, wszystko jedno czyj to wymysł!!! Smile


- Prezes - 16/03/2014

Wojtku dzięki za opinię i krytykę - o to nam chodzi !
pracujemy nad jakiś chill outem (pokojem ciszy Wink i.... niedzielą
systemy różne próbujemy i chyba będziemy chcieli grać różnymi (na zmianę w miarę możliwości)

Ojejejejejejku - byłby zapomniał, WIELKIE GRATY za wywalczenie trzeciego tytułu mistrza stylu Rogera Sharpe'a ! szacun MAN Smile ! !
wyślij foto jak zawiśnie tam gdzie miałby


thomy napisał(a):Spacer po tytułach :-P

https://www.youtube.com/watch?v=YwU4QM4Voxc

ładny spacer, dzięki, wrzucam go na nasz FB: https://www.facebook.com/PrintimusPinball
przespacerujcie się po nim

[ Dodano: 2014-03-16, 21:20 ]
leszek golon napisał(a):
thomy napisał(a):Spacer po tytułach :-P

https://www.youtube.com/watch?v=YwU4QM4Voxc


Ładny zestawik : Jest coraz lepiej do następnego turnieju panu Marcinowi pewnie coś przybędzie (na rynku pokazało się troche sprzętu) :-P

no nie jest zły, ALE nieśmiało zwracam uwagę, że część moja - większość lewej strony (m.in. Shadow, White W, Indy, TLZ, Fun H)
póki co Star T - do roboty

więcej jutro napiszę
jeszcze raz dziękuję za wszystko, w tym wybranie mnie na mistrza stylu gry! Confusedhock:
choć proszę o wybaczenie, bo nie wszystko godne pochwały, a zwł. naśladowania ... :oops:


- Berud - 16/03/2014

Prezes napisał(a):no nie jest zły, ALE nieśmiało zwracam uwagę, że część moja - większość lewej strony (m.in. Shadow, White W, Indy, TLZ, Fun H)
póki co Star T - do roboty

więcej jutro napiszę
jeszcze raz dziękuję za wszystko, w tym wybranie mnie na mistrza stylu gry! Confusedhock:
choć proszę o wybaczenie, bo nie wszystko godne pochwały, a zwł. naśladowania ... :oops:
aa to Twoje maszynki! najs - obrabował bym Cie Big Grin tylko indy jakoś mi nie podszedł a reszta bardzo bardzo.

a co do stylu gry i powodów do naśladowania. myślę że gdyby był konkurs na kto najgłośniej spontanicznie wykrzyczy popularny zawód żeński - to by Ci jednak kilkunastu dB brakowało do co do niektórych graczy TongueP


- Prezes - 16/03/2014

Berud napisał(a):
Prezes napisał(a):no nie jest zły, ALE nieśmiało zwracam uwagę, że część moja - większość lewej strony (m.in. Shadow, White W, Indy, TLZ, Fun H)
póki co Star T - do roboty

więcej jutro napiszę
jeszcze raz dziękuję za wszystko, w tym wybranie mnie na mistrza stylu gry! Confusedhock:
choć proszę o wybaczenie, bo nie wszystko godne pochwały, a zwł. naśladowania ... :oops:
aa to Twoje maszynki! najs - obrabował bym Cie Big Grin tylko indy jakoś mi nie podszedł a reszta bardzo bardzo.

a co do stylu gry i powodów do naśladowania. myślę że gdyby był konkurs na kto najgłośniej spontanicznie wykrzyczy popularny zawód żeński - to by Ci jednak kilkunastu dB brakowało do co do niektórych graczy TongueP

spróbuj ! :roll: / wiesz wstyd się przyznać, ale sam kiedy (w XX wieku) za Idnym nie przepadałem... ale teraz... !!! LOVE IT !!!
to prawda, nawet wiem o kogo chodzi hmmm.... trzeba się hamować by na chama nie wyjść Undecided no i są dzieci i młodzież (oby więcej)


- Berud - 16/03/2014

generalnie mnie to zdziwiło że tak ludzie robią.. no ale cóż, emocje Wink

a z tym obrabowaniem to wiadomo że żartuje ale bardzo fajne maszyny! indy mi może nie podszedł bo coś tam się kulka blokowała i nie wiedziałem o co chodzi. może przy następnych rozgrywkach będę miał więcej czasu na zgłębienie tego tytułu.


- woki - 17/03/2014

Obelgi pod adresem maszyn to polska tradycja, która pochodzi jeszcze z czasów salonów gier. Nie jest to może zbyt wyszukana forma dawania upustu swoim emocjom ale jak dla mnie jest to swego rodzaju folklor. Smile
Wydaje mi się że lepiej jak ktoś sobie przeklnie niż jak kopie w maszynę albo dewastuje ja w inny sposób. Tak jak powiedział kiedyś Piechniczek o Takim zawodniku Citko: "to jest footbal a nie kółko różańcowe, męska gra i męski klimat" SmileSmileSmile