Forum Flipperowe
Liga Printimus Elite and Classic 2014 - Wersja do druku

+- Forum Flipperowe (https://forum.flippery.org.pl)
+-- Dział: Turnieje i imprezy flipperowe (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=97)
+--- Dział: Archiwum Turniejowe (Sezony 2011 - 2022) (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=119)
+---- Dział: Sezon 2014 (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+----- Dział: 2014 Imprezy Krajowe (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=31)
+----- Wątek: Liga Printimus Elite and Classic 2014 (/showthread.php?tid=811)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


- skyline - 02/02/2014

zenada.....


- printimus - 02/02/2014

Berud napisał(a):haha ale ktoś ma problemy Big Grin
ja bym to zignorował.

Osobiście to mi to zwisa. Ale dobrze by było chyba ustalić kto nam tu robi krecią robotę, no nie?
A to powinno być stosunkowo proste.
Wspierałem organizację Mistrzostw Polski przez kilka lat i kosztowało to sporo pieniędzy (na pewno mógłbym za to kupić kilka niezłych flipperów), a tu okazuje się, że jakiś zfrustrowany delikwent ma jakieś ukryte żale i po chamsku depreconuje wysiłek innych.
Do tego jak znam życie to jest to ktoś, kto ma aspiracje do wpływania na to, co się dzieje w środowisku i nie podobają mu się zmiany jakie ostatnio mają miejsce bo traci tzw. wpływ(y) i/albo pozycję na jakiej by się widział.
W kontekście powyższych wydatków koszty odnalezienia takiego wrzoda to żaden problem.


- DAL.CG - 02/02/2014

printimus napisał(a):Osobiście to mi to zwisa. Ale dobrze by było chyba ustalić kto nam tu robi krecią robotę, no nie? ...
Marcin, olej to. Nawet jak go namierzysz to co?
Jest wiele osób, które doceniają Twoją pracę, Prezesa i wszystkich, którzy się angażują.


- NEX - 02/02/2014

Przeczytałem bardzo dokładnie artykuł i komentarze. Nie czyta się tego przyjemnie i cała ta pyskówka na zewnętrznym forum była po prostu niepotrzebna.
Przyznam jednak ze po przeczytaniu reakcji Marcina i Łukasza spodziewałem się tam jakiejś większej awantury.

Marcin, zakładam że "Organizator" to nie Twój post (bo poziomem dyskusji nie odbiega od pozostałych) tylko ktoś się tam pod Ciebie podszywa - tak? Jeśli tak to takie zachowanie jest wyjątkowo ohydne.


- Prezes - 03/02/2014

Panowie,
Przede wszystkim DZIĘKUJĘ za głosy poparcia, zwłaszcza tu, ale i mailowo i smsowo.
Nie będę się już odnosił, ani do tych wpisów pod artykułem, ani ewentualnych na naszym forum. Podsumuję to tak: dla wizerunku naszego światka stało się źle. To może zniechęcić ludzi i to nie tylko do turniejów w Bytomiu, ale do wszelkich flipperowych. Tym bardziej, że sprawa przeniosła się tu. Z drugiej strony jestem już pewien, że nie ma co liczyć nawet na minimum - miłe spotkania wszystkich czy nawet większości polskich flipperowców na jednym turnieju. To naprawdę przykre czego bardzo i szczerze żałuję.


- NEX - 03/02/2014

Prezes napisał(a):Z drugiej strony jestem już pewien, że nie ma co liczyć nawet na minimum - miłe spotkania wszystkich czy nawet większości polskich flipperowców na jednym turnieju. To naprawdę przykre czego bardzo i szczerze żałuję.
Łukasz co Ty wypisujesz? Mało było w zeszłym roku BARDZO MIŁYCH spotkań????? A wyjazdy zagraniczne? A MP????
Byleś w Dźwirzynie i wiesz jak było. Kilkudniowa impreza na prawie 40 osób, zabawa do rana i to zabawa rewelacyjna! U Maria też było SUPER więc... na cholerę nakręcasz na siłę ten czarny PR? Czemu to ma służyć??????


- Prezes - 03/02/2014

Wyniki będą na https://www.facebook.com/PrintimusPinball


- Prezes - 03/02/2014

NEX napisał(a):
Prezes napisał(a):Z drugiej strony jestem już pewien, że nie ma co liczyć nawet na minimum - miłe spotkania wszystkich czy nawet większości polskich flipperowców na jednym turnieju. To naprawdę przykre czego bardzo i szczerze żałuję.
Łukasz co Ty wypisujesz? Mało było w zeszłym roku BARDZO MIŁYCH spotkań????? A wyjazdy zagraniczne? A MP????
Byleś w Dźwirzynie i wiesz jak było. Kilkudniowa impreza na prawie 40 osób, zabawa do rana i to zabawa rewelacyjna! U Maria też było SUPER więc... na cholerę nakręcasz na siłę ten czarny PR? Czemu to ma służyć??????

Miałem się nie odnosić, ale ok - czy teraz nadal uważasz, że mogą mieć miejsce?


styl gry - Prezes - 03/02/2014

wzorem mistrzostw w CDQ zrobiliśmy też głosowanie za styl gry
czyli każdy oddaje głos na jedną wybraną osobę
przez styl gry rozumie się zachowanie podczas gry: pozycje, skoki, wymachy rękami i nogami, okrzyki, mimikę, styl uderzenia w przyciski i maszynę itp.
zwyciężyli juniorzy (każdy po 4 pkt) tj.
Hubert Krysiński, Piotrek Wiszniewski oraz Kuba Tkacz, brawo chłopaki

na każdym spotkaniu będziemy urządzać takie głosowanie i dopiero na koniec ligi wyłonimy mistrza


- NEX - 03/02/2014

Prezes napisał(a):Miałem się nie odnosić, ale ok - czy teraz nadal uważasz, że mogą mieć miejsce?
Oczywiście! A dlaczego miałyby nie mieć miejsca? Za niecałe 2 tygodnie spotkanie w HK - wybieram się tam i liczę na mile spędzony czas w fajnym gronie! Zaraz potem Kraków a za 1,5 miesiąca Rimini gdzie tez nastawiam się na dobra zabawę.


Re: styl gry - Berud - 03/02/2014

Prezes napisał(a):wzorem mistrzostw w CDQ zrobiliśmy też głosowanie za styl gry
czyli każdy oddaje głos na jedną wybraną osobę
przez styl gry rozumie się zachowanie podczas gry: pozycje, skoki, wymachy rękami i nogami, okrzyki, mimikę, styl uderzenia w przyciski i maszynę itp.
(...)
haha ale to trzeba być najbardziej energicznym i żywiołowym, czy ruszać się jak kot, albo grać jak robot z kraftwerk??


Re: styl gry - printimus - 03/02/2014

Berud napisał(a):
Prezes napisał(a):wzorem mistrzostw w CDQ zrobiliśmy też głosowanie za styl gry
czyli każdy oddaje głos na jedną wybraną osobę
przez styl gry rozumie się zachowanie podczas gry: pozycje, skoki, wymachy rękami i nogami, okrzyki, mimikę, styl uderzenia w przyciski i maszynę itp.
(...)
haha ale to trzeba być najbardziej energicznym i żywiołowym, czy ruszać się jak kot, albo grać jak robot z kraftwerk??

no tak. o to właśnie chodzi. wygibasy, podskoki, wymyki, wykopy, przyjęcia-zgięcia, podrywy, zawijasy, itd. - im większy repertuar tym ciekawiej Smile


- Prezes - 03/02/2014

NEX napisał(a):
Prezes napisał(a):Miałem się nie odnosić, ale ok - czy teraz nadal uważasz, że mogą mieć miejsce?
Oczywiście! A dlaczego miałyby nie mieć miejsca? Za niecałe 2 tygodnie spotkanie w HK - wybieram się tam i liczę na mile spędzony czas w fajnym gronie! Zaraz potem Kraków a za 1,5 miesiąca Rimini gdzie tez nastawiam się na dobra zabawę.

Obym się mylił więc


Re: styl gry - Prezes - 03/02/2014

Berud napisał(a):
Prezes napisał(a):wzorem mistrzostw w CDQ zrobiliśmy też głosowanie za styl gry
czyli każdy oddaje głos na jedną wybraną osobę
przez styl gry rozumie się zachowanie podczas gry: pozycje, skoki, wymachy rękami i nogami, okrzyki, mimikę, styl uderzenia w przyciski i maszynę itp.
(...)
haha ale to trzeba być najbardziej energicznym i żywiołowym, czy ruszać się jak kot, albo grać jak robot z kraftwerk??

to zależy co się podoba innym graczom Wink
a jak wiecie style są przeróżne i nieraz baaardzo dziwne


flippery w TV - Prezes - 03/02/2014

Relacja z pierwszego spotkania ligowego w ramach Printimus Pinball Elite & Classic League w TV Silesia http://www.tvs.pl/ dziś o 22:00