Forum Flipperowe
Liga Printimus Elite and Classic 2014 - Wersja do druku

+- Forum Flipperowe (https://forum.flippery.org.pl)
+-- Dział: Turnieje i imprezy flipperowe (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=97)
+--- Dział: Archiwum Turniejowe (Sezony 2011 - 2022) (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=119)
+---- Dział: Sezon 2014 (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+----- Dział: 2014 Imprezy Krajowe (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=31)
+----- Wątek: Liga Printimus Elite and Classic 2014 (/showthread.php?tid=811)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


- marcinkg - 03/02/2014

macie jak to nagrac i gdzie na youtube wrzucic ? albo czy bedzie pozniej mozliwosc tego obejzenia na stronie ?

rowno o 22 koncze sale na miescie, znaim dojade to pewnie juz nie bedzie co ogladac

to co bylo na TTV mam nagrane na dysku (caly program informacyjny) o flipperach bylo troszke krotko ale zawsze na +


- Siwy - 03/02/2014

marcinkg napisał(a):[...]
to co bylo na TTV mam nagrane na dysku (caly program informacyjny) o flipperach bylo troszke krotko ale zawsze na +
dla tych co nie widzieli ;-)
http://youtu.be/27UxjkqWGOk


- Berud - 03/02/2014

dzieki! -braktv- Big Grin


- Siwy - 04/02/2014

a tu materiał z TVS, z mokrym Prezesem :mrgreen:
http://youtu.be/cyPwBMCbneg


- Prezes - 04/02/2014

Siwy napisał(a):a tu materiał z TVS, z mokrym Prezesem :mrgreen:
http://youtu.be/cyPwBMCbneg

dzięki !


- kane11 - 05/02/2014

Prezes, to już włąściwie celebryta.


- Prezes - 06/02/2014

kane11 napisał(a):Prezes, to już włąściwie celebryta.

:oops:
ale zawsze zapraszam i namawiam innych do występów :lol:

wyniki są na FB Printimus Pinball: https://www.facebook.com/PrintimusPinball


- Prezes - 06/02/2014

emper0r napisał(a):Chciałbym pograć jeszcze na jakichś nieco starszych flipperach np. Williams żeby mieć porównanie jakieś. Na pewno niebawem zjawie się tam ponownie z drobnymi Smile

Porównania nie ma i nie wierzę, by ktoś stwierdził, że jest (ok - z przekory, albo ma w tym intereslub się zwyczajnie nie zna). Średni Williams czy Bally bije dobrego Sterna na głowę, Stern to nadal taka Data East / Sega, choć oczywiście są i niezłe modele. Wiele ważnych osób z branży mówiło mi to, tylko out of the record więc nie mogę powiedzieć kto...

[ Dodano: 2014-02-06, 19:54 ]
mucha napisał(a):
emper0r napisał(a):...Chciałbym pograć jeszcze na jakichś nieco starszych flipperach np. Williams żeby mieć porównanie jakieś. Na pewno niebawem zjawie się tam ponownie z drobnymi Smile
to masz okazję http://forum.flippery.com.pl/viewtopic.php?t=1326

A dzięki Wink - ano!: 23 maszyny z lat. 70., 80., 90. i już XXI wieku - szeroki, ba największy w Polsce przegląd/wybór i jedyne takie miejsce w RP. Wkrótce nastąpią zmiany i będą niespodzianki...
Oto opis pierwszego turnieju w Bytomiu w tym roku (a zarazem w Polsce), kolejny (w marcu) będzie podobny: http://www.flippery.com.pl/printimus-pinball-seria-turniejow-w-bytomiu/
A oto pełny spis maszyn tamże (pod powyższym linikiem wszystkie są podlinkowane do bazy IPDB):
Haunted House
Black Rose
Johnny Mnemonic
The Getaway: High Speed II
Dirty Harry
Fish Tales
Corvette
Bram Stoker’s Dracula
Terminator 2: Judgment Day
Terminator 3: Rise of the Machines
The Machine: Bride of Pin·bot
Rescue 911
No Good Gofers
White Water
Twilight Zone
The Shadow
Demolition Man
Indiana Jones: The Pinball Adventure
Funhouse
Spirit of 76
Bronco
Mata Hari
Jungle Queen


- NEX - 06/02/2014

Prezes,Twój post przenoszę do właściwego wątku ponieważ z tematem w którym był umieszczony (Nowe Sterny) ma niewiele wspólnego. Watek poświęcony turniejom w Bytomiu jest jeden i jeśli chcesz coś w tym temacie dodać to postaraj sie robić to we właściwym miejscu a nie spamować na całym forum OK?

Prezes napisał(a):23 maszyny z lat. 70., 80., 90. i już XXI wieku - szeroki, ba największy w Polsce przegląd/wybór i jedyne takie miejsce w RP.
Ani nie największe ani nie jedyne. W Dźwirzynie/Kołobrzegu Marcin ma 3x więcej maszyn a i tytuły ciekawsze...

Prezes napisał(a):Średni Williams czy Bally bije dobrego Sterna na głowę, Stern to nadal taka Data East / Sega,
Jak rozumiem to Twoja oficjalna opinia o maszynach produkowanych przez Garego Sterna tak? Warto zapamiętać Wink


- printimus - 07/02/2014

NEX napisał(a):
Prezes napisał(a):23 maszyny z laż. 70., 80., 90. i już XXI wieku - szeroki, ba największy w Polsce przegląd/wybór i jedyne takie miejsce w RP.

Ani nie największe ani nie jedyne. W Dźwirzynie/Kołobrzegu Marcin ma 3x więcej maszyn a i tytuły ciekawsze...

Czyli w Dźwirzynie jest:
1. 69 maszyn
2. Stale ustawionych w jednej lokalizacji
3. Można w tej lokalizacji rozegrać event w każdej chwili
4. Warunki higieniczno-sanitarne są na porównywalnym poziomie co w Bytomiu

Czy rzeczywiście?

@Marcin
Oczywiście imprezy, które do tej pory zrobiłeś są w swojej kategorii jednymi z najlepszych na których byłem. Co więcej, niektórych rzeczy, które mają Twoje imprezy nie da się znaleźć nigdzie indziej.

Ale wypowiedzi Nexa trzeba czasem zweryfikować.


- NEX - 07/02/2014

printimus napisał(a):Można w tej lokalizacji rozegrać event w każdej chwili
A u Ciebie można pograć w każdej chwili? Można sobie przyjechać w najbliższy poniedziałek około 13-ej albo chociaż w każdy weekend? Nie sądzę....

Z ostatnich informacji jakie tu przedstawiliście wynika że w Bytomiu odbędzie się w tym roku 10 eventów i tyle.

W każdej chwili (przez kilkanaście godzin KAŻDEGO dnia) to można sobie pograć w Hula Kuli (za 75 PLN mamy tam 125 bil) Wink

Dla jasności: przeczytaj uważnie mój poprzedni post - zauważ że wcale nie krytykowałem Twojej lokalizacji (nie raz wyrażałem się bardzo pozytywnie o tym że organizujesz te turnieje, sam byłem na 3 czy 4).

Słowa Prezesa wymagały jednak sprostowania. Trzeba było wyjaśnić/doprecyzować że:

- Nie dysponujesz największą ilością maszyn (Marcin ma 3x więcej).
- Twoja lokalizacja nie jest jedyną i wyjątkową w kraju (na przykład Paweł także ma fajny "klubik" u siebie)
- Twoje maszyny dostępne są dla graczy podczas turniejów a nie "w każdej chwili".


- Berud - 07/02/2014

Po co się tak licytujecie.. chill out


- marcinkg - 07/02/2014

Turniej u mnie jest to spontaniczna akcja zwiezienia nie do konca sprawnych flipperow z magazynu i szykowanie ich po nocach, aby na dni turniejowe bylo ustawionych jak najwiecej w jak najlepszym stanie i to dzieki uprzejmosci wlascicieli osrodka w ktorym gramy.

Ponad 60 to tylko liczba, sporo czeka na naprawe lub ma jakies braki w czesciach i na calosci nie mozna grac albo nawet po kupieniu 2 czy nawet 3 lata temu jeszcze ich nie wlaczylem u siebie do pradu Smile Spowodowane to jest z jednej strony duzymi cenami za czesci ktore przy 1 czy 2 sztukach dla niektorych wydaja sie wygorowane a przy wiekszej ilosci za spore zapasy i unikalne czesci do kilkunastu flipperow mozna ladny samochod kupic.

W Bytomiu powstaje super klub flipperowy ktorego nigdy u siebie nie stworze nawet majac 100 flipperow bo nie mam tak duzej wolnej powiechni caly rok, moglbym robic w roznych lokalizacjach i czesciej ale nie ma dla kogo. Druga sprawa nie mam wolnych srodkow na organizacje takiego klubu i jego utrzymanie. Mocno kibicuje Marcinowi aby przyjezdzalo do niego jak najwiecej osob, mial duzo fajnych flipperow, turnieje odbywaly sie czesto i o fajny klimat w tym miejscu. Dla jednych klimat jest jak sa %%% mi z kolei wystarcza sprawne flippery, kazdy lubi cos innego. Sam nie mam w planie sie tam pojawic w najblizszym czasie na jakims turnieju nie ze wzgledu na "focha" ale spora odleglosc i odpuszczenie wyjazdow flipperowych w tym roku ale jak bede w okolicy to chetnie wpadne w odwiedziny nie koniecznie na turniej.

To ze klub jest w Bytomiu a nie w Warszawie to nie znaczy ze trzeba torpedowac wszystkie inicjatywy, pomysly i posty z nim zwiazane. Ja mieszkajac w Kolobrzegu powinienem marudzic na wszystkie turnieje ze sa gorsze niz moj bo jest na nich mniej flipperow i daleko. Jak komus cos nie pasuje w Bytomiu to przeciez na sile go tam nikt nie ciagnie, jak za rok lub wiecej zmieni sie klimat i bedzie komus odpowiadal to wtedy zadecyduje czy zaszczycic Bytom swoja obecnoscia.

Pyskówke pod artykulem ktory sie pojawil w necie o turniejach w Bytomiu zostawiam bez komentarza... Jak ktos lubi sie pienic to powinien podpisac sie z imienia i nazwiska a najlepiej bezposrednio do Marcina a nie na forum.

Zwykle nie udzielam sie w postach w ktorych od samego poczatku jest podniesione cisnienie i tez nie trzymam zadnej strony, kazdy ma swoje racje mniej lub bardziej uzasadnione ale nie trzeba odrazu sie blotem obrzucac i przy kazdej mozliwej okazji wytykac palcem.

Jak bylem na pierwszych MP dwa late temu, grono bylo troszke mniejsze i wszyscy wygladali na zyjacych ze soba w zgodzie, teraz to wyglada nieco inaczej.

Pozdrawiam i zapraszam wszystkich do niezaleznego Kolobrzegu Smile


w odpowiedzi na głos znad morza - Prezes - 07/02/2014

Marcin,
Z całym szacunkiem - nie spodziewałem się po osobie tak młodej jak Ty jakże stosownej, wyważonej, dobrze uargumentowanej i klarownej wypowiedzi. Pod wszystkim się podpisuję i czoła chylę! Czapki z głów koledzy przed Waszmością Kisielem co sam niniejszym czynię.

[ Dodano: 2014-02-07, 16:30 ]
Berud napisał(a):Po co się tak licytujecie.. chill out

ten model F14 tak ma :-P

[ Dodano: 2014-02-07, 21:04 ]
NEX napisał(a):
printimus napisał(a):Można w tej lokalizacji rozegrać event w każdej chwili
A u Ciebie można pograć w każdej chwili? Można sobie przyjechać w najbliższy poniedziałek około 13-ej albo chociaż w każdy weekend? Nie sądzę....
.

Mistrzu mowy, królu argumentów, władco logiki, cesarzu myśli, papieżu przebiegłości, krynico i stolico mądrości!
Jerzy Urban jako rzecznik rządu PRL-u to przy Tobie niczym kot przy lwie!!
Ty nasz Talleyrandzie, Richelieu, Metternichu, co mówię Napoleonie, Cesarzu, Stalinie!!! Confusedhock: Rzec by się chciało WODZU PROWADŹ, bo wiesz Ty przecież wszystko, myśl Twa niedościgła, oko sokole, słuch ponaddźwiękowy, powonienie doskonałe. Ty nasz SUPERJACPOCIE ! Wobec powyższego w debatę z Tobą wchodzić na próżno, bo argument każdy zbijesz niczym królowa piona marnego. Chwała niech CI będzie wiekuista, a racje Cię niech nie opuszcza jako myszy Popiela, ogień Borutę, wszy bezdomnego, pieniądze Gatesa, a korniki starej komody. My Ciebie niegodni!!!! Hosanna, Alleluja, sława i moc z Tobą KONRADZIE WSPANIAŁY Akbar :!: :-P

PS. W pon. nie, ale w piątek 13 po 13 zapraszamy. Wtedy Ci polejemy to może nieco przetrzeźwiejesz :mrgreen:


Re: w odpowiedzi na głos znad morza - jacquesik - 08/02/2014

Prezes napisał(a):Marcin,
Z całym szacunkiem - nie spodziewałem się po osobie tak młodej jak Ty jakże stosownej, wyważonej, dobrze uargumentowanej i klarownej wypowiedzi. Pod wszystkim się podpisuję i czoła chylę! Czapki z głów koledzy przed Waszmością Kisielem co sam niniejszym czynię.

[ Dodano: 2014-02-07, 16:30 ]
Berud napisał(a):Po co się tak licytujecie.. chill out

ten model F14 tak ma :-P

[ Dodano: 2014-02-07, 21:04 ]
NEX napisał(a):
printimus napisał(a):Można w tej lokalizacji rozegrać event w każdej chwili
A u Ciebie można pograć w każdej chwili? Można sobie przyjechać w najbliższy poniedziałek około 13-ej albo chociaż w każdy weekend? Nie sądzę....
.

Mistrzu mowy, królu argumentów, władco logiki, cesarzu myśli, papieżu przebiegłości, krynico i stolico mądrości!
Jerzy Urban jako rzecznik rządu PRL-u to przy Tobie niczym kot przy lwie!!
Ty nasz Talleyrandzie, Richelieu, Metternichu, co mówię Napoleonie, Cesarzu, Stalinie!!! Confusedhock: Rzec by się chciało WODZU PROWADŹ, bo wiesz Ty przecież wszystko, myśl Twa niedościgła, oko sokole, słuch ponaddźwiękowy, powonienie doskonałe. Ty nasz SUPERJACPOCIE ! Wobec powyższego w debatę z Tobą wchodzić na próżno, bo argument każdy zbijesz niczym królowa piona marnego. Chwała niech CI będzie wiekuista, a racje Cię niech nie opuszcza jako myszy Popiela, ogień Borutę, wszy bezdomnego, pieniądze Gatesa, a korniki starej komody. My Ciebie niegodni!!!! Hosanna, Alleluja, sława i moc z Tobą KONRADZIE WSPANIAŁY Akbar :!: :-P

PS. W pon. nie, ale w piątek 13 po 13 zapraszamy. Wtedy Ci polejemy to może nieco przetrzeźwiejesz :mrgreen:


Szambo ci wybiło ???????