Forum Flipperowe
Liga Printimus Elite and Classic 2014 - Wersja do druku

+- Forum Flipperowe (https://forum.flippery.org.pl)
+-- Dział: Turnieje i imprezy flipperowe (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=97)
+--- Dział: Archiwum Turniejowe (Sezony 2011 - 2022) (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=119)
+---- Dział: Sezon 2014 (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+----- Dział: 2014 Imprezy Krajowe (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=31)
+----- Wątek: Liga Printimus Elite and Classic 2014 (/showthread.php?tid=811)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


Re: w odpowiedzi na głos znad morza - Prezes - 08/02/2014

jacquesik napisał(a):Szambo ci wybiło ???????

Nie Jacku, nie mam
u nas w Krakowie to mamy Water Closet, o taki: http://en.wikipedia.org/wiki/Flush_toilet
jak wpadniesz na turniej do nas (do Bytomia lub Krakowa) to Ci pokażę jak działa ;-) W każde lokalizacji są po C Z T E R Y !

ale generalnie to takie jak w Soczi

tylko pojedyncze, więc każdy siedzi sam[Obrazek: 6f71f77040cced36ed52d113027fb142.jpg]


Re: w odpowiedzi na głos znad morza - NEX - 08/02/2014

Prezes napisał(a):[ Dodano: 2014-02-07, 16:30 ]
Berud napisał(a):Po co się tak licytujecie.. chill out
ten model F14 tak ma :-P
Nie, to Ty pierwszy zacząłeś jakieś niepotrzebne licytacje.
Przypomnę: w wątku z nowymi Sternami nie wiadomo po co umieściłeś posta z całą listą maszyn z Bytomia plus kilka zdań o tym że w Bytomiu jest największa ilość fliperów oraz że nigdzie w PL nikt podobnego klubu nie posiada. Przeniesione Ci tego posta do właściwego wątku i dałem komentarz pokazujący że mijasz się z prawdą.
Prezes napisał(a):u nas w Krakowie to mamy (...)
(...)do nas (do Bytomia lub Krakowa)
Uwaga Jacka dotyczyła Ciebie a nie Krakowa ani osób mieszkających w tym mieście. Zauważyłem ze już od jakiegoś czasu na wszelkie uwagi odnośnie Twojej osoby odpowiadasz "my" "u nas", często przeplatasz też w tego typu dyskusjach temat miejsc z którego ludzie pochodzą / w którym mieszkają. Starasz się nakręcić ludzi z Krakowa czy Śląska przeciw ludziom z Warszawy i na odwrót. Po co?

A i jeszcze jedno:
Prezes napisał(a):Chwała niech CI będzie wiekuista, a racje Cię niech nie opuszcza jako myszy Popiela, ogień Borutę, wszy bezdomnego, pieniądze Gatesa, a korniki starej komody.:
Prezesie, jest taka stara zasada grup dyskusyjnych. Nie pisz po pijaku :mrgreen:


- Prezes - 08/02/2014

Tere fere dutki... :!: :-P :!:
To część stolicy i przyległości uformowała front. To że i w tym szacownym gronie dochodzi do podziałów i rozłamów to inna sprawa (patrz mocna wypowiedź rezygnacyjna Marcina Dylewskiego).

Czuję się Krakusem przede wszystkim, uwagę o szambie potraktowałem jako obelgę Miasta Stołecznego (tak - jest NIM!) Krakowa. :lol:

A już całkiem na serio wypraszam sobie wycieczki pod tytułem, że mówię czy piszę coś PUBLICZNIE pod wpływem alkoholu. To zakrawa na oszczerstwo. Widziałeś mnie kiedyś pod wpływem %?

Masz Panie tendencja do mędrkowania i tego nikt Ci ująć nie może. Lubisz debaty, zwłaszcza na forum, gdzie masz widownię, a nawet klakierów. Z ilością wpisów (ponad 1100), to tylko ja mogę z Tobą chyba tu konkurować, tyle tylko że nie lubię gadać dla gadania, udowadniania swoich racji na siłę (BTW: po polsku poprawniej byłoby FLIPER, ale FLIPPER się już przyjęło) czy szukania dziury w całym. Szczytem już było krytykowania jednej miejscówki w której wtedy jeszcze nie byłeś... :roll:

Grajcie w Huli Kuli na zdrowie i do zobaczenie w Mysłowicach czy W-wie. Swoją drogą to jak piszesz w zajawce będzie Turniej (przez duże T), także ho ho ho, żeby skali typograficznej wystarczyło jak dojdzie piąta maszyna ;-) co piszę bez specjalnej złośliwości czy satysfakcji. Ważne że coś się dzieje, tak 3 mać.


- mucha - 08/02/2014

weźcie wyluzujcie, bo już to wkur.wi.ać zaczyna,


- Squall - 08/02/2014

No coś się w końcu dzieje Smile
To i ja dołożę swoje 3 grosze. Każdy z Was ma trochę racji.

Chyba wiem o co może chodzić Nex'owi i wiem też o co może chodzić Prezesowi.

Troszkę do tego kociołka dorzucę Smile

Możecie mieć kilka zajebistych lokalizacji i świetnych klubów i o to chodzi. W każdym kącie Polski każdy znajdzie coś dla siebie - Kołobrzeg, Wawa, Kraków, Bytom, Mysłowice i Rzeszów, gdzie aktualnie znajduje się najciekawsza i jedna z najlepszych kolekcji w tym kraju (musiałem Panowie musiałem Smile W Rzeszowie możecie zagrać kiedy tylko chcecie (po uprzednim telefonie do mnie - celem ustalenia dogodnego terminu - jedyna wada to taka, że nie może być więcej niż 10 lub 12 osób).

To w Rzeszowie w chwili obecnej możecie zagrać i na Williamsach i na Sternach i wyrobić sobie swoją własną opinię.

Może i za chwilę Mucha coś byś otworzył Smile To też sobie zajrzymy.

Czasami może irytować i nie ukrywam, że irytuje mnie to, że ktoś nie trzyma się faktów - i tutaj bezwzględną rację ma Konrad.

Ale to wszystko to jakieś pierdoły. Nie bądźcie uparci jeden z drugim i trzecim, to nie jest forum polityczne, ani inne jakieś gówno - róbmy każdy swoje -jeden z drugim - i rozwijajmy swoją pasję, pomagajmy sobie jeden z drugim.

Mam dość tego buractwa, polactwa i cebulactwa - Panowie - bawmy się i grajmy, gdzie co komu pasuje - w fajnej atmosferze.

Wyluzujcie pośladki, coco jambo i do przodu i przestańcie pisać dyrdymały - jeden z drugim.

Rzeszów i tak jest the best (chodź bardziej kocham Poznań Smile )


- NEX - 08/02/2014

Prezes napisał(a):To część stolicy i przyległości uformowała front.
Front??? Jaki front??? To że ludzie z Warszawy nie mają ochoty meldować się na każdym turnieju w Bytomiu to nie żaden front tylko zwyczajne życie (weekendów w roku jest 52, nie każdy chce 10 z nich spędzić na klepaniu 600 km w obie strony). Zrozum to wreszcie.
Prezes napisał(a):To że i w tym szacownym gronie dochodzi do podziałów i rozłamów to inna sprawa (patrz mocna wypowiedź rezygnacyjna Marcina D.).
Zapewniam Cię że żadnych podziałów i rozłamów nie ma - choć Ty próbowałeś takowe wśród nas wprowadzić. Ludzie bawią się świetnie spotykając się w HK lub w innych miejscach co jak widzę mocno Cię boli...
A co do Dylka to zastanów się kto konkretnie mógł go tak wkurzyć. No... już wiesz kto?
Prawda jest taka że lubisz mieć wroga/wrogów, najpierw było to Jarek, potem ktoś inny a teraz "warszawski front" który istnieje tylko w Twojej głowie.
Prezes napisał(a):Swoją drogą to jak piszesz w zajawce będzie Turniej (przez duże T),
Pogódź się z tym że na żaluzję będę wrzucał info o wszystkich turniejach a nie tylko o tych które Ty chciałbyś tam widzieć.
Squall napisał(a):Możecie mieć kilka zajebistych lokalizacji i świetnych klubów i o to chodzi. W każdym kącie Polski każdy znajdzie coś dla siebie - Kołobrzeg, Wawa, Kraków, Bytom, Mysłowice i Rzeszów,
W 100% się z Tobą zgadzam. KAŻDA nowa lokalizacja to plus dla popularyzacji samych fliperów. Osobiście nie cierpię jakichkolwiek podziałów regionalnych i m. in. dlatego tak ostro reaguję na wypowiedzi Łukasza, w których próbuje klasyfikować/dzielić ludzi zależnie od miejsca zamieszkania
mucha napisał(a):weźcie wyluzujcie, bo już to wkur.wi.ać zaczyna,
Sorki mucha, wiem że takie ostrzejsze wymiany zdań na forum dobrze nie wyglądają ale gdy czasem czyta się co ludzie wypisują po prostu trudno wytrzymać. Obiecuję że ograniczę takie wymiany zdań do minimum. Słowo Smile


- Berud - 08/02/2014

[Obrazek: m_zp_melisa_20tb_rgb_odb.jpg]


- leszek golon - 08/02/2014

A było tak rodzinnie i co się porobiło Panowie :?: :?: :?: :?: :?:


- mucha - 08/02/2014

NEX napisał(a):
mucha napisał(a):weźcie wyluzujcie, bo już to wkur.wi.ać zaczyna,
Sorki mucha, wiem że takie ostrzejsze wymiany zdań na forum dobrze nie wyglądają ale gdy czasem czyta się co ludzie wypisują po prostu trudno wytrzymać. Obiecuję że ograniczę takie wymiany zdań do minimum. Słowo Smile

Doskonale rozumiem, ale chyba za ostro już idziecie na publicznym forum ;-)

:mrgreen:


- Prezes - 08/02/2014

leszek golon napisał(a):A było tak rodzinnie i co się porobiło Panowie :?: :?: :?: :?: :?:

na zdjęciu to wiecie... ;-)
[Obrazek: z6958895Q,Od-lewej--Friedrich-Gaus--Joac...ntrop-.jpg]

z tymże ja sobie rezerwuję rolę Mołotowa (tak tego od koktajli Wink
odpiszę za jakiś czas, choć FUCKT trzeba kończyć - tu do konsensu nie dojdzie, jeno smród się rozchodzi...

a aktywnym uczestnikom i świadkom tej żałosnej debaty oraz wszystkim innym proponuję skupić się na Polskiej Lidzie FliPPerowej: http://www.forum.flippery.com.pl/viewtopic.php?p=12005#12005


- Jaro - 08/02/2014

A mgłę w Smoleńsku to też "warszawski front" zrobił.

Łukasz sorry, jak nic nie pijesz to powiedz co bierzesz, bo my też chcemy się tak zabawić.
K.... czytam teraz te posty i nawet nie jestem już zdenerwowany, po prostu chce mi się już śmiać.
Z wieloma wypowiedziami Konrada się nie zgadzam, ale muszę też w kilku przyznać mu rację.
Wymyśliłeś sobie jakiś podział (śląsk, warszawa, reszta świata). Tak, to Ty cały czas podkreślasz ten podział i próbujesz resztę do tego przekonać.
Pisałeś o jakiś anonimach w sieci, a sam tu na forum działasz identycznie:
Prezes napisał(a):Tere fere dutki... :!: :-P :!:
Masz Panie tendencja do mędrkowania i tego nikt Ci ująć nie może. Lubisz debaty, zwłaszcza na forum, gdzie masz widownię, a nawet klakierów.
Może podaj kogo miałeś na myśli pisząc o klakierach??
Jeżeli mówisz o "warszawskim froncie" to nie trudno zgadnąć o kim piszesz, ale miło będzie nie będziesz pisał tak anonimowo.

Muszę też zgodzić się z Konradem w sprawie ilości wyjazdów na turnieje. Nikt nic nie ma przeciw temu, żeby turnieje odbywały się nawet co tydzień. Ale musisz zrozumieć, że ludzie naprawdę mają inne obowiązku, a turnieje to ma być pewna odskocznia. Niestety, to że ludzie nie mogą co dwa tygodnie przyjechać na turniej do Bytomia odbierasz jako bojkot - co jest zupełnie nieprawdą.

Wracając do tej małej wojenki Kraków - Warszawa odsyłam Cię do tego miejsca, tu możesz wylać wszystkie Swoje żale.
https://www.facebook.com/krakownajlepszy
Pozdrawiam nie z Wawy, lecz z Krainy Kwitnących Jabłoni.


- Prezes - 08/02/2014

Jaro napisał(a):A mgłę w Smoleńsku to też "warszawski front" zrobił.

Masz Panie tendencja do mędrkowania i tego nikt Ci ująć nie może. Lubisz debaty, zwłaszcza na forum, gdzie masz widownię, a nawet klakierów.

Może podaj kogo miałeś na myśli pisząc o klakierach??
Jeżeli mówisz o "warszawskim froncie" to nie trudno zgadnąć o kim piszesz, ale miło będzie nie będziesz pisał tak anonimowo.

No nie - Tusk to Kaszub z dziadkiem z Wehrmachtu, a Putin - swołocz, wiadomo. Wyście w tym palców nie maczali, choć jak dojdzie do władzy Antek policmajster to może i przez to forum na trop wpadnie Wink
A tu masz rację - F14 nie miał za wielkiego poparcia na forum do tej pory, nie było klakierów, fakt, przepraszam. Dzięki mnie ma teraz jednak pewne poparcie (z Warszawy i okolic Wink
Idę pograć na flipperach w KRAKOWIE ! A Kraków to Panie dziura, grajdół, dulszczyzna i centusie. serio! ja jestem pierwsze pokolenie więc w sumie ludność napływowa. jestem paręnaście miejsc na świecie, gdzie wolałbym mieszkać (no nie W-wie się ma rozumieć Wink do jutra


Re: w odpowiedzi na głos znad morza - Jaro - 08/02/2014

jacquesik napisał(a):Szambo ci wybiło ???????

Nie tylko szambo, ale jeszcze korki wywaliło!!!!!


Re: w odpowiedzi na głos znad morza - Prezes - 08/02/2014

Jaro napisał(a):
jacquesik napisał(a):Szambo ci wybiło ???????

Nie tylko szambo, ale jeszcze korki wywaliło!!!!!

prąd mam w gniazdku, nie w szklance :lol:
net, gaz, powietrze, wodę i jedzenie też. bywajcie zdrowi z prądem czy bez


- Jaro - 08/02/2014

Ktoś tam chyba wcześniej był!!! :mrgreen: