Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
STTNG
#1
To ja zacznę :-D

Jaką strategię macie w grze na tej maszynie, ja (fakt że gram ostatnio sporadycznie) głównie misje, ale od razu pytanie czy jest sposób żeby podkręcić wyniki za ukończone misje ??
Odpowiedz
#2
No gorzej już nie mogłeś....
Odpowiedz
#3
Nie wiem w czym masz problem,


NEX napisał(a):01.09.2015
W kategorii "Flippery Ogólnie" dodany nowy dział "Tips & Tricks" czyli porady, wskazówki, strategie gry dla poszczególnych flipperów.
Odpowiedz
#4
Nie mam żadnego problemu - źle mnie zrozumiałeś Smile
Chodzi o to, że już chyba bardziej rozbudowanego flipera nie mogłeś podać.

Temat rzeka jeśli chodzi o strategię.

Mały tutorial
https://www.youtube.com/watch?v=mo0TXLh5IP4
Odpowiedz
#5
upss, sorry faktycznie źle zrozumiałem :oops: taka dwuznaczna odpowiedź była ;-)

jakubce napisał(a):...
Mały tutorial
https://www.youtube.com/watch?v=mo0TXLh5IP4
a widziałem, tam akurat gościu na warm up robi
Odpowiedz
#6
Dział utworzyłem aby było gdzie wymienić się kilkoma szybkimi poradami (na przykład jak na danej maszynie grać na turnieju, jak zrobić to czy tamto, na co grać nie warto).
Fajnie Kuba że wrzuciłeś ten filmik (super gdyby w każdym wątku dotyczącym danego flipera znalazł się link do takiego tutoriala)

Wracając Mucha do Twojego pytania.

Grając na tej maszynie na turniejach wybieram opcję "jak najszybszy MB" czyli na wybiciu odpalam Light Lock. Niektóre misje odpuszczam a inne (mocno punktowane jak Q czy Time Rift) staram się wykonać jak najlepiej
Staram się także jak najczęściej odpalać Video (do zdobycia 209 baniek za każde) czyli w miarę możliwości wrzucać na prawą rampę.

Ciekawostka: podczas misji Search The Galaxy warto zaliczać kwadranty zgodnie z poleceniami Rikera - po 3 strzale dostaniemy artefakt ale gdy kolejność będzie odpowiednia nie będzie to koniec misji, aktywuje się 4 kwadrant w Neutral Zone za którego trafienie dostaniemy 100 baniek (50 plus drugi artefakt).

Ciekawostka nr 2: kiedyś nie robiąc ani jednej misji i ani jednego jackpota natłukłem na ten maszynie 16 miliardów. Grałem TYLKO na "Picard Maneuver" :mrgreen:
Odpowiedz
#7
hmm za każdym razem za ukończony Video mode z zebranymi wszystkimi ikonkami dostaję tylko 89 baniek.
Co robię źle?

Tutaj gość dostaje 149.

https://www.youtube.com/watch?v=pEcS73V92Sc

Czy tą wartość się gdzieś buduje wcześniej czy zależy od ustawień gry.
Odpowiedz
#8
Ja prawie zawsze dostaje 209 (149 plus artefakt za 50)
Musisz lecieć odpowiednią drogą. Nie napisze Ci teraz dokładnie jak bo nie pamiętam (gdzie mam skręcić poznaje podczas gry - zaczyna się na pewno od L,L,P,P,L) ale jak masz video na którym ktoś dostaje 209 to po prostu zapisz sobie i leć tak samo.
Odpowiedz
#9
Dodam tylko, że układ tuneli w STTNG nie jest losowy! Z powyższych odpowiedzi może to dla wszystkich nie być oczywiste.
Odpowiedz
#10
dyleck napisał(a):Dodam tylko, że układ tuneli w STTNG nie jest losowy! Z powyższych odpowiedzi może to dla wszystkich nie być oczywiste.


Reasumujac Smile
L L P P L P L L L
Odpowiedz
#11
MISZCZ napisał(a):Reasumujac Smile
L L P P L P L L L
Przed chwilą zagrałem z długopisem w reku na TPA. Leciałem troszkę inaczej (zgodnie wcześniejszym przyzwyczajeniem) i też miałem maxa. Najwidoczniej są co najmniej dwie słuszne drogi Smile
Odpowiedz
#12
to dawaj tę Twoją wersję, po to chyba ten temat ;-)
XIX
Odpowiedz
#13
Od razu przyznaje, ze nie znam dobrze STTNG. Czy kazdy video mode ma ta sama trase? Nie jest tak ze rosnie poziom trudnosci a wraz z nim nastepuje zmiana ukladu labiryntu? :roll:
Odpowiedz
#14
Nie. Układ zawsze jest ten sam.
Odpowiedz
#15
Ja zawsze gram na misję, żeby dojść do Final Frontier, tam tłucze się fajnie punkty.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości