Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Printimus Elite and Classic 2014
#1
Dla zainteresowanych systematycznym graniem na flipperach.

W sezonie 2014 proponujemy Wam wzięcie udziału w cyklu naszych imprez w ramach Ligi Printimus Pinball (niezależnej od ewentualnej Ligi prowadzonej przez PSF, ale niewykluczone, że stanowiąca jej część). Cykl ten składałby się z 2 (dwóch) formatów - kolejka w Printimus Pinball (Bytom), średnio raz w miesiącu - w sobotę - oba formaty (między 8 a 12 kolejek zależnie od rozwoju sytuacji):

1. Elite (rozgrywany na maszynach nowszej generacji Solid State) - każdy z każdym - wyniki z każdej kolejki (liczba wygranych) sumują się przez cały sezon*.

2. Classic (rozgrywany na maszynach EM oraz wczesne Solid State) - eliminacje plus playoffy - za miejsce w każdej kolejce zawodnik otrzymuje punkty - suma zdobytych w ciągu sezonu punktów decyduje o miejscu w lidze na koniec sezonu*.

Dodatkowe (nieklasyfikowane jako liga): The Roger Sharpe Contest (mamy dyplomy z własnoręcznym podpisem Rogera Sharpe'a), Haunted House (najlepszy wynik dnia) oaz ewentualnie jakieś nowe formaty w zależności od okoliczności.

Do WPPR liczyłyby się wyłącznie wyniki końcowe każdej z Lig (dwie tabele), czyli zgłoszenie do IFPA miałoby miejsce po rozegraniu ostatniej kolejki pod koniec roku.

Liga zostałaby uruchomiona, jeżeli zapisałoby się do niej co najmniej 16 osób.
Jednocześnie maksymalna ilość osób biorących udział w danej kolejce wynosi 32 (przy większej ilości nie da się rozegrać kolejki w jeden dzień).

*więcej na temat zasad podamy w terminie późniejszym

W tej chwili zaproponowalibyśmy następujące terminy w I kwartale:

I - 18.01
II - 15.02
III - 15.03


Terminy w kolejnych kwartałach zostałyby ustalone później w gronie zapisanych uczestników z wzięciem pod uwagę terminów innych imprez.

Warunki finansowe:

Opłata rejestracyjna do Ligi (oba formaty): 50,00 zł.
oraz:
wpisowe na pojedynczą kolejkę - 75,00 zł.
z tym, że karnet na wszystkie kolejki - 400,00 zł. (niezależnie czy będzie ich 8 czy 12).

Przewidujemy nagrody finansowe i/lub rzeczowe za wygranie ligi w każdym z formatów. Za wygranie kolejki nagrody będą bardzo symboliczne (dyplomy). Dodatkowo, wszyscy zapisani do Ligi Printimus Pinball będą mogli skorzystać z 15% rabatu na wpisowe do Printimus Pinball Cup 2014 (12-14.09.2014), w którym to turnieju główną nagrodą będzie minimum 2.000 zł.
W planach także inne bonusy i preferencje dla uczestników Ligi Printimus Pinball.

Chętnych do wzięcia udziału w Lidze Printimus Pinball proszę o zgłaszanie się na priv do 12.01.
#2
a czemu ma służyć opłata rejestracyjna ??
#3
mucha napisał(a):a czemu ma służyć opłata rejestracyjna ??

Deklaracji zamiaru brania udziału w całej Lidze. Organizacja takiego przedsięwzięcia wymaga wiedzy ile osób chce brać udział w tym na poważnie. To jest ważne zarówno dla uczestników (po co komu rozgrywki dla kilku osób), jak i dla organizatora (koszty organizacji na określonym poziomie).
#4
do tej pory myślałem że po to jest wpisowe, aby organizator miał zwrot kosztów czy nawet tam jakiś zarobek, ale żeby płacić 50 złoty żeby się zadeklarować ??? po to raczej jest przedsprzedaż biletów, wtedy organizator wie ile mniej więcej będzie osób. Sorry, ale jak dla mnie to jest takie zdzieranie dodatkowych pieniędzy.
#5
Przy takim systemie i wzroscie kosztow powyzej 50 zl za spotkanie ja chyba odpadne z rozgrywek Sad krakus biedny i skompy za razem.
Mezik
#6
mezik napisał(a):Przy takim systemie i wzroscie kosztow powyzej 50 zl za spotkanie ja chyba odpadne z rozgrywek Sad krakus biedny i skompy za razem.

Gdzie widzisz wzrost kosztów? Pojedyncze wizyty, żeby sporadycznie sobie pograć to nie jest liga tylko sporadyczne granie. A Ślązak to co? ma być rozrzutny żeby skąpy Krakus mógł mieć frajdę? I że niby w Krakowie to tanio jest i wszystko dla radości turystów?
#7
mucha napisał(a):do tej pory myślałem że po to jest wpisowe, aby organizator miał zwrot kosztów czy nawet tam jakiś zarobek, ale żeby płacić 50 złoty żeby się zadeklarować ??? po to raczej jest przedsprzedaż biletów, wtedy organizator wie ile mniej więcej będzie osób. Sorry, ale jak dla mnie to jest takie zdzieranie dodatkowych pieniędzy.

Na proponowanych przez Ciebie zasadach nie podejmuję się robić żadnych cyklicznych imprez. Ale jeśli Ty zrobisz to chętnie się zadeklaruję, że wezmę udział.
#8
printimus napisał(a):Opłata rejestracyjna do Ligi (oba formaty): 50,00 zł.
oraz:
wpisowe na pojedynczą kolejkę - 75,00 zł.
z tym, że karnet na wszystkie kolejki - 400,00 zł. (niezależnie czy będzie ich 8 czy 12)
Czy karnet zwalnia z opłaty rejestracyjnej?

printimus napisał(a):Deklaracji zamiaru brania udziału w całej Lidze
Poniekąd karnet będzie już deklaracją ...
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
#9
DAL.CG napisał(a):Czy karnet zwalnia z opłaty rejestracyjnej?

O! To jest twórcze pytanie! Myślę, że tak możemy zrobić w promocji dla tych, co rzeczywiście chcą grać systematycznie.

Niech dotyczy tych co się zgłoszą do 12.01.
#10
Wpisowe na pojedyncza kolejke 75. Rozumiem ze to jest oplata na pojedynczy dzien jak chce sobie przyjechac i powspolzawodniczyc. Jesli tak to bedzie kosztowalo 75 a nie 50 i tutaj wlasnie widze wzrost kosztow. Nie postrzegam tez uczestkinow turnieju jako turystow. Planowany turniej krakowie planuje za 50 zl w tym piwo Perla lane do oporu. Ale p tym pozniej i gdzie indziej. Wiec troszke rozrzutny bede w altruistycznym tego slowa znaczeniu
Mezik
#11
mezik napisał(a):Wpisowe na pojedyncza kolejke 75. Rozumiem ze to jest oplata na pojedynczy dzien jak chce sobie przyjechac i powspolzawodniczyc. Jesli tak to bedzie kosztowalo 75 a nie 50 i tutaj wlasnie widze wzrost kosztow. Nie postrzegam tez uczestkinow turnieju jako turystow. Planowany turniej krakowie planuje za 50 zl w tym piwo Perla lane do oporu. Ale p tym pozniej i gdzie indziej. Wiec troszke rozrzutny bede w altruistycznym tego slowa znaczeniu

Pojedynczy turniej to co innego. Tu chodzi o Ligę. Nie ma sensu robić ligi bez określonej, minimalnej ilości uczestników.
Pojedynczy event też będzie. W weekend 12-14.09.2014r.
#12
Chyba zaczynam rozumiec system
Mezik
#13
mezik napisał(a):Planowany turniej krakowie planuje za 50 zl w tym piwo Perla lane do oporu. Ale p tym pozniej i gdzie indziej. Wiec troszke rozrzutny bede w altruistycznym tego slowa znaczeniu

Pojedyczny turniej to zupelnie inna historia i fajnie ze chcesz tak na bogato
tylko uwazaj - niektorzy zawodnicy potrafia w siebie wlewac jak w durszlak
#14
Piwo lane? Eee a nie będzie w puszkach i butelkach? A kufle będą zimne? A inna marka piwa? A co czipsami do piwa? Jakie smaki? X-cuty będą?

To tylko niektóre z problemów, jakie będziesz musiał rozwiązać. I absolutnie nie podwyższaj wpisowego, które już jest niesamowicie wyśrubowane.

Wink
#15
printimus napisał(a):
mucha napisał(a):do tej pory myślałem że po to jest wpisowe, aby organizator miał zwrot kosztów czy nawet tam jakiś zarobek, ale żeby płacić 50 złoty żeby się zadeklarować ??? po to raczej jest przedsprzedaż biletów, wtedy organizator wie ile mniej więcej będzie osób. Sorry, ale jak dla mnie to jest takie zdzieranie dodatkowych pieniędzy.

Na proponowanych przez Ciebie zasadach nie podejmuję się robić żadnych cyklicznych imprez. Ale jeśli Ty zrobisz to chętnie się zadeklaruję, że wezmę udział.

ja nie proponuję żadnych zasad, tylko ciągle nie rozumiem dlaczego za nic miałbym dawać 50zł ?? z tego co pamiętam w poprzednich latach nie było to praktykowane ??


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości