Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dwa stowarzyszenia ?
#8
Moje osobiste zdanie jest takie że nie ma co wnikać a tym bardziej pytać się o szczegóły "rozłamu". Wypada natomiast przyjąć z pokorą ten fakt bo jak słusznie zauważono - każdy ma prawo wyboru.
Od czasu kiedy przeczytałem informację o powstaniu dwóch stowarzyszeń zacząłem się zastanawiać nad poważniejszym ( wedle mnie tematem ). Kto będzie organizował Mistrzostwa Polski w grze na fliperach ? Jak na to nie patrzeć impreza sztandarowa jeśli Polska ma być widoczna ma globalnej scenie fliperów ( takie jest moje zdanie , jeśli się mylę to przepraszam i proszę o sprostowanie jako że jestem z wami od nie dawna a i znów miałem roczną absencję turniejową ).
Mam nadzieję że nie stowarzyszenia nie będą z sobą konkurować w sposób niezdrowy a tym bardziej nie będzie się to odbywało na zasadzie robienia czegoś na pokaz.
Wypowiadając się w kwestii "zapisać się tu i tam" o sobie mogę powiedzieć że wolę być "bezpartyjny". A na turnieje będę jeździł jak tylko będę miał sposobność , czas i pieniądze. I myślę że tak będzie z większością z nas.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości