Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
STTNG
#6
Dział utworzyłem aby było gdzie wymienić się kilkoma szybkimi poradami (na przykład jak na danej maszynie grać na turnieju, jak zrobić to czy tamto, na co grać nie warto).
Fajnie Kuba że wrzuciłeś ten filmik (super gdyby w każdym wątku dotyczącym danego flipera znalazł się link do takiego tutoriala)

Wracając Mucha do Twojego pytania.

Grając na tej maszynie na turniejach wybieram opcję "jak najszybszy MB" czyli na wybiciu odpalam Light Lock. Niektóre misje odpuszczam a inne (mocno punktowane jak Q czy Time Rift) staram się wykonać jak najlepiej
Staram się także jak najczęściej odpalać Video (do zdobycia 209 baniek za każde) czyli w miarę możliwości wrzucać na prawą rampę.

Ciekawostka: podczas misji Search The Galaxy warto zaliczać kwadranty zgodnie z poleceniami Rikera - po 3 strzale dostaniemy artefakt ale gdy kolejność będzie odpowiednia nie będzie to koniec misji, aktywuje się 4 kwadrant w Neutral Zone za którego trafienie dostaniemy 100 baniek (50 plus drugi artefakt).

Ciekawostka nr 2: kiedyś nie robiąc ani jednej misji i ani jednego jackpota natłukłem na ten maszynie 16 miliardów. Grałem TYLKO na "Picard Maneuver" :mrgreen:
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości