Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Flippery a platformy VR
#17
Odpaliłem Sterna na Gear VR2 / Galaxy S7 / ipega 9021. Powiem szczerze że nie spodziewałem się po tym sprzęcie tak dobrego efektu - naprawdę postarali się!

Porównywać do Androida czy Windowsa nie ma sensu - to coś zuuuupełnie innego.
Pierwsze odpalenie na samych goglach i pierwsza myśl....."to jakiś żart" (odbijanie dwoma łapkami na raz pukając się palcem w czoło jest totalnie porabanym pomysłem).

Po odpaleniu z dodatkowym kontrolerem (dzięki babul za pomoc w wyborze) - zupełnie inna bajka. Gra się naprawdę fajnie, płynność jest idealna, fizyka super, zero jakichkolwiek opóźnień - po prostu dokładnie tak jak to powinno wyglądać.

Co do samej grafiki to niestety rozdzielczość 1440 x 2560 (pomimo że jak na telefon jest dosyć spora, chyba aktualnie wyższych nie ma) to jeszcze troszkę za mało. Inserty i napisy na stole są niestety mało czytelne co jednak w samej grze nie przeszkadza (zwłaszcza jeśli znamy maszynę).
Samo wrażenie z gry także jest super (po kilkunastu minutach gry można nawet na chwilę zapomnieć że to tylko symulacja).

Aha, darmowy jest tylko Frankenstein a reszta niestety cholernie droga - 10$ za stół. Star Treka chyba jednak kupię Smile
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości