Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[KRAKÓW] Krakow Pinball Museum
#13
Podczas niedawnej podróży służbowej, która zaprowadziła mnie najpierw na Śląsk, a następnie do Małopolski, nie mogłem sobie odmówić przyjemności odwiedzenia jednego z moich ulubionych miejsc – krakowskiego Muzeum Flipperów. Po wejściu rzuciła mi się w oczy subtelna zmiana w aranżacji strefy wejściowej, lecz szybko okazało się, że to jedynie wstęp do serii pozytywnych odmian.

To, co mnie najbardziej zaskoczyło od mojej ostatniej wizyty latem, to doskonały stan techniczny większości flipperów, na których grałem. Wprawdzie zdarzały się nieliczne wyjątki, jak choćby w przypadku WCS, który, mimo że mechanicznie doskonały, niestety ignorował (nie punktował) strzelone gole. Jednakże, na maszynach takich jak MM, MB, AFM, BOP, czy TOM, grało się rewelacyjnie. Każda z nich była perfekcyjnie wyregulowana, a głośność ustawiona tak, aby można było w pełni czerpać przyjemność z gry. To zdecydowanie korzystna zmiana, biorąc pod uwagę, że kilka miesięcy temu stan niektórych z tych maszyn pozostawiał wiele do życzenia.

W strefie wejściowej jak zawsze same topowe tytuły:

[Obrazek: 7d8932ad4a07eb65gen.jpg]

Kilka maszynek wyprodukowanych po 2000 r.:

[Obrazek: 0ad59abb26c8894agen.jpg]

Trzymam kciuki aby tak jak w Pinball Station pojawiały się jeszcze nowsze tytuły Smile
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości