Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zen Pinball
#12
arti napisał(a):To prawda pinbal arcade to prawdziwe stoły(symulator) , tego nie brałem pod uwagę , natomiast mi bardziej chodziło o porównanie wersji elektronicznych, że ZEN są dużo bardziej rozbudowane.
Nie rozumiesz Wink Spróbuje inaczej Smile
Podobno najlepszym symulatorem lotu jest Microsoft Flight Simulator X (pisze "podobno" ponieważ nie grałem a tylko czytałem opinie innych). Z tego co kojarzę jest to symulator lotu autentycznymi maszynami. Ktoś mógłby powiedzieć że MIS X jest ubogi w porównaniu do powiedzmy Star Trek Simulator (nazwa zmyślona) bo występujące w nim maszyny nie posiadają fazerów, torped fotonowych czy napędu WARP Smile
PA to symulacja prawdziwych stołów więc siłą rzeczy nie znajdziesz tam nic co nie występowało realnie. Zen to flipper wymyślony więc programiści mogli sobie tam zaimplementować wybuchające targety, biegające stworki czy płynąca przez środek stołu rzekę Smile
Nie mówię że ZEN to zły program (na pewno jest świetny) jednak ktoś szukający prawdziwych realnych stołów (i rozgrywki maksymalnie zbliżonej do prawdziwej gry) znudzi się nim po 30 minutach.

A jeśli uważasz że prawdziwe stoły są mało skomplikowane i zbyt łatwe to spróbuj dojść do finałowej rozgrywki na TZ, ST TNG czy ID Wink
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości