Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Excalubur + Jokerz! - reanimacja
#3
Jeśli chodzi o playfield do Excalibura to na twoim miejscu zacząłbym od założenia wątku na PinSide pytając, czy ktoś nie ma skanu playfieldu. Czasami się zdarza, aczkolwiek podejrzewam, że z tym tytułem może być problem. Osobiście odradzam robienia zdjęć ponieważ aparat zawsze robi obraz z jakąś perspektywą a dopasowanie zdjęć żeby każda krzywa była perfekcyjna jest niemalże niemożliwe. Sam to przerabiałem. Jeżeli i tak będziesz brał się za playfield, tudzież go rozbierał, to polecam po rozebraniu dechy do goła zrobić jej skan w miejscu gdzie wykonują skany wieloformatowe, i dopiero takim plikiem bawić się albo w Corel Draw albo w Illustratorze (osobiście polecam Corel, jest łatwiejszy w użytku jeśli się wie jak nim operować). Potem jak sam napisałeś, druk na winylu, naklejanie i lakier. Polecam również ochraniacze na playfield, mój Twilight Zone miał taki od początku użytkowania i decha zachowała się w niesamowitym stanie. Byłem tak pod wrażeniem tego jak bardzo poprawia to aspekt estetyczny maszyny, że ostatnio wsadziłem ochraniacz do Arabów, bo tam playfield jakimś cudem zachował się w prawie perfekcyjnym stanie pomimo braku ochraniacza.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości