Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Budowa własnego Custom Flipper DIY by dioda2000
#21
Pinball Wizard napisał(a):Kibicuję Ci serio. Musisz w pisanie programu wprząc bardziej wymyślne zabiegi programistyczne niż pętle If... then. Sądzę, że platforma arduino poza programami w asemblerze przytuli również coś w Pythonie lub innym języku wysokiego poziomu. Nie jestem w tym ekspertem, popełniłem zaledwie kilka podejść do Atmela w Basicu. :oops:

Dziękuję za rady i wszelkie sugestie, zrobię to najlepiej po prostu jak potrafię a jak wyjdzie to zobaczymy od czegoś trzeba zacząć, jestem samoukiem oprócz tego żona,rodzina, dzieci,praca = brak czasu, wiem że dobrze jest oszczędzać procesor i pamięć korzystając z krótkich instrukcji, ale jeżeli program będzie działał bez zwiech i problemów to dla zwykłego śmiertelnika nie będzie miało znaczenia co tam w procku piszczy, czy jest tam IF THEN OR AND itp. :roll: żeby podejść do takiego zadania to potrzebna jest osoba pasjonat/elektronik/programista/grafik/muzyk/itp. ja staram się spełniać trzy pierwsze warunki (pierwszy najlepiej mi wychodzi :oops: ) , jeśli się uda to być może następny projekt wykonam na czymś innym. ;-)
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości