Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spam bez tematu...
#76
Prezes napisał(a):Nic dodać, nic ująć - wspaniały debiut! Podwójne gratulacje!!! Marcin powiedział mi, że zamierza kontynuować, więc mamy nadzieję, że turniej nadmorski wejdzie na stałe do kalendarza. :lol:

Ze swojej strony obiecuję pełne wsparcie i pomoc także na przyszłość. Tym razem m.in.: załatwiłem patronów i media (to informacja m.in. dla tych, których drażnią moje występy dla nich), koordynowałem projekt plakatu, WYMYŚLIŁEM NAGRODY, przegadałem z Marcinem masę czasu i wymieniliśmy parędziesiąt maili oraz pomagałem w wożeniu maszyn (Daniel i Hubert też - dzięki chłopaki), wreszcie robiłem zdjęcia i zapraszałem nowicjuszy na tę stronę i nasze turnieje. Teraz napiszę jeszcze ZA DARMO parę artykułów. (...)
PS. A co do uderzania we flippery w nerwach, to oczywiście nie jest chwalebne, wręcz naganne działanie, ale to jawne czyny, zaś gorsze jest ordynarne, po cichu na nich zarabianie oraz ogólny brak kultury, złośliwość, zawiść i - nie bójmy się tego słowa - chamstwo połączone z agresywnością i postawą roszczeniową. Na szczęście w naszym środowisku to margines, a PSF-ie brak takich osobników. Cóż do każdego flippera można się przekonać, ale nie do każdego flipperowca...
Ciągle masz jakieś żale, ale nie jesteś w stanie powiedzieć tego wprost, jak facet. Mało tego, nawet na forum piszesz tak naokoło, że fani Mody na sukces w maglu by się nie połapali.

Publicznie stwierdzam, że brak Ci cojones.

Widzieliśmy się w piątek, w sobotę i niedzielę. Miałeś niejedną okazję do rozmowy. Nie odpowiedziałeś na "podaną rękę" w poprzedniej dyskusji, ani nie poruszyłeś nowych tematów. Zamilcz zatem również na forum.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości