Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Judge Dredd by Bally OLX
#13
No to teraz wisienka na torcie dla wszystkich użytkowników tego forum . Otóż jak się okazuje moja teoria że Pan Daniel " judgedred " ma zaburzenie dysocjacyjne tożsamości jest jak najbardziej racjonalne . Mam na imię Jarosław jestem z Łodzi fakt a Pan Daniel opisuje w swoim wywodzie Pana Radosława też z Łodzi który ma skup flipperów Polesie Łódź i to Pan Radosław sprzedawał Demolition man i resztę jak piszę Pan Daniel to jest HIT nie wiem co bierzesz człowieku ale odjazd to ty masz , jak widać nie wiesz już sam z kim rozmawiasz i o czym , za to ja się skontaktowałem z Panem Radosławem i mu o tym opowiedziałem i do niego też dzwoniłeś i nakręcałeś . Chcesz zapraszamy do Łodzi do prawdziwych pasjonatów flipperów a nie jak to nazwałeś handlarzy . Wracając chociaż nie chce mi się przy niedzieli ale jestem przez Ciebie zmuszony co do mojego wyjazdu do Ciebie do Konina to byłem o 15 bo tak do Ciebie dzwoniłem po raz ostatni po tym jak dalej już nie odbierałeś telefonów bo chyba fruwałeś na tym swoim rusztowaniu :lol: :mrgreen: . Na koniec jest takie stare powiedzenie " nie ruszaj gó...a bo śmierdzi " i tego się trzeba trzymać .
Pozdrawiam sprzedawcę DREDA
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości