Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kupić? nie kupić? oto jest pytanie
#6
NEX post_id=35265 time=1575618761 user_id=153 napisał(a):
nowy77 post_id=35261 time=1575491536 user_id=1682 napisał(a):nie miałem dotychczas zbyt wiele kontaktu z flipperami, stąd moja prośba do Was o komentarz. Chciałbym uniknąć sytuacji gdy po np. miesiącu sprzęt będzie stał i się kurzył. Był ktoś w podobnej sytuacji? Czy frajda z gry na takich maszynach wynika z różnorodności sprzętów do których mamy dostęp? Czy można cieszyć się długo jednym tytułem?
Na to pytanie nie poznasz odpowiedzi dopóki po prostu tej maszyny nie kupisz. Skoro nie miałeś dotychczas zbyt wiele kontaktu z fliperami to ciężko powiedzieć czy Ci się spodobają. Może być tak, że po tygodniu uznasz iż był to bez sensowny zakup, może być tak, że będziesz cię cieszył tą maszyną przez wiele miesięcy a może też być tak że po kilku tygodniach dokupisz druga, trzecią... Naprawdę ciężko zgadnąć Wink
Berud mądrze napisał - te maszyny w miarę trzymają cenę, wiec (jeśli na starcie zbyt mocno nie przepłacisz) to po jakimś czasie sprzedaż bez większych strat.
Aha i pamiętaj o tym, że flipper daje frajdę z gry tylko wtedy gdy jest w 100% sprawny. Przy zakupie zwróć uwagę na stan techniczny maszyny i zadbaj o ewentualny serwis flippera

Czy nie przepłacę? chciałem kupić nowy, miedzy innymi po to zeby nie bawić sie w naprawy, a to koszt około 30 tys zł. Dzieki za komentarz, prawda jest taka że faktycznie jak nie spróbuje to sie nie dowiem czy mi to pasuje czy nie
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości