Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 2.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PLAZA PARK PINBALL PARTY IX 21-23 SIERPIEŃ 2020 (3 DNI)
#16
(09/02/2020, 09:01)marcinkg napisał(a): Flipper na plaży fajna sprawa ale nigdy nie wiem kiedy jest na to odpowiedni moment. 

Moja prywatna opinia:  
Rok temu w piątek przed 16:00 na otwarcie turnieju czekała duża grupa osób. Proponuję aby otwarcie turnieju było związane z wyniesieniem maszyny na plażę (np. ok. 15:30). Widzę dobre strony takiego rozwiązania: szansa że dodatkowe osoby zapiszą się na turniej bo się o nim dowiedzą a osoby biorące udział  będą zmotywowane aby uczestniczyć w otwarciu turnieju. 

(09/02/2020, 09:01)marcinkg napisał(a): Czy podobał się rok temu Rick Raider' low-score side tournament ? Zrobimy go po niedzielnym finale ELITE TOURNAMENT.

W zeszłym roku nie brałem udziału ale pomysł wydaje się być fajny.  Można pomyśleć o możliwości zapisania się niezależnie od gry w turnieju. Zapisałbym swoje dzieci - każdy ma szansę wygrać Smile Fajnie gdyby była nagroda dla zwycięzcy.

(09/02/2020, 09:01)marcinkg napisał(a): Myśle, że zostaniemy przy 3 dniowym turnieju. 

Zdecydowane TAK. Widzę sam plusy takiego rozwiązania.

(09/02/2020, 09:01)marcinkg napisał(a): ADRES BEZ ZMIAN

Może warto zainwestować w jakiś baner? Ostatnio bylem po raz pierwszy i miałem problem aby znaleźć miejsce - wójek google nie za bardzo chciał pomóc... Poza tym może zwiększy się frekwencja? 
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości