Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kiedy powrót flipperowych "świątyni"? :/
#6
(30/04/2020, 00:48)NEX napisał(a): Dziś czytałem, że EPC, które miało odbyć się w październiku zostało przeniesione na... październik 2021 czyli w zasadzie ME 2020 zostały anulowane.
Ech nie za dobrze to wygląda, zostało to potraktowane jak takie typowe "spędy" festiwalowe, co do festiwali muzycznych/koncertów to wiadome jest że nie "upilnuje" tego w jakimś tam reżimie sanitarnym.
W takim razie moje oczekiwania że pogram sobie w czerwcu byłyby jak miła niespodzianka. Lipiec/Sierpień pewnie bardziej realne terminy. Gdybać możemy, po to powstał ten wątek  Tongue
Ewentualnie, w obecnej sytuacji...przy rosnącej inflacji i słabnącej sile nabywczej złotówki pozostaje mi zakup flippera. Inwestycja która jest przyjemna i pożyteczna  Big Grin

(30/04/2020, 15:58)namore napisał(a): Cześć, dorzucę swoje przemyślenia.

W weekendy przed pandemią w Pinball Station bywało jednocześnie po kilkadziesiąt osób, czasem czekałem w kolejce aby zagrać na ulubionych maszynach. Limity spowodują komplikacje, mniejsze zyski, czy właściciele nie stracą cierpliwości? Podniesienie cen biletów zniechęci Klientów, ale to moim zdaniem nieuniknione.
Cześć 
Tutaj od razu pragnę zauważyć że poruszyłeś ważną kwestię. Przestój, ograniczenia w liczbie osób mogą spowodować drastycznie zmniejszenie zysków właściciela. Wszyscy wiemy że to super miejsce które prowadzą pasjonaci, ale pasją czy ideą się nie "wyżywisz" w dzisiejszym świecie. Wiemy jakie są koszta. Wynajem/pracownicy/energia/ZUS-y. Ja trzymam mocno za nich kciuki i obiecuję odwiedzać ich częściej jak wszystko powoli zacznie wracać do normy.

Jeżeli chodzi o podwyżki cen wejściówek to też wcale bym się nie zdziwił jak takie będą. Nie oszukujmy się co to jest 40zł za cały dzień grania. Wiem ile pogram na Hali Gwardii np. wrzucając te 40zł w maszyny, no i w PS jaki wybór flipperów mam. 

Paradoksalnie wzrost cen może sprawić to że mniej czasu będziesz stał w kolejce i szybciej zagrasz na swoich ulubionych maszynach. Z drugiej strony ja myślę tak że kto ma tam przyjść to i tak przyjdzie. Chyba że ceny wejściówek poszłyby o 100% w górę, wtedy na pewno ludzie by się zastanawiali czy wejść tam, ale to raczej nie nastąpi.
 Mam nadzieję że wszystko wróci w miarę szybko do normy, będzie tłok, hałas i granie aż do bólu  Big Grin
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Kiedy powrót flipperowych "świątyni"? :/ - przez Cino - 30/04/2020, 19:44

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości