Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cykl turniejów na Śląsku - kto jest chętny?
#25
Panowie i Panie (halo? są tam jakieś? :lol: )

Nie będą co 2 tygodnie, ale 6-7 do mistrzostw Polski (pewnie listopad). Wszelkie inne turnieje w Polsce są pod znakiem zapytania, dużym znakiem... (poza Pixel Heaven ma się rozumieć :-D ), więc tym bardziej WSZYSTKICH, ABSOLUTNIE WSZYSTKICH ZAPRASZAMY! z Polski i spoza. Z góry jednak informuję - i to jest warunek nie podlegający dyskusjom, więc proszę o zrozumienie - bez alkoholu. Palenie będzie w miejscach ściśle wyznaczonych. Inne używki - wedle obowiązującego w RP prawa... ;-)

Tak, oczywiście będą punkty na WPPR. Będą też nagrody rozmaite. No i będzie fajnie, w każdym razie organizatorzy dołażą wszelkiego wysiłku i starań by tak było. Pewnie nie wszystko się uda, będą malkontenci, ale nigdy wszystkim nie dogodzisz, co dzięki mojej wieloletniej pracy dla PSF-u wreszcie pojąłem... :-| Szczegóły wkrótce.
pozdrowienia dla WSZYSTKICH

PS. aha, jak ktoś może jakoś pomóc niech do mnie pisze, czasy są trudne, więc wszystkie ręce na pokład.


marcinkg napisał(a):jak beda punkty do WPPR to ja aktywny, nie wiem czy za kazdym razem bo tragedia z pociagiem i pytanie czy co 2 tygodnie to nie za czesto ? czy nie lepiej wieksze ekipa ale do wakacji powiedzmy 2 turnieje i po wakacjach kilka, tylko glosno mysle, robta co chceta Smile

u kogo gramy ? jakie maszyny ?


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości