Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Printimus Elite One on One & Printimus Classic
#4
NEX napisał(a):A coś więcej na temat zasad? Wink

Proszę bardzo:

ELITE - każdy z każdym (czyli gra się na 2 liczniki na danej maszynie). Mecz wygrywa ten kto ma wyższy wynik. Za wyganie meczu 1pkt za porażkę 0pkt. Ilość rund z danym przeciwnikiem zależna od ilości uczestników. Jeśli będzie mało graczy to wtedy każdy zagra z każdym więcej razy. Oczywiście wygrywa ten kto zdobędzie najwięcej punktów.

Przykładowy schemat gry dla 6 uczestników:

Runda 1: 1-6,2-5,3-4
Runda 2: 6-2,5-3,4-1
Runda 3: 3-1,5-6,2-4
Runda 4: 1-5,6-4,3-2
Runda 5: 2-1,5-4,6-3

to a potem można powtórzyć rozpiskę dla Rund 6-10, 11-15 itd. - przy czym powyższa rozpiska jest przykładowa. Docelowo będzie to tzw. system kołowy taki, jaki stosuje się np. w rozgrywkach szachowych, czy innych turniejach gdzie gra się każdy z każdym.

Więcej tutaj:
http://pl.wikipedia.org/wiki/System_ko%C5%82owy

Liczę, że jedna runda to max. 15 minut średnio, 1h przerwy - to jak zaczniemy o 12:00 to przy założeniu ok. 16-20 rund powinniśmy skończyć ok. 20:00

CLASSIC - każdy gracz próbuje ile razy chce (przy czym 3 próby na każdym - obecnie mam 2, być może uda się uruchomić 3ci - są w cenie wpisowego, a dodatkowe 3 próby kosztują 5,00 zł.) - wygrywa ten, kto w momencie zakończenia będzie miał najwyższą punktację wynikającą z rankingu na danej maszynie (analogicznie do eliminacji np. w zeszłorocznych MP).


Mam nadzieję, że wyjaśniłem większość wątpliwości.


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości