Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Printimus Elite One on One & Printimus Classic
#11
Laksyra napisał(a):Jestem nowy w temacie imprez tego typu i mam kilka pytań (oczywiście zakupiłem już bilety):
1. Czy dobrze rozumiem że impreza trwa od 10:00 do ok. 20:00 ?
2. Jak wygląda sprawa jedzenia/napojów (nie ma oczywiście mowy o alkoholu) czy wszystko we własnym zakresie oraz czy w okolicy są jakieś miejsca gdzie można spokojnie kupić jakiś obiad?
3. Jakie flippery będą dostępne?
4. Jak wygląda sprawa z graniem na maszynach w systemie poza turniejowym? Czy jedyne granie to te w ramach obu turniejów czy poza tym można też zagrać (poza rankingiem)?

Z góry przepraszam jeśli niektóre pytania okażą się banalne a odpowiedzi na nie oczywiste.

1. Tak - z tymże oczywiście godzina zakończenia jest ustalana raczej luźno. W tej formule spodziewam się, że ok. 20:00 rozegrana będzie sensowna ilość rund.
2. Napoje zapewniamy w cenie biletu. Jedzenie można zamówić i dowiozą (płatne osobno ale dają nam jakieś zniżki). Z tym, że konsumować można WYŁĄCZNIE w jadalni (znajduje się obok sali z flipperami, w której obowiązuje BEZWGLĘDNY zakaz spożywania czegokolwiek), lub przed budynkiem.
3. większośc z tych co są wymienione tutaj:
www.pinballowners.com/printimus
oraz:

Fun House, Demolition Man, Dr Who, Indiana Jones (WMS), Gilligan's Island, White Water

Mogą się zdarzyć awarie, które czasowo lub całkowicie eliminują daną maszynę z turnieju.

4. Granie pozaturniejowe (rozgrzewki) jest oczywiście dostępne dla uczestników. Z tym, że nie robimy przedgierek, gdy już znana jest maszyna na daną rundę dla danego gracza oraz ustępujemy pierwszeństwa tym, którzy grają turniejowo. W turnieju CLASSIC będzie okres, w którym grać będzie można TYLKO turniejowo.


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości