Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Printimus Elite and Classic II plus T2&T3
#38
printimus napisał(a):w sumie to mnie trochę dziwi, że ludzie tak ciągle znikają i chce im się chodzić po schodach w tę i z powrotem...
Wiesz, ciężko usiedzieć 12 godzin w jednym pomieszczeniu...
printimus napisał(a):Kolejny turniej z serii Elite będzie miał ilość tur określonych w momencie startu i nie będzie to zmieniane.
Słusznie
printimus napisał(a):Fish Tales - tu może być za czuły tilt. widziałem, że wyskoczył Ci w momencie lockowania kuli i trzęsienia się ryby w topperze.
Wiem że widziałeś i trochę mnie zirytowało że nie zareagowałeś.
printimus napisał(a):na tej maszynie tilt w trakcie gry wyskakuje jako kumulacja - zbyt intensywnego trzęsienia, dynamicznej obrony kuli zmierzającej do bazy, zdobycia "tale" (wtedy włącza się ryba w topperze), a także pozostałości po tilcie poprzedniego gracza - po prostu automat sam się napędza i trzęsie
Grałem na co najmniej 3-4 egzemplarzach tej maszyny i "samonapędzających się" tiltów nie zauważyłem.
dyleck napisał(a):Ja nie widzę problemu. Ustalamy jasno, że jeśli coś nie działa i nie było to jasno powiedziane przed grą, to anulujemy grę i nie ma znaczenia czy to się komuś podoba czy nie - tak jest w regulaminie i koniec.
Słusznie.


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości