Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WAŻNE! ws MISTRZOSTW POLSKI
#26
duzo tekstu i przyznam sie ze nie czytalem wszystkiego ... wiec za jak cos nie tak nizej to sorry

ale ja mam drobna prosbe zeby osoby ktore graja na biezaco w lidze nie musialy jechac specjalnie po to aby zagrac jakies eliminacje, bo za to ani punktow do WPPR nie ma ani do ligi, tylko w moim przypadku sporo kasy na przejazd i 3 dni w plecy, wiadomo ze Ci co graja w lidze i tak w 90% przejda eliminacje to po co ich ciagnac ? w to miejsce wole pojechac sobie do belgi, szwecji czy na wegry bo nagle tyle tematow sie urodzilo do grania ze polaczyc je z wyjazdami za granice to kazdy weekend prawie zajety

opcja eliminacji w Warszawie i Bytomiu fajny pomysl, bo nie kazdemu chce sie jechac ze slaska do Warszawy zeby zagrac w eliminacjach i odwrotnie, jak mieszkaniec danego terenu sie dostanie to bedzie chcial byc juz na pewno na MP

jak jednak nie wpuscicie czolowki z ligi do MP bez eliminacji to zrobcie w przeddzien MP jakies eliminacje zeby zagrac je we 1 weekend, to samo chyba dla gosci z zagranicy, przeciez nikt wam nie przyjedzie specjalnie na eliminacje
w inne kwestie nie wchodze nie moja sprawa...


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości