Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
system 10-8-5-1 czy 7-5-3-0/7-5-3-1 - jakieś wnioski?
#13
NEX napisał(a):
printimus napisał(a):Ja mam takie pytanie
A może najpierw sam napiszesz którym system preferujesz (tak dla formalności) a następnie odpowiesz na moja prośbę o podanie jakiejś zalety systemu 10-8-5-1.

Chciałem najpierw usłyszeć czym się kierujecie w ocenie systemu. Bo przecież każdy ma jakieś powody, dla których popiera takie czy inne rozwiązanie.
Dla mnie - na pierwszy rzut oka - zaletą systemu 10-8-5-1 byłoby przede wszystkim to, że rośnie stawka, o którą się gra (ze względu na duże różnice punktowe za poszczególne miejsca), a tym samym nawet walka o 3cie miejsce jest walką o coś konkretnego (pięć punktów ładnie brzmi).

NEX napisał(a):Bo jak na razie to wrzucasz temat do którego sam nie donosisz się, nie odpowiadasz na pytania, prosisz innych o argumenty, stawiasz dodatkowe pytania.... Zachowujesz się jak moderator tej dyskusji a tego co mi wiadomo nikt Cie do takiej roli nie wyznaczył Wink

Mój wątek moja moderacja Smile
Aczkolwiek zanim zacząłem to i tak założyłem, że ostatnie słowo będzie Twoje, choćbym nie wiem jakie argumenty wytaczał.

NEX napisał(a):Tak więc jak masz coś do napisania w temacie system,u punktowania to słuchamy....

Ależ to ja się pytałem Was. Mówcie.


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości