Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XII MISTRZOSTWA POLSKI
#50
jacquesik napisał(a):Tak jak za pojechany pomysł uważam wpiepszanie CDQ,interpleya na statuetki w turnieju głównym.
Na plakacie ,dyplomach i innych bzdetach nie wystarczy?
Są granice.
Dokładnie!
To jedna z rzeczy, które nie powinny mieć miejsca. Druga sprawa to brak pełnej nazwy Stowarzyszania (pisze to w nawiązaniu do zaproponowanego przez Łukasza tekstu który ma znaleźć się na tym "trofeum")

Żeby wszyscy wiedzieli o co chodzi wklejam zdjęcie zeszłorocznego "trofeum"
http://www.flippery.com.pl/wp-content/up...ro2012.jpg

dyleck napisał(a):Łukasz cały czas z nimi prowadzi negocjacje i niejednego próbował przekonywać, że przeginają z reklamami - bezskutecznie.
A czy to jakiś problem kupić za 59 PLN te pucharki które zaproponował Jacek i chrzanić "fundowanie" trofeów przez jakiś cwaniaczków którzy za 20 PLN (nie sądzę aby "ufundowanie" tych tabliczek było droższe) próbują sobie klepnąć reklamę na czymś co z założenia reklamy zawierać nie powinno?

Puchar to nagroda/pamiątka dla zwycięzców a nie słup ogłoszeniowy!

Dla jasności: powyższe pytania skierowane są do Łukasza (skoro Łukasz wkleił propozycje tekstu na trofeach to zakładam że to On zajmuje się tym tematem)

dyleck napisał(a):Dla mnie osobiście pewne loga są już spalone i kojarzą się bardzo źle, właśnie przez to że są nachalnie wciskane gdzie się da.
Z tego powodu zrezygnowałem z zakupu koszulki. Zapisując się na zakup podczas rejestracji chciałem kupić pamiątkę z MP a nie kawałek gazetki reklamowej.


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości